Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

Ten to ma zapłon
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

mi by przeszkadzał. brawa dla sołsy
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Homie »

Wspaniale.

Warto przypomnieć, że samo Turbo mówił "Brzęczek wręcz nie ma prawa powoływać zawodników, którzy nie grają. I nieważne, ile zrobili dla kadry. Zawodnik, który nie gra w klubie, nie może myśleć o kadrze, bo reprezentacja to nie jest hobby. Tylko wielki zaszczyt."

xD
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mario995 »

Ale przecież gdyby kozak grał w Pogoni to pewnie by powołanie dostał. A tak to szuka kosy z treneiro :D Ach Grosik ty dzbanie xD
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

wątpie, po prostu nikomu nie potrzebny gość co biega przez łącznie 10min w trakcie meczu, a oddycha rękawami przez pozostałe 80
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Woda na młyn dla naszych wspaniałych mejwenow
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

"kochani, no bo dziś jest taka sytuacja, że weteran reprezentacyjnych zmagań nie dostaje powołania do kadry. Według mnie to jest chore. *łapie za rękę osobę po jego lewej stronie* To jest po prostu brak szacunku dla Kamila Grosickiego. Czy Paulo Sousa może sobie pozwolić, by tak wybrzydzać wśród piłkarzy? Ja w to wątpie." - już niedługo pewien mejwen z misji futbol
"ale mati, spójrz na Bayern Juppa Heynckesa - tam takich sytuacji nie było"
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: michajlow »

Przypomnijmy sobie euro 2016 i sytuację Kuby Błaszczykowskiego, gdzie mimo problemów z sytuacją klubową rozegrał świetny turniej. Czemu z Grosikiem nie mogłoby być tak samo.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Bo to nie Kuba.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Bo to idiota.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

bo to kretyn
Spoiler
i rzadziak
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

"wydaje mi sie, ze nikomu bym nie przeszkadzal" :lol: Przeciez ten cwiercinteligent dostal szanse z Anglia, to jak mial setke z jedenastego metra to sie kopnal w czolo zamiast w pilke, w kadrze to on moze sobie zagrac w Turbo Soccer VR.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Znaczy no brak powołania w ogóle nie podlega dyskusji, nawet jak nie cierpimy na dobrobyt wśród skrzydłowych, to typ z paliwem na 10min meczu, od 3 sezonów grzejący ławę na angielskim zapleczu z ilorazem boiskowej inteligencji na poziomie U-17 nie może być brany pod uwagę.

Błaszczu jeszcze był liderem, charakterem, doświadczonym i rozsądnym piłkarzem co na turniejach, podczas gdy wszyscy srają w gacie, procentuje.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

poza tym blaszczykowski mial realnie wyzsza pozycje w skladzie. chlop sie pogodzic nie moze ze przyszedl sousa i skonczyly sie ukladziki. tbh, jakby sie nie odzywal, to moze by mu kulesza zalatwil miejsce w kadrze, z racji dobrego i nawet dlugiego epizodu w jadze
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9693
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

A dodatkowo w ustawieniu z wahadłowymi gdzie miałby grać niby Turbo? To jest typowy gość na skrzydło w klasycznym ustawieniu, który w obronie to niewiele pracuje i po 60 min oddycha rękawami.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

ostatecznie mozna by bylo kombinowac z nim na ataku, tylko trzeba by bylo mu zabronic wracac do tylu. ale on nie ma wykonczenia do tego
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Yoyon »

Kurde, ja w ogóle nie chcę krytykować braku powołania czy negować tego, że grosik to turbodebil bo to wiedza ogólna jak z robertem m
ALE
ciężko mi uwierzyć, że dałby mniej, niż taki Płacheta czy Frankowski(ta, wiem miał asystę)?
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

frankowski już dwie asysty, z tym, że on realnie może coś wnieść z racji doświadczenia na wahadle, a płacheta to jednak inwestycja w przyszłość. grosik nawet za granicą nie grał, o czym my w ogóle mówimy
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

sprawa jest troche deta

mnostwo selekcjonerow z drugiego/trzeciego tieru europy powoluje do kadry zawodnikow z deficytem minut w klubie, wiedzac ze gosc da tobie jakosc nawet jesli nie na pierwszej swiezosci. no taka to psia robota w krajach pokroju polski gdzie masz 3/4 zawodnikow z elity a reszte musisz sztukowac z europejskich sredniakow.

nie zaluje grosika, bo sam sobie zasluzyl na taki los zlymi wyborami i pazernoscia, ale tez nie demonizujmy powolywania doswiadczonych lawkowiczow, bo nie zawsze liczba minut w klubie rowna sie z przydatnoscia w repce w ich przypadku.
Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Yoyon »

kvcper pisze: 25 sie 2021, 15:28 frankowski już dwie asysty, z tym, że on realnie może coś wnieść z racji doświadczenia na wahadle, a płacheta to jednak inwestycja w przyszłość. grosik nawet za granicą nie grał, o czym my w ogóle mówimy
na euro miał jedną, w meczu ze Szwecją.

Płacheta grał ogony w Norwich, a w najbliższym czasie lepiej z tym nie będzie, poza tym cechuje go szybkość i brak liczb.

Grosik choć ostatnio trybuny to najlepszy asystent repki w ostatnich kilku latach.

ale o czym my w ogóle mówimy :roll:
ODPOWIEDZ