Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

No właśnie, Ty to wiesz, ja to wiem, Pol to wie, Stefan spod 4 to wie, ale Boniek sie ujebał i pojedziemy na Euro z tym pacanem na 100%
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: PeterStillNinety's »

Bo się ujebali na "tylko polski trener" Jeszcze niech Smudę wskrzeszą i bajlando
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Tiquill »

PZPN chce po prostu mieć selekcjonera pantoflarza którym Zibi może sterować. Zagraniczniak im się nie da, a wszystko to ze szkodą dla naszej piłki. Marnotrawimy jedno z lepszych pokoleń w historii przez rudą mendę.
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ghost »

zmienic temat,

czy wygrywasz czy nie !!
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Kadra na Łotwę i Macedonię, ciekawe, ze pojawił się Majecki (Fabian kontuzja), a nie ma Pazdana (a jest Cionek :dunno: ).

Bramkarze: Radosław Majecki (Legia Warszawa), Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy).

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC, Anglia), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Thiago Cionek (SPAL 2013, Włochy), Kamil Glik (AS Monaco FC, Monako), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Arkadiusz Reca (SPAL 2013, Włochy), Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa, Rosja).

Pomocnicy: Krystian Bielik (Derby County FC, Anglia), Przemysław Frankowski (Chicago Fire, USA), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad, Bułgaria), Kamil Grosicki (Hull City AFC, Anglia), Damian Kądzior (GNK Dinamo, Chorwacja), Mateusz Klich (Leeds United FC, Anglia), Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa, Rosja), Karol Linetty (UC Sampdoria, Włochy), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa, Rosja), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy).

Napastnicy: Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf 1895, Niemcy), Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (SSC Napoli, Włochy), Krzysztof Piątek (AC Milan, Włochy).
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: darmody »

Powołania na mecz z Łotwą i Macedonią Północną:

Bramkarze: Majecki, Skorupski, Szczęsny
Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Cionek, Glik, Kędziora, Jędrzejczyk, Reca, Rybus
Pomocnicy: Bielik, Frankowski, Góralski, Grosicki, Kądzior, Klich, Krychowiak, Linetty, Szymański, Zieliński
Napastnicy: Kownacki, Lewandowski, Milik, Piątek

Dziwi mnie powołanie Majeckiego przy braku powołania dla Drągowskiego, chociaż żaden z nich nie powąchałby nawet murawy. Jak dla mnie póki co Majecki jest po prostu do bólu poprawny, wpuści co ma wpuścić, obroni co ma wybronić. Zdaje się, że jedynie w meczu z Arką w zeszłym sezonie wybronił Legii punkty, z większych kiksów to chyba tylko w Płocku zrobił babola. Jeśli pierdolę głupoty to proszę użytkownika [mention]druhu[/mention] o wyjaśnienie mnie :)
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ghost »

2 napastnikow gramy?
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: druhu »

powołanie to typowa akcja pzpn-owska w celu podbicia ceny, tak samo brzęczek powołał szymańskiego przed transferem do dynama, nie ma co tu rozkminiać spisków. do babola z płocka dodałbym zagotowanie pod kopułą w meczu z rakowem gdzie ostatnie 10 minut meczu spędził na wykopywaniu piłki na auty pod własną bramką, złapanie piłki po podaniu stolarskiego? w finlandii, a z tych dobrych to tak z pamięci to mecz w kielcach i wyjęcie strzału dąbrowskiego w doliczonym czasie gry w meczu z lubinem. chłopak ma więcej meczów gdzie coś zjebał (z tamtego sezonu: Sosnowiec, raków w pp) niż wydatnie się przyczynił do zwycięstwa (na siłę - pp w gliwicach gdzie obronił jednego karnego ale po jego błędzie w ogóle do konkursu jedenastek doszło)

ogólnie chłopaczyna nie ma za bardzo pojęcia o grze na przedpolu i zalicza masę pustych przelotów, poza tym na jego świetna gra nogami sprowadza się do wykopywania dzidy na nagy'ego.

gdyby w Legii nie rządził excel to by nie grał
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

chciałem wyśmiać powołanie Majeckiego, ale już mnie uprzedziliście. Spoko, że w końcu są jacyś skrzydłowi. Skoro nie ma Pazdana, to domyślam się, że przy ew. kontuzji któregoś stopera, to Krystian będzie próbował z tyłu?
Do tego w aktualnej formie nie przekonuje mnie ani Kownacki, ani Piątek.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Dawid Kownacki nabawił się urazu mięśniowego i nie weźmie udziału w nadchodzących meczach eliminacyjnych Euro 2020 przeciwko Łotwie i Macedonii Północnej. Początkowo przypuszczano, że uraz 22-latka nie jest zbyt groźny, ale niestety szczegółowe badania wykazały, że piłkarz ma naderwane włókna mięśniowe przywodzicieli i na chwilę obecną trudno jest określić termin jego powrotu do normalnych zajęć z resztą zespołu.

Już wiemy, że jego miejsca w kadrze „Biało-Czerwonych” nie zajmie inny gracz, ponieważ taką decyzję podjął sztab szkoleniowy reprezentacji Polski.
Deyker
Posty: 1053
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

No może powoła Świderskiego np.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: PeterStillNinety's »

Powinien bo jest to logiczna i naturalna droga natomiast Wuja swoje wie i jest mądrzejszy od wszystkich
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: retriakaretrox »

panowie, lecę sobie na narodowy na Polskę z Macedonią i mam dylemat po której stronie brać bilety, piątku osób strefa G, tylko nie wiem z której strony jest lepiej i czy jest wgl jakaś różnica. Brać cos z zakresu G5 -> G16 czy G23 -> G34?
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: horrypaz »

przed telewizorem oglądając coś zupełnie innego, niezwiązanego z tym chujstwem
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

To co bliżej środka czyli G5/g23 s najlepiej w ogóle nie isc
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: retriakaretrox »

domyślam się, że lepiej nie iść, ale chciałem sprawdzić klimat narodowego, a i ekipa chętnych się zebrała, dzięki Panie FLoo
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

Furman dowołany do kadry.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

:lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

Top Kek
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Tak się domagaliście nowego selekcjonera to teraz macie :dunno:
ODPOWIEDZ