Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

kiedyś chciałem, bo pracowałem w zawodzie, ale jak to ładnie powiedział kiedyś stanowski w tym kraju zapotrzebowanie na wszystkich dziennikarzy sportowych mieści się w jednym wagonie tramwaju i tylu też zarabia w miarę godne pieniądze, do tego trzeba też ruszyć się do warszawy, a ja nigdy nie miałem najmniejszej ochoty ruszać się akurat tam z mojego ukochanego wro

dostałem kiedyś propozycję pracy z pewnego dominującego w regionie medium (miałem się zajmować koszykówką i żużlem, okazjonalnie siatkówką), ale po przekalkulowaniu wszystkiego dałem sobie spokój, byłem już w takim wieku, że nie jarało mnie gadanie i znajomości ze sportowcami, bo tych gadek przeprowadzałem dziesiątki, a liczyły się perspektywy - sara była jednak tak przeciętna, że wychodziłbym ledwo ponad 0 na miesiąc, nie wiem jak za tyle można np. utrzymać rodzinę i o ile kojarzę od tego czasu warunki pracy w branży znacząco się nie zmieniły

praca dziennikarza oczywiście zajebista pod względem kontaktów z ludźmi, poznawania ciekawych osób, picia alkoholu i cały czas jesteś w ruchu, ale teraz chyba by mnie huj spalił jakbym miał każdy weekend poświęcać na pracę, a wolny mieć np. poniedziałek i wtorek do 17, bo wtedy akurat nic się nie dzieje, ale wieczorem może już być jakiś ekstraklasowy klasyk typu miedź - korona, który musisz opędzlować
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

Z tych wsyzstkich "dziennikarzy" sportowych wystarczyłby jeden podający info o transferach. Reszta jest zupełnie zbędna, w innym przypadku dochodzimy do absurdu, w którym userowi vego ktoś wmówił, że jego dywagacje na temat piłki nożnej mają jakąkolwiek wartość
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Ryuk
Posty: 295
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Ryuk »

Dzis 2-1 dla Nas. Szczesny broni jak w transie i wyciaga karnego w 80min :bag:
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: retriakaretrox »

azar pisze: 08 wrz 2021, 17:10 Z tych wsyzstkich "dziennikarzy" sportowych wystarczyłby jeden podający info o transferach. Reszta jest zupełnie zbędna, w innym przypadku dochodzimy do absurdu, w którym userowi vego ktoś wmówił, że jego dywagacje na temat piłki nożnej mają jakąkolwiek wartość
Pierdolenie, dla mnie jako dla osoby nieoglądającej namiętnie ekstraklasy (oglądam może z 8-10 spotkan w sezonie) takie groteskowe streszczenie wydarzeń do poniedziałkowego śniadania w pracy jest sztosem. Liga - totalnie mi siedzi właśnie dlatego, ze nikt w tym programie nie rozkminia tego czy to co powiedzą ma jakakolwiek wartość czy nie. Lecą z żartobliwą gadką na temat na który mnie interesuje i za to ogromny props.
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Yoyon »

Spoiler
Jak to widzicie widzowie?
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: yaneq »

dzisiaj Robercik wyjaśnia Angolów
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gambler »

Chuja grają, opierdolimy ich
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

martwie sie o polskiego hummelsa
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: NSX »

Obstawiam 0-3, 0-4 dla Anglii
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

nie pykło XD

generalnie nasi w większości poprawnie, na minus niedokładność Linettego w środku pola, dośrodkowania Puchacza, wejście Frankowskiego po którym absolutnie wszystko szło nie jego stroną, zachowanie Bednarka przy golu który zamiast podbiec do Kane'a to stał, czekał aż ten podbiegnie aż wyskoczył bo myślał że odbije łbem, bramka dla naszych też mimo wszystko wyglądała jak pinball

największym minusem pasywność w ataku, przecież do bramki Kane'a to nasi chcieli dociągnąć zwycięskie 0:0, zresztą kontry też wychodziły nam w większości dziadowsko, zamiast gry z pierwszej piłki to zawsze po drodze trafił się chłop który minął się z piłką lub ją wstrzymywał

największym plusem przede wszystkim to że powoli widać o co Panu Trenerowi Szołszy chodzi - nasi łapią luz, trochę więcej dryblują, przede wszystkim zaczynają ogarniać jego taktykę na tyle, by to wszystko dawało nadzieję, że za ~rok i w najsilniejszym możliwym zestawieniu to była bardzo przyjemna do oglądania drużyna
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nerka »

cieszy ten remis tym bardziej, ze wydaje sie ze ugruntowal on pozycje sosy i ciezej bedzie go wyrzucic
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 472
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kosciey »

Kamil Glik do MMA, jebać was anglosaskie kundle.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Mocno zaskoczył in plus Puchacz (i to włącznie z dośrodkowaniami! cc: @gogi imo właśnie u sz.p. Tymoteusza były one wczoraj dobre jak nigdy, kilkukrotnie brakowało centymetrów do idealnego zagrania - centymetrów albo obecności Lewandowskiego, a nie odpowiednio Buksy czy Świderskiego), któremu nawet w Lechu tak dobre mecze się praktycznie nie zdarzały. Parę razy się obciął, ale bez tragedii, za to zaangażowanie i walka jak zawsze top. Oby go tam rozwijali w Berlinie.

Zaskoczył mnie Dawidowicz, który zagrał bardzo pewnie, praktycznie bezbłędnie, był wręcz najpewniejszy z bloku stoperów (Bednarek stabilnie, u Glika ładne obrazki z kłótni z octojadami, czy licznych przebitek masowania obolałych części ciała nie powinny nam przysłoni smutnego obrazu, ze chłop jest coraz wolniejszy, a zdarzają mu sie tez absurdalne błędy - jak podanie pod ngui przeciwnika pod własnym polem karnym w pierwszej połowie. Cud, ze z tego nic nie wpadło), oby to byl dobry prognostyk na przyszłość, bo środkowi obrońcy są nam potrzebni na wczoraj. Do tego full fajnie współpracował z Jóźwiakiem, który jak na ofensywnie nastawionego skrzydłowego świetnie sobie wczoraj radził w roli prawego obrońcy, o to chodzi.

Super środek pola, chociaż nikt się błędów nie ustrzegł: u Modera szkoda błędu przy straconym golu, u Linetty'ego szkoda głupiej kartki, a Krychowiak regularnie - zwłaszcza w pierwszej połowie - co odebrał, to zaraz stracił.

No i wreszcie, niebywale cieszy entuzjazm, jakim kipi ostatnio na kadrze Lewandowski, widać, ze w końcu się czuje tak, jak powinien, wczoraj w pierwszej połowie do perfekcji zabrakło mu tylko bramki. To, że przerasta resztę kadrowiczów, to normalna sprawa, ale przecież Anglicy wyglądali przy nim jak losowe pizdryki z Burnley, niebywale imponujący gość. Graj do czterdziestki @Bobek
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7994
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: eddy_wata »

no jak przepchnął Robercik przecież atletycznego byka Kalvina Philipsa to był highlight tego meczu dla mnie. Jak dzik przez maliny się po nim przejechał, a wspomniany sympatyczny ŚPD jeśli chodzi o cechy fizyczne to jest top.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: instinkt »

Zieliński nie powinien już nigdy więcej grać w kadrze :lol:
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wst »

Kowal przeloguj.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FruitOffTheWall »



fajna wypowiedz tymka
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
encrenoire

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: encrenoire »

mql pisze: 09 wrz 2021, 9:57 niebywale cieszy entuzjazm, jakim kipi ostatnio na kadrze Lewandowski
tak
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: yaneq »

Angielscy kibice grożą rodzinie Kamila Glika
Spoiler
Obrazek
mentalność prosto ze stadionu wembley
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
ODPOWIEDZ