Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6886
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

:sleep: :sleep: :sleep:
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10394
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

ja pierdole co ja czytam xD
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: oyche »

szablon_nr_7.txt
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Megidox »

Ostatnio jeśli chodzi o piłkę kopaną to bardziej chujową robotę PR robią tylko w Motorze Lublin. Przecież ktoś za to bierze hajs i to pewnie nie mały.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

młoda elana powinna przeprowadzić w pzpn szkolenie z pisania oświadczeń
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Megidox »

Hola hola @joey bądźmy obiektywni bo jak o "ekipy" chodzi to nie Oni a ich koleżanki z brodami były topem w oświadczeniach :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SWN »

Nie no ta linijka o ważnym spotkaniu z Andorą i późniejszym odpoczynku to jakieś salto zajebane z lin na gali PTW Revolution, bo fikołkiem nazwać za mało
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: czardi »

"Wiecie jak jest kochani, wszyscy chcemy dla mnie Złotej Piłki, a łatwiej najebać bramek amatorom z Andory niż dzielnym braciom z Węgier. Pamiętajcie, by wklejać moje statsy w komentarze na zagranicznych portalach, ale tylko te z liczbą strzelonych goli, nie rozdrabniajmy się w jakieś zaawansowane gówno dla lamusów. PZPN zapewnia nam wszystko, pozdro"
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nerka »

moze to i lepiej, ze nie zagral, w koncu z niewolnika nie ma pracownika
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mbunt »

kogo to obchodzi rozstawienie nierozstawienie

prawda jest taka ze priorytetem powinno byc to zeby ta kadra zaczela normalnie grac, mecz z Wegrami gdzie obiboki zostaly wypunktowane jest idealny pod tym wzgledem, pokazal pilkarzykom jak daleko im do normalnego zespolu bez kilku liderow

w takiej formie jaka zaprezentowali to nawet ze Szkocja by dostali w trabe niestety, nie mowiac o tym ze nawet z kluczowymi pilkarzami najpewniej w drugiej rundzie barazy by nie wyciagneli

moze to sprawi ze wezma sie w koncu do roboty, nie ma co cwaniakowac tylko wybierac to co da najbardziej optymalna jakosc w przyszlosci
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

https://weszlo.com/2021/11/18/w-dniu-me ... la-amazona

Imo powinno się odebrać mu opaskę kapitana i po sprawie, żeby też za dużo tego nie roztrząsać. Swoją drogą France Football czyli co, Złota piłka Lewy?
Ostatnio zmieniony 18 lis 2021, 14:20 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

Przed meczem kilku z nich żartowało podczas wyboru piłkarza, który zagra z dziewiątką: – Bierzesz numer, i wybierasz mecz w marcu, w którym chcesz zagrać
:lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
ksiazenieporzadek

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ksiazenieporzadek »

czyli ma w chuju tą kadrę
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jAg »

No w takim wypadku nie da się temu zaprzeczyć XD
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: elkacpero »

potter pisze: 18 lis 2021, 14:12 Swoją drogą France Football czyli co, Złota piłka Lewy?
to nie musi raczej tego oznaczac, moga np robic artykul/krecic material dla top3

tak btw naszla mnie refleksja czemu nie pocisneli jakiegos farmazona, ze mikrouraz czy cos, albo czemu lewy nie wjechal w nogi dla jakiegos kolesia z andory zeby pauzowac :dunno: byloby prosciej
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

pierwsze pęknięcie na nieskazitelnym dotąd wizerunku Robercika

nie dziwię się reszcie kadry, że im miny zrzedły gdy kapitan się rozbija na rautach u milarderów, a oni muszą bedoesa słuchać czy tego chcą czy nie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: oyche »

zbuka*
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

zawiść zazdrość zamiast starać się mieć więcej
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

o tym filmie dokumentalnym (albo filmach, bo może jest ich więcej) słyszałem już w którymś podcaście zaraz po meczu; nie pamiętam już, kto to mówił, bo przesłuchałem ich kilka, ale sens był taki, że od początku roku Lewandowskiemu towarzyszy ekipa filmowa, żeby nakręcić jakiegoś pierda na amazona i że popularny Bobek jest już tym wszystkim zmęczony, więc moja teoria brzmi tak, że jemu zwyczajnie siadła psycha. być może to zbyt daleko idący wniosek, zwłaszcza że podparty wyłącznie domysłami tych kurwa pismaków, ale jakby się nad tym dłużej zastanowić, to jest sporo przesłanek, żeby się z tym zgodzić - sam ostatni rok to (sportowo): gigantyczna presja związana z biciem rekordu Mullera, smród przy kadrze (vide konflikt z Brzęczkiem), euro (najpierw odwołane, potem przepierdolone, chociaż akurat on się obronił), zamieszanie ze złotą piłką za zeszły rok, złota piłka w tym roku. poza tym gość jest mega zarobiony jeśli chodzi o kwestie biznesowe (knajpa, 4f, teraz jakaś gierka, setki reklam, spotów itd.), oprócz tego była (jest i będzie) jeszcze medialna drama z Kucharskim, a przecież jeszcze na samym początku pandemii urodziła mu się córa* i to też pewnie było ciężkie doświadczenie, także wydaje mi się, że on jest zmęczony przede wszystkim psychicznie (a już na pewno ma do tego prawo). w ramach wtrącenia dodam, że w obecnym sezonie NFL pojawił się przypadek, kiedy jako przyczynę absencji podano "zdrowie psychiczne", także to nie byłby odosobniony przypadek.

inna sprawa niestety, że to wszystko nie spina się ani wizerunkowo, ani komunikacyjnie. tu jakieś balety z Moniką Brodką (props, też bym poszedł), tam ujęcia do filmu, podejrzewam jeszcze, że po drodze jakąś reklamę też pierdolnął, a na koniec absurdalne oświadczenie, z którego kompletnie nic nie wynika, zwłaszcza w połączeniu z tymi scenami z vlogów, kiedy on rozkminia, czy mamy szanse na rozstawienie, czy nie. nawet ściemę z mikrourazem byloby łatwiej przełknąć, niż taki pijarowy bełkot.
z drugiej strony - trochę ciężko mi uwierzyć, że on podjął tę decyzję świadomy, że potknięcie może nam skomplikować sytuację w drodze na mundial. w końcu ten w Katarze prawie na pewno będzie jego ostatnim w karierze zawodniczej i nie sądzę, żeby w tym dążeniu do perfekcji, bicia rekordów i budowania sobie pomnika lekką ręką z niego zrezygnował. gryzie mi się to, po prostu, ale może przeceniam znaczenie piłki reprezentacyjnej w kontekście wielkich karier (bo to, czy ma wyjebane w repkę czy nie to kwestia drugorzędna, jeśli faktycznie jest takim kurwa bohaterem wielkim nastawionym na osiągnięcia).

tak czy siak - Bobek pierdnął i śmierdzi, a jedyna szansa, żeby przewietrzyć, to awansować na ten mundial, natomiast bez tego to prawdopodobnie położył robotę Souzie, mimo wszystko popsuł szatnię i odebrał resztki zajawki na ten zimowy mundial, bo jednak jak się zakwalifikujemy, to jakoś mocniej się czeka. a prawdy o tej sytuacji dowiemy się z książki Tymka Puchacza ("Rojber 2115. Zmarnowana Szansa", wydawnictwo SQN w duecie z Damianem Smykiem) za jakieś dziesięć lat, jak już skończy karierę w trzecioligowym Bałtyku Gdynia

*ja wiem, że twojemu ziomkowi też się urodziła i dużo zdrówka dla malej, ale twój ziomek nie zajebałby pięciu bramek Wolfsburgowi w 9 minut
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Nie no chopie co to za teoria grubymi nićmi szyta.
- Presja z biciem rekordu? No dobra, ale pobił więc odcisnąć to się mogło jakimś zmęczeniem, które załatwił urlopikiem, ale poza tym to gigantyczny boost do pewności siebie przecie.
- Smród przy kadrze? Wszyscy wiedzą, że Brzęczek był wuefista, Bob to powiedział głośno i gra dalej a Jerzego nie ma. Czy ktoś ma mu to za złe, poza samym Jerzym i ewentualnie rudym? Nie sądze.
- Euro? Tu sam się wyjasniłeś, co najwyżej pomyślał sobie po raz setny "z jakimi ja kurwa gram ogórami", ale przecież nikt nie liczył na złoty medal i tym blamażem może być Bob wkurwiony, ale nie złapie go na pewno depresja jak Bukayo Sake co to nie strzelił karniaczka w finale i prawie go za to na stosie spalili rodacy.
- Złota piłka? Jasne, ze to byłoby super wyróżnienie, ale myślę, że jest on jeszcze bardziej niż my świadomi, że to popularity contest, a nie żaden poważny plebiscyt. Tu powiedzmy, może być trochę zły.
- Biznesy? Chłop reklamuje swoją twarzą ileś biznesów, które w całości ogarnia mu na jakiś menago (to, co pisza w komentarzach na google, ze Bob sam gotuje i podaje posiłki w swojej knajpie to ściema jbc) i sprzedaje batony z płatków owsianych za 10zł sztuka, no przepierdolone rzeczywiście
- co do dramy z kucharskim to sie nie znam, więc się nie wypowiem
- urodziła mu się córka? Zdrowa jest przecież, to czemu miało by mu to rozjebać łeb?

To tyle
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ