Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

Ale przynajmniej mielibyśmy złudzenia i można byłoby pierdolić jeszcze kilka miesięcy, że twierdza narodowy
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

suitup pisze: 15 lis 2021, 23:34 Szwedzi i Austria, w 90% nie da przejscia - tutaj to tylko cud i wielki Robert daje nam szanse
Austria z 4 weszla do barazy?

A dobra liga narodow, ale juz zostaiwe dla potomnych
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: suitup »

no i wlasnie dlatego jebac to, bo te pierdolenie tych ludzi jest najgorsze
od konca ME16, pamietam moze 2-3 mecze w ktorych gralismy ladna pilke (wygralismy chyba jeden z tych meczow)
ponad 5 lat
spuszczanie sie, ze nie przegralismy na narodowym z jakimis albancami to wlasnie ten poziom narracji ktora powoduje, ze nie chce tego ogladac
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 190
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: TruthTeller »

Ciezko sie nie zgodzić, wolę by wpadli teraz na dobry zespół i pokazali jaja, bo kurwa na mistrzostwach to trafią na san marino i mamy się emocjonować? Pokażą teraz z dobrym zespołem, że zasługują albo elo i z głowy
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

fajnie ktoś zwrócił uwagę, że Sousa ze sztabem zjebali dwa kluczowe mecze, mylnie przyjmując je za nieistotne

tak było na euro, gdzie olali spotkanie ze Słowacją, a cały nacisk położyli na mecz z Hiszpanią - podczas gdy to na pokonaniu Słowacji musieliśmy się skupić, by wyjść z grupy

i teraz z Węgrami identyczna sytuacja, znowu liczyli na łatwe punkty, znowu się przeliczyli, a my znowu mamy w konsekwencji problemy

eh
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nerka »

czemu dwa? ja tam licze, ze sie przeslizgniemy, turcja jest slaba a belgia zdaje sie byc w gazie.

Puchacz nadaje sie max na pierwsze 40 min. Piatek zagral niemrawo, szczesny znowu duzo niefartu, cash w pierwszej polowie wygladal spoko, pomijajac te zolta kartke
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

suitup pisze: 15 lis 2021, 23:34 Szwedzi i Austria, w 90% nie da przejscia - tutaj to tylko cud i wielki Robert daje nam szanse
już kurwa nie róbmy z Austrii jakieś potęg,i która zajeła 4 miejsce w grupie za Izraelem i Szkocją, gdzie Dania będąc w gazie przejechała się po tej grupie, a nie jest to mimo wszystko drużyna klasy Belgi czy Niemiec
A Szwedzi są też są spokojnie w zasięgu, oczywiście o ile nie będziemy sami siebie sabotować w defensywie w co po wczorajszym meczu ciężko jednak wierzyć.
Jasne Włosi są nie do przejścia w realnym scenariuszu, z Portugalia nawet jeśli byśmy potrafili się postawić to mam wątpliwości dotyczące mentalności, natomiast cała reszta jest realnia do ogrania, oczywiście jeśli wreszcie kadra wreszcie odpali, bo z taką grą nie mamy po co jechać na MŚ.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

nadzieje, ze ta kadra odpali to jest czysta loteria, moze sie uda zbudowac pomysl i mental na te dwa mecze, a moze nie i tak sie bujamy od poczatku kadencji sousy - od b.dobrych momentow z angolami i hiszpanami do jakiegos totalnego chaosu z ekipami pokroju albanii i slowacji
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Jaka loteria przecież tu nie ma szans że nagle kilku obrońców wyrośnie jak grzyby, nie ma co liczyć że krychowiak zacznie grać w piłkę lub sousa go odstawi. Jedyna szansa to że lewy dostanie 3 szanse w meczu i wszystkie wykorzysta
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: elkacpero »

prawda futbolu jest taka, ze jesteśmy chujowi jak barszcz i w meczu o coś (dla nas) i o nic (dla rywala) przegrywamy w mega chujowym stylu i to u siebie

odkąd żyje jest ta sama śpiewka z tymi pokrakami jebanymi, mam nadzieje, ze dożyje czasów kiedy ludzie nie będą dawać o nich takiego jebania i robić z nich pseudo celebrytów
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: exyou »

Ja się dziwie ze kogos te kurwy jeszcze interesują. Skończyłem ich oglądać po MS 2018 i nic nie straciłem. Dumny naród niemiecki dawno by kopnął w dupe repke jakby tak grała a Polacy idą w 60 tyś na narodowy nawet jak grają z piekarzami z San Marino no to elo, sami żeście ich rozbestwili. Jedynie Lewy i Karolek Świderski prawilne mordki fajne chłopaki bez zadęcia i gwiazdorzenia.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

no zwlaszcza Robercik bez zadęcia i gwiazdorzenia, zwykly chłopak szary z dębicy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

Spoiler
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: genocidegeneral »

przedwczoraj: remisik z bratankami i gituwa, rozstawienie prawie pewne

dzisiaj XD
Obrazek
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: PeterStillNinety's »

to niezły serial komediowy się zadział w tej kadrze
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: elkacpero »

i co on niby madrego moze powiedziec? strzelam, ze bedzie to wypowiedz w stylu nie udalo sie, walczymy dalej, wierze w druzyne, pilka jest jedna a bramki sa dwie, do boju Polska #4f #oshee #t-mobile @laczynaspilka
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

kapitanooooo
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

Będzie ostry pojazd po reszcie drużyny, ogłosi ze jest za dobry zeby grać z lamusami, oberwie się tez siwemu bajerantowi
Spoiler
Nie no skończy się na słownym ambiencie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: elkacpero »

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosc ... ndowskiego

oswiadczenie bezglutenowego wyladowalo na łnp

trener sousa slusznie nie zlekcewazyl spotkania z andora, a jak juz wyszarpali to jakze cenne zwyciestwo to wspolnie uznali, ze w spacerku z wegrami moze odpoczac xD chyba lepiej jak jednak chlop bardziej sie skupia na grze niz na gadaniu
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

zjebał i sztab i Lewy i zbyteczne są te próby wybielania teraz którejkolwiek ze stron
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ