NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

omijałbym szerokim łukiem e-nba i polskie strony/grupy fanowskie, straszne chujogłowie tam panuje
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

joey pisze: 18 sty 2021, 13:39 omijałbym szerokim łukiem e-nba
Rozwiń temat chujogłowia

Ja siedzę od lat i poza niektórymi bezbekami mało rzeczy mnie wkurwia, nawet wybierałem się na meeting jak robili w Warszawie
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Poczytałem chwilę i takie bagno tam pierdolą, że szkoda tracić czasu, prócz kilku jednostek to sami niedzielni kibice oglądający highlighty.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

to forum zalatuje elektrodą trochę, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy i te sprawy, dlatego śledzę tylko temat pepisa o nowych strojach/parkietach etc

* chociaż to samo wrażenie mam przerzucając realgma na przykład, także to chyba cecha charakterystyczna kibiców koszykówki na forach
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

czardi pisze: 18 sty 2021, 16:13 prócz kilku jednostek to sami niedzielni kibice oglądający highlighty
joey pisze: 18 sty 2021, 16:32 to forum zalatuje elektrodą trochę, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy i te sprawy
Właśnie dlatego zapytałem o doprecyzowanie, bo słyszałem już sto różnych opinii z czego każda inna :D

Raz czytam, że e-nba (które ma w sumie podobną historię do nas czyt. przejście społeczności ze starego forum itp.) to strona dla zdziwaczałych nerdów koszykarskich, których bardziej niż ostateczny wynik meczu obchodzą jakieś advanced boxscory, procenty uncontested rzutów po koźle lewą ręką w czwartki, posty nierzadko zajmują po osiem opasłych akapitów wypełnionych porównaniami, zestawieniami i cyferkami, a chwilę później potrafię usłyszeć że meh, pierdolą jakieś truizmy i w ogóle poziom gwiazdybasketu, nie znają się nic.

Napływ nowych ludzi będzie problemem dla każdego forum chcącego (specjalnie lub nie) uchodzić za elitarne, czy to hip-hopowego czy koszykarskiego. Obecnie e-nba faktycznie ma zabawne momenty, gdzie wyżej wspomniane grube analizy od starych użytkowników przeplatają się z kontami świeżaków piszących "Butler i tak ich tam rozjedzie :P Go Heat!!!", niemniej dla mnie nadal najlepsze miejsce do dyskusji o koszu w Polsce i mam duży sentyment, bo pozwoliło mi przeskoczyć z poziomu kanapowego przewijacza czterominutowych highlightów do interesowania się kwestiami salary czy taktyki.

No i Mider dostał tam bana uznany za trolla, także tym bardziej props.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ale w ramach wymiany użytkowników dostaliśmy Rappara, który broni kartkiego, także nie wiem czy taki props
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
E-42
Posty: 710
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: NBA

Post autor: E-42 »

SWN pisze: 18 sty 2021, 17:58 No i Mider dostał tam bana uznany za trolla, także tym bardziej props.
Mider to był użytkownik just like mike czy jakiś inny ancymon?
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead


Łapiesz? Życie jest jak zdrapka
Drapiesz, drapiesz, chuj wydrapiesz, kurwa i po jabłkach
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: NBA

Post autor: Sialala »

Sexton co za szef dzisiaj wow
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Colin Sexton > BIG3

ale ich zjadł w OT :D bardzo ładnie że ich tak wyjaśnił na mordę od razu, nie mogę patrzeć jak się Kyrie śmieje przy timeoucie, gdzie zostało 1.5s do końca a oni remisują z Cavs
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: pigment »

czardi pisze: 18 sty 2021, 16:13 Poczytałem chwilę i takie bagno tam pierdolą, że szkoda tracić czasu, prócz kilku jednostek to sami niedzielni kibice oglądający highlighty.
no ja takiego wrażenia nie mam nawet jeśli jest tam paru amatorów to dla samych postów loraka chytruza jendrasa czy bmf warto tam zaglądać
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Akurat ten Chytruz mi się rzucił w oczy w jednym temacie i pierdolił trzy po trzy, ale tego BMFa akurat do tych kilku jednostek bym zaliczył, fakt.

Ładnie się Brooklyn zaprezentował na tle najgorszego ataku ligi, obiecujący początek :lol:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: NBA

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 15:54 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

:cry:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
spianatapiccante
Posty: 171
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:49
Lokalizacja: plaża Korte

Re: NBA

Post autor: spianatapiccante »

Wczoraj obejrzałam swój pierwszy mecz NBA. Sytuacja o tyle ciekawa, że sama grałam przez 11 lat, ale nigdy nie oglądałam żadnej ligi, polskiej też nie. Ultrawzruszające przeżycie, na pewno będę oglądać częściej. A Jokić to król :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

hmm dawno zaden mecz mnie tak nie zadziwil jak dzisiejsze spotkanie Wizards - Nets, szczegolnie polecam ogladnac sobie całą 4 kwartę :shock: wiec jak ktos tam nie widzial wyniku, to dla zachety napisze, ze w calym spotkaniu obie druzyny rzucily 295 punktow - i to bez zadnych dogrywek, a losy spotkania wazyly sie do ostatnich sekund.
Awatar użytkownika
spianatapiccante
Posty: 171
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:49
Lokalizacja: plaża Korte

Re: NBA

Post autor: spianatapiccante »

@recklezz można to gdzieś zobaczyć w całości? bo widzę same highlighty

e:
@recklezz dziękówa!
Ostatnio zmieniony 01 lut 2021, 11:07 przez spianatapiccante, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

w league passie
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

spianatapiccante pisze: 01 lut 2021, 10:58 @recklezz można to gdzieś zobaczyć w całości? bo widzę same highlighty
Proszę bardzo, https://nbafullhd.com/brooklyn-nets-vs- ... full-game/
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Curry vs Luka, obejrzyjcie sobie mecz bo rozpierdol grany był mocno
ODPOWIEDZ