NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: RW0 »

Niezły reunion Oklahomy.
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: NBA

Post autor: yakubu73 »

Sources: Full current trade:

Rockets: Victor Oladipo, Dante Exum, Rodions Kurucs, 3 BKN first-rounders (22, 24, 26), 1 MIL first (22, unprotected), 4 BKN 1st round swaps (21, 23, 25, 27)

Nets: James Harden

Pacers: Caris LeVert, 2nd-rounder

Cavs: Jarrett Allen, Taurean Prince

TO JEBNIE
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no i stało się
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

po chuj cavsom jarret allen i drummond, ciekawe ktory pojdzie i za jaka paczke
rockets dobra paczke wyrwali nawet, ruchu pacers nie rozumiem
a co do netsow to nie wiem, jakos kurwa nie widze zeby to moglo sie udac
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: NBA

Post autor: Yoyon »

To kto z trójki Durant/Irving/Harden wypierdala wkurwiony po sezonie? Obstawiam Kevina, a Wy?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

jest jakies info czy kyrie zadowolony czy nadal bedzie rzeczy niestworzone robil?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

jak to się niby opłaca Indianie?
poza tym że mają do 2023 podpisany cały wyjściowy lineup który i tak nic nie osiągnie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

levert ma dluzszy kontrakt i w tym sezonie wolalbym miec go w druzynie niz dipo
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

s5 nets irving harden harris durant jordan

bench jeff green, shamet, tyler johnson, luwau-cabarott, bruce brown, nicolas claxton, chris chiozza, reggie perry XD

no tam za bardzo nie ma kompletnie kim grać z ławki a do głowy nie przychodzi mi nikt kogo mogliby z free agentów podpisać XD

w tym roku nic nie zdobędą, bo ten skład jest za wąski a wymienić się nie ma czym nawet, jak latem nie ogarną jakichś weteranów z ławki to w 2022 projekt się kończy bo durant i harden mają opcję XD
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

lol przebudziłem się, a tu kurwa ziemia się płaska zrobiła

Nets na pewno będą liczyć na jakieś vetowe buyouty na deadline, na razie nikt mi do głowy nie przychodzi, ale znajdą się chętni - Ariza chociażby nie brzmi najgorzej, gdziekolwiek on teraz, kurwa, jest

a Drummond za tpe do Bostonu oczywiście :cool:

Dodano po 8 minutach 54 sekundach:
Brooklyn also gets a 2022 second-round pick from the Cavaliers. The Nets have three open roster spots to fill out their bench, if they choose -- a $5.7 million tax mid-level, the minimum exception and likely a $5.7 million disabled player exception.
jak na moje jest w czym rzeźbić, chociaż okno jest faktycznie bardzo ciasne i może się skończyć katastrofą.

imo Nets wygrywają tę wymianę na ten moment, oczywiście zakładając, że Harden się doprowadzi do porządku
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Ta drużyna nie będzie bronić i nie będzie zbierać, w dodatku w ataku braknie piłki. Jak zrobią coś więcej niż druga runda playoffów, to będę w ciężkim szoku i będzie to równoznaczne z tym, że Kevin jest znowu top2.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

czardi pisze: 14 sty 2021, 0:53 Ta drużyna nie będzie bronić i nie będzie zbierać, w dodatku w ataku braknie piłki. Jak zrobią coś więcej niż druga runda playoffów, to będę w ciężkim szoku i będzie to równoznaczne z tym, że Kevin jest znowu top2.
jasne ziomuś i właśnie dlatego Rockets wyciągnęli imo relatywnie mało; mówimy wszak o absolutnym superstarze i arguably top3(5?) graczu ligi, a wzięli za niego tak naprawdę tylko ciekawego Allena i garść picków, z których spora część będzie 20+. na paczce od 76ers wyszliby lepiej, nawet jeśli tam w grze było mniej 1st rounderów.

oczywiście - żeby Nets zrobili mistrza (nawet wschodu), czeka ich długa przeprawa, ale na dzień dzisiejszy zrobili świetny deal i zdecydowanie bezpieczniejszy niż wtedy, kiedy podobną kwotę wyłożyli za emerytowanego Pierce i Garnetta

co nie zmienia faktu, że chuj im na kurwę oczywiście, płaskoziemcy jebanemu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Rockets wyciągnęli 4 picki + 4 swapy i Oladipo za gościa, który otwarcie mówił, że nie chce dla nich grać. A to trio nie wytrzyma ze sobą dłużej niż do 2022 roku. Będą z tego fajne drafty.

Dodano po 44 minutach 52 sekundach:


:lol:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

czym Lebron ma sie przejmowac tak naprawde? :D
maja jeszcze lepszy sklad niz w tamtym sezonie, Nets co prawda maja najlepsza sile razenia w tej lidze, ale w PO imo nie wygraja Wschodu, to nie jest jeszcze TEAM, no i nie chce oczywiscie nic zlego mowic na Steve'a ale to jego pierwszy sezon jako head coach i jesli w tym momencie jest takim trenerem jakim byl PG to ma szanse, ale raczej nie jest

Boston in 5
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

imo to będzie tylko Durant i Harden, Kyrie znowu się obrazi i wymiksuje z drużyny albo rozjebie szatnię
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

trójkąt bermudzki wola mokotów
sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: NBA

Post autor: sajmon »

Jakie polskie podcasty, strony, kanały na yt o NBA warto obserwować?

Zaczynam wsiąkać w to powoli tzn bardzo bym chciał, a znam tylko szóstego gracza, czy jeszcze jest coś ciekawego?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

loża nba na fb
ogólnie żałuj bo przerwa na żądanie się skończyła niedawno a to był najlepszy podkast
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Od szóstego gracza nie znajdziesz nic lepszego.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ