NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

a ja mam nadzieję, że Clippers upadną i sobie ten głupi ryj rozwalą za to kombinowanie teraz i wpierdole od Houston i OKC (jutro), żeby tylko nie trafić na Portland w pierwszej rundzie i ewentualnie mieć Utah w drugiej zamiast PHX/LAL i Luka z Unicornem ich wyjaśnią
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

o 21:30 memphis z gsw grają o 8. seed
szkoda że Portland nie gra z lakers ostatniego meczu też byłoby śmiesznie
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Podliczyłem te over/under typowanko z początku sezonu i jak się nigdzie nie jebnąłem, to sprawa wygląda tak:

1. peterkurten - 19/30
2. czardi - 18/30
3. ART - 17/30
. rbj - 17/30
. suitup - 17/30

6. joey - 16/30

Wyrównana walka, wszyscy powyżej 50%, dzięki Panowie za zabawę.

Lakers przydałby się ten tydzień odpoczynku dla teamów 1-6, będzie niesamowicie ciężko cos wycisnąć z tego sezonu.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

tymczasem Jimmy Butler w ostatniej akcji Game 1 znowu zrobił Giannisowi (DPOY hehe) dziecko używając terminologii Artura Szpilki, może trochę za wcześnie i na wyrost (bo piszę przed OT), ale spodziewam się podobnego przebiegu serii co w ostatnich POs i ugruntowania pozycji Alfabeta jako niekwestionowanego króla playoffowych cip
Ostatnio zmieniony 22 maja 2021, 23:17 przez sztyc, łącznie zmieniany 1 raz.
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5685
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

imo 4-1 bucks, będzie powtórka z east semifinal 2k19

a jak nie, to będzie pora uznać, że butler jest legit kurwa i nie wiem jak to przeżyję :bag:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 299
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: NBA

Post autor: rbj »

Drose !! Proper preperations prevents poor performance
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: NBA

Post autor: michajlow »

Dallas to przejebie jeszcze.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

Dallas do wygranej potrzebuje odpalenia strzelca, czyli Hardawaya Jra - w pierwszych dwóch meczach walił po 20 punktów to Dallas wygrywało, ostatnie dwa rzucał kilka punktów na cieniutkiej skuteczności to było wpierdol

o Porzingisie też powoli niestety okazuje się, że to nie będzie Robin, z którym Luka będzie w stanie sięgać po sukcesy
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

w tej serii to nie porzingis tylko tingus pingus
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: NBA

Post autor: Yoyon »

Lillard :bowdown: :bowdown:
W chuj szkoda, że to nie wystarczyło
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Lakers porozbijani fizycznie i mentalnie, może i lepiej, że polecą szybciej i będzie więcej czasu na dojście do siebie przed kolejnym sezonem. Teraz cierpi TOP4 z bańki, za rok też będzie cierpieć TOP4 z tych PO.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Cała liga nadal tak boi się odebrać telefonu od Ainge'a, że aż sam Danny stwierdził "a, pierdole to" i rozważa odsunięcie się z obecnej roli.
Spoiler
Obrazek
A poza tym sprawdziłem sobie aktualne wyniki i trochę zabawnie, bo na stówkę kojarzę przedsezonowe komentarze (i chyba nawet potwierdzające to kursy) według których Lakers mieliby w tym roku nawet łatwiejszą drogę do miśka niż w zeszłym, w końcu bądź co bądź dorzucili kilka wzmocnień, a zachodnia konkurencja jakby słabsza. Niezły liść w mordę i jak wspomniał czardi - za rok będzie lepiej - tylko taka narracja mocno kwaśnieje kiedy człowiek przypomni sobie, że czas średnio gra po stronie LBJa.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

lebron w koncu podąży śladami jordana i zrobi cos, czego mu sie jeszcze nigdy nie udalo
czyli wyjebie sie na morde w pierwszej rundzie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5685
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

SWN pisze: 02 cze 2021, 16:22 Cała liga nadal tak boi się odebrać telefonu od Ainge'a, że aż sam Danny stwierdził "a, pierdole to" i rozważa odsunięcie się z obecnej roli.
to już praktycznie przesądzone. jego miejsce ma zająć... Stevens, ale nie będzie łączył obowiązków z funkcją HC, więc Celtics szukają nowego

kyrie rozpierdolił celtics podwójnie :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

ale nie przypisuj mu zadnych zaslug dobra? boston rozwalil sam siebie, mysle ze w momencie kiedy ogarneli haywarda, a on sie popsul (chociaz gdyby nawet nie nie popsul to nie wiem czy wtedy by cos ugrali)

co do LAL, no nic nie zrobia, przez pol sezonu nie gral AD, przez co nie wygralem fantasy, Lebron podobnie i mimo tego ze sie wzmocnili w stosunku do poprzedniego sezonu, to jednak polamani ludzie nie wygraja nic + drummond udowadnia ze nadaje sie do grania w najgorszych druzynach ligi i nabijac statystyki, bo nie ma miejsca w tej lidze juz dla ludzi bez rzutu (Giannis niech lepiej sie nauczy, bo jak nie to moze razem z Drummondem grac w Detroit)
a czy w nastepnym sezonie top4 bedzie tak zmeczone jak teraz? no nie wiem, mysle ze juz wszystko wraca do normy
przypominam ze w 2020 sezon skonczyl sie w pazdzierniku, a ruszyli juz 22.12
teraz skonczy sie w polowie lipca, a nastepny ruszy pewnie normalnie w polowie pazdziernika
no i mysle, ze w chuj wazne jest zmeczenie psychiczne zawodnikow, ktorzy byli w bance, odcieci od swojego normalnego zycia
dlatego ten sezon taki przejsciowy
i jak na ten moment to widze, ze Brooklyn chyba najwieksze szanse, bo Durant wszedl na nieosiagalny dla nikogo obecnie poziom
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

w tym roku jeszcze tokio jest jbc
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Zwykle rusza po czterech miesiącach, ten ruszył po dwóch i był skondensowany, kolejny ruszy po trzech i też terminarz będzie zapieprzał (zapewne już na 82 meczach), by skończyć normalnie i od 22/23 wrócić do systemu sprzed covida. Z drugiej strony wszystko może się znowu rozjebać nową mutacją i wrócimy do punktu wyjścia i lawirowania ligi wokół pandemii. Tak czy siak te trzy sezony (19/20, 20/21, 21/22) są nietypowe, w obecnym fizyczne żniwo zbierają przede wszystkim te ekipy, które grały do końca w bańce, do momentu kontuzji tacy Lakersi wyglądali bardzo dobrze i lecieli na autopilocie po top2 konferencji.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

jak sie czujecie z tym, ze bialy chlopaczek ze Slowenii rozpierdala te lige razem z bialym chlopaczkiem z Serbii?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

europa przejmuje nba :cool: jeszcze chłopaszek z grecji
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

i biały chłopak z kamerunu
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ