NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: NBA

Post autor: Mateusz »

Całe mecze
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

tu masz NBA -> https://nbafullhd.com/
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: NBA

Post autor: Mateusz »

Dzięki!
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

nbahd.com, ale gorsza jakość na to wychodzi :lol:

Dodano po 22 godzinach 55 minutach 23 sekundach:

xD
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ksiendzuone
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2020, 14:50

Re: NBA

Post autor: ksiendzuone »

beczka troche ze >>>>ten gorszy<<<<< braciak giannisa ma duze szanse na ringa a giannis nie hehee
oby kurwa lakers nie wygrali
nie lubie lbj od zawsze na zawsze na przekor zespolowi w ktorym gra
oby ich miami uwalilo na dziursko
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Spoiler
Dawno tak nie czekałem na Finały, jazdaaa
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Proste. Post-warriorowska liga wygląda superancko, teoria słabiutkiego wschodu upadła chyba już na dobre, a same finały nieważne w jakiej kombinacji miały potencjał na fajne, medialne tło (LBJ vs Giannis, LBJ vs Riley, powrót klasyka Lakers-Boston, rewelacja w postaci Nuggets), chociaż moim zdaniem i tak ostatecznie dostaliśmy zdecydowanie najciekawszą parę. Swoją drogą wczoraj widziałem info, że Stephen A. Smith i JR. Smith poprawnie wytypowali ją jeszcze przed rozpoczęciem bubble'a, także props :razz:

Robotę zrobi IMO przede wszystkim forma rzutowa zza łuku i bankowo pojawią się ze dwa mecze, w których jedna albo druga strona przyjdzie z jakimiś 32% z dupy i pograne. LeBron na misji jak chyba nigdy od dawna (tak wgl. ten rok będzie prze-je-ba-ny pod względem pamiętliwości - śmierć Kobasa, wirus, powrót LAL na salony - także legacy boost będzie mocny jeśli zgarnie jeszcze ten jeden pierścionek) i nie zdziwię się, jeśli na przekór systemowej koszykówce Miami wrzuci jednoosobowy szósty bieg.

Dodano po 8 godzinach 29 minutach 31 sekundach:


Szkoda :( Swoją drogą zdziwiłem się mocno sprawdzając teraz ile on ma lat (35), bo u mnie w pamięci cały czas tkwił jako ten misiowaty typ od grit&grind w Memphis i byłem przekonany, że będzie miał max z trzydziestkę.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

No to mamy po finale juz raczej, adebayo cos z barkiem, dragic juz nie wróci prawdopodobnie w tej serii, butler podkrecil kostke lekko. 4-0 dla mnie, kurwa Lakers co szefostwo zanotowali run 73-30 to nie mam pytań, na tablicy zmieceni zbiórki 20 więcej na korzyść Lakers nie ma zadnej odpowiedzi na Davis'a za to w obronie skala, Adebayo krył Lebrona bez sukcesu, podwajany regularnie wychodzili z tego bez problemu - bez dragicia kompletnie ich nie widzę w dalszej rozgrywce o mistrza... szkoda
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jest szansa na powrót Dragicia, rentgen u Bama negatywny.

No ale i tak średnio to widzę, żeby mogli Heat coś zrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Bam już wcześniej miał problemy z barkiem, Dragic mam nadzieję, że wróci.

75-30 run to jakiś kosmos, przejechali się walcem po chłopakach

LeBron się nawet nie spocił, średni mecz w jego wykonaniu

Jeszcze 3
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

dragic, butler i bam kontuzjowani, zabijcie mnie
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 579
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: k4ve »

obejrzalem druga kwartę i poszedlem spac bo skala wpierdolu była duża, widzę że to byl dobry wybór. watpie ze Miami się z tego wygrzebie, szczególnie bez Dragicia, moze urwą 1 mecz przy słabszej dyspozycji Lakers (wczoraj tyle trójek sadzili ze hej)
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Lakers zaczęli 13/19 za trzy, skończyli 2/19 za trzy.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

:shock:

Wstałem widząc wszędzie highlighty Davisa skaczącego chłopakom po głowach, spodziewałem się że nie będzie na niego odpowiedzi, ale potem wbijam do tematu, a tu jakieś potrójne kontuzje, zwichnięte barki i runy 73-30 cooo
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

LeBron 33/9/9 i 0 strat, ruchał tę wkurwiającą strefę jak profesor :bowdown:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

No generalnie chłopakom ani na chwilę ten mecz nie wyrwał się spod kontroli, imo można powoli chwytać za miotłę
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

możliwe, że Kendrick Perkins wreszcie ma rację i że AD to najlepszy fit dla Lebrona. co za duet

Dodano po 2 minutach 15 sekundach:
a no i osobny :bowdown: dla Rondo, super gra te po
trójkąt bermudzki wola mokotów
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

eh kurwa, najlatwiejsze finaly lebrona ;/ ciezkie zycie hejtera

Dodano po 4 minutach :
myslicie ze davis ma szanse na mvp?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Musiałby kręcić jakieś naprawdę kosmiczne cyferki, bo wydaje mi się, że większość jest świadoma na kim opiera się atak Lakers, kto reguluje tempo każdej akcji i z czyich podwojeń korzysta sam Davis. Nie oglądałem ostatniego meczu, ale w g1 AD miał całe mnóstwo sytuacji w których mógł wyżywać się dunkami przy czystym koszu. Poza Adebayo Heat praktycznie nie mają na niego (AD) żadnej odpowiedzi, więc mi np. dużo bardziej imponuje jak LeBron rucha te ich switche mimo zapowiadającego się na papierze największego potencjału pod jego obronę.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Oby nikt nie wpadł na głupi pomysł głosowania na AD jako finals MVP, jeśli Lakers zostaną mistrzami to tylko i wyłącznie Lebron
ODPOWIEDZ