NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

jokic to najlepszy center w lidze i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: NBA

Post autor: Fleming »

Korzystał ktoś z darmowego NBA Na 14 dni z Play? Działa to normalnie ze jak przed upływem tych 14 dni od subskrybuje to mi nic nie pociągnie czy jakieś kruczki są
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: NBA

Post autor: kr0pka »

wbijaj sobie tutaj i normalnie za frikolca oglądaj http://nbastreams.xyz/games/
nic na potem
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

albo kup league passa przez indyjskiego vpna, potem tylko przy odpalaniu meczu musisz mieć indyjskie ip, jak mecz odpalisz to mozesz wylaczyc vpna i wrocic na polskie i działa, ja zapłaciłem w październiku 5 dych na cały sezon
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: NBA

Post autor: cloud »

niezły oszust
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Już mu niedawno mówiłem, że dziwnym trafem najwięksi hustlerzy parają się jakimś zarabianiem przez oglądanie reklam, zapraszaniem bogu ducha winnych ludzi do piramid finansowych czy zakładaniem kont na revolucie, także nic dziwnego że chłopak zakłada te league passy i hbo po jakichś indyjskich vpnach przez tajwańskie proxy na serwerze z bangladeszu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

if u want league pass hit me dm
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

przez cały sezon byłem pewien, że przy możliwej serii Clippers - Lakers będę kibicował LAC, ale teraz mam nadzieje, że denver ich sprowadzi na ziemie a jak nie, to kibicuje Lakers w walce o LA. no dawno mnie żadna drużyna tak nie irytowała, szanuje i lubie jedynie Leonarda, reszta druzyny (szczególnie PG) zachowuje się jakby byli juz kilkukrotnie mistrzami i mistrzostwo by im się należało. be humble, szczególnie jak patrze na tego zjeba Beverleya który w sumie nic nie wnosi poza tym szczekaniem, a media traktują go jakby był podstawowym zawodnikiem drużyny, takiemu Smartowi to on do pięt nie dorasta. no nie przeboleje tego, że Kawhi nie został w Toronto, tam miał idealną drużynę. nie musiał byc wokalnym liderem, w obronie każdy wiedział co ma robić i przede wszystkim każdy udowadniał swoją wartość graniem, a nie jakimis glupi tekstami czy prowokacjami w stylu Morrisa.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2127
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

szkoda mi tylko tego finału, ale nie szkoda mi Doca Riversa, ale chujowy trener jesteś
brawo pan Jokic, brawo pan Murray
poproszę 7 meczów w finale no i oczywiście awans Nuggets

a Clippers zaorać najlepiej
po co Kawhi odchodziłes z Toronto, byś miał misia b2b, a tak możesz iść z kumplem Pawłem Jerzym łowić rybki
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: NBA

Post autor: Fleming »

Po co Khawi odchodził ze Spurs
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3866
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

jayy pisze: 15 wrz 2020, 21:38 szczególnie jak patrze na tego zjeba Beverleya który w sumie nic nie wnosi poza tym szczekaniem, a media traktują go jakby był podstawowym zawodnikiem drużyny, takiemu Smartowi to on do pięt nie dorasta.
Bardzo nie lubię PB ale bądźmy uczciwi - to jeden z najlepszych obrońców w lidze, i zawodnik, który wykonuje mnóstwo "niewidzialnej pracy".
Tak czy inaczej, brawo Denver.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Godhand pisze: 16 wrz 2020, 8:26 to jeden z najlepszych obrońców w lidze



Tak czy inaczej - WIELCY NUGGETS, WIELKI JOKIĆ, WIELKI MURRAY

Teraz tylko jeszcze wpierdol od LeBrona w finale konferencji i mogą z satysfakcją opuścić bańkę.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

clippers chyba w swoim dna mają mentalność przegrywów i frajerów

props dla serba i reszty bandy
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Clippers odjebani, Celtics dojechani, humor doskonały
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »



oj tak bam byczq +111
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

los angeles clippers
kawhi i playoff pee razem 24pkt w g7 zeby uczcic kobe
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

Blok Bama to jedno z najlepszych zagrań w obronie jakie widziałem. Jak on to zrobił to nie wiem, piękna sprawa. Coś czuje, że ta seria to będzie klasyk, z tym że to nie na moje nerwy.
Brawo Denver - fajna historia.
Godhand pisze: 16 wrz 2020, 8:26
jayy pisze: 15 wrz 2020, 21:38 szczególnie jak patrze na tego zjeba Beverleya który w sumie nic nie wnosi poza tym szczekaniem, a media traktują go jakby był podstawowym zawodnikiem drużyny, takiemu Smartowi to on do pięt nie dorasta.
Bardzo nie lubię PB ale bądźmy uczciwi - to jeden z najlepszych obrońców w lidze, i zawodnik, który wykonuje mnóstwo "niewidzialnej pracy".
Tak czy inaczej, brawo Denver.
uważam, że jest wręcz przeciwnie - to jeden z najbardziej przecenianych obrońców w lidze, jak to powiedział Westbrook: Pat Bev trick y’all, man, like he playing defense. He don’t guard nobody, man. He just running around, doing nothing
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: NBA

Post autor: Leaf »

kibicuje miami juz tyyyyyle lat i fajnie sie ten blok oglada. ale co ten debil zrobil od razu po to jest klasyczne zawieszenie komputera, po chuj on podawal tak daleko? niewiele kurwa brakowało do steala i nikt by nie pamietal o tym bloku
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Godhand pisze: 16 wrz 2020, 8:26
jayy pisze: 15 wrz 2020, 21:38 szczególnie jak patrze na tego zjeba Beverleya który w sumie nic nie wnosi poza tym szczekaniem, a media traktują go jakby był podstawowym zawodnikiem drużyny, takiemu Smartowi to on do pięt nie dorasta.
Bardzo nie lubię PB ale bądźmy uczciwi - to jeden z najlepszych obrońców w lidze, i zawodnik, który wykonuje mnóstwo "niewidzialnej pracy".
Tak czy inaczej, brawo Denver.
Reggie Miller wjechał za mocno z tym beverleyem(celowo z małej). Co on takiego robi oprócz flopowania, darcia mordy, sapania o każdy gwizdek i szczerzenia brudnych zębów? Nie wspominając już o tym, że typ jest marnym kreatorem co było jednym z głównych problemów clippers i powinni nim handlować jak chcą zajść dalej niż druga runda
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

a po co clippers kreator jak mają pg13% i leonarda? jeszcze lou jest z ławki
ODPOWIEDZ