NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

PODOBNO nie, wczoraj widziałem twita od któregoś pierwszoligowego dziennikarza i Giannis pytany o trade request miał odpowiedzieć, że napotykając mur trzeba go rozjebać, a nie obchodzić 🔥🔥🔥

...czyli pewnie normalnie dogra do końca kontraktu (2021) i przyszły rok będzie decydujący jeśli chodzi o jego przyszłość tam
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no przyszly sezon pewnie w Bucks jednak
ciekawe czy mu zbuduja druzyne zeby zostal czy chuja zrobia i po 2021 odejdzie
juz ktos wrzucal na tt ze beda rozmawiac z CP3 w offseason :D
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

jaka ta liga jest nieprzewidywalna, celtics byli pół sekundy od 3-0 a teraz mamy 3-3

oglądał ktoś mecz????
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: NBA

Post autor: Kacper »

ja oglądałem 4Q i dogrywki i chuja się znam na tym sporcie, ale były one rozgrywane przez Celtics w sposób bardzo zły. Żadnej pomocy timeoutami, nie sprawdzili też faulu na Kembie, co nie mogło zaszkodzić. Dziwi mnie to, bo myślałem że Brad to kumaty gość i topka w lidze pod względem umiejętnego rozgrywania takich sytuacji. Raptors żarli parkiet, latali jak pojebani i mimo to przegraliby przez słabe rzuty Siakama, ale z drugiej strony te głupie decyzje, Smart zrobił sam ze dwie nieprzygotowane akcje i wynik jest jaki jest. Propsy dla Lowrego, to on miał na tym parkiecie najwięcej mądrości i wyrachowania, one man army w trudnych chwilach, ale tak mnie wkurwia niemiłosiernie swoim wiecznym jęczeniem i komentowaniem każdej decyzji sędziowskiej + wymuszaniem ile wlezie. Takiego wyrachowania zabrakło właśnie Celtom ( i Kemby też im zabrakło)
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no ale kto by się spodziewał że Norman Powell ich będzie trzymał przy życiu przez końcówkę 4q i OT
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Powell i OG Anunoby ratują sezon Raptors. Fantastyczna końcówka, jednak pokaz nieudolności strzeleckiej obu drużyn w ostatnich 2 minutach 4 kwarty był niewiarygodny.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Kemba musi żyć w takich meczach
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Celtics wyruchani, sędziowie potwierdzili faul na Kembie na 4 sekundy przed końcem, jebać Toronto.

Lakers zagrali dzisiaj świetny mecz, naprawdę zajebiście się ogląda, gdy drużyna gra w obronie, a w ataku bazuje na ścięciach i szukaniu jeszcze jednego lepszego podania, a nie na trójkach w siódmej sekundzie akcji. Zeszli do smallballu i pokonali Rockets na ich podwórku intensywnością, statement game.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: RW0 »

Co ma na celu takie potwierdzenie faulu? W sensie po chuj? Co to zmienia
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

RW0 pisze: 11 wrz 2020, 9:14 Co ma na celu takie potwierdzenie faulu? W sensie po chuj? Co to zmienia
Między innymi staty, które USA kocha nad życie.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Żeby móc w spokoju ducha jebać Kyle'a Lowry'ego i całą rodzinę jego.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Daniel Theis kręci dzisiaj Olynyka z g7 na waszyngton
trójkąt bermudzki wola mokotów
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Aj cieszy że Denver trochę utarło nosa LA. Szkoda Raptors, coś czuję że Miami wraca do finałów NBA.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

chuja tam wraca
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: RW0 »

4-2 Miami. Stawiam dychę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Król James odesłał z kwitkiem kolejnych frajerów 4-1 i po 10 meczach playoffów w wieku 36 lat leci sobie na 55% z gry i 37% za trzy, dominując oponentów wybitnymi statystykami 26.6 PTS / 10.3 REB / 8.8 AST i genialnymi 2.7 STL+BLK każdej jebanej nocy. Tylko czemu i tak odpadnie z tym psem Beverleyem? :wall:

Go Nuggets!
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Chuja tam odpadnie, dadzą radę i z LAC. Sztab szkoleniowy już udowodnił w tych PO, że elegancko umieją defensywę pod przeciwnika ułożyć
Awatar użytkownika
xardasim
Posty: 17
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:41

Re: NBA

Post autor: xardasim »

Wpadłem tylko zostawić :bowdown: dla nuggetsów i jugola Jokicia, mam nadzieję, że w game 7 Clippersi sobie ten głupi ryj rozwalą :cool:
Spoiler
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2020, 21:57 przez xardasim, łącznie zmieniany 2 razy.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

doncić jokić słowiańska krew w nba co się nie pierdoli z blm jakims
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Pierwszy raz w swojej karierze kibica NBA trzymam kciuki za Nuggets, nawet kosztem rondla na głowie
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ