NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

fajnie, może nawet obejrzę
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »



Król zezłomował Zlatana, no ja w szoku

cade se 40 na sooners zajebał, jaram się w chuj tym typem
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
lostintheldz
Posty: 122
Rejestracja: 30 cze 2020, 17:00

Re: NBA

Post autor: lostintheldz »

Kanye East - Honda
please drop
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Luty w NBA:

Pan Lonzo - 16.5/4.5/5.5 na 45,5% z gry i 45,9% za trzy
Pan LaMelo - 20.1/6.2/6.7 na 45,2% z gry i 40,7% za trzy

W sumie trafiają w tym okresie średnio 3.3 trójki na 7.4 próbach w meczu przy skuteczności 43,8%

Wielkie pozdro dla Pana LaVara
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

ale po co tego debila wspominasz?

niech chlopaki graja i sie rozwijaja, a ojciec niech sie nie wpierdala bo nic dobrego nie przynosi ani im, ani tej lidze
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

joey pisze: 27 lut 2021, 13:54 Król zezłomował Zlatana, no ja w szoku
Szkoda że tak nie złomuje wszystkich słusznie zarzucających hipokryzje co do Chin, a będąc dziennikarzem zadającym mu o to pytania możesz już sobie pomarzyć o obecności na konferencjach.

Już pisałem to tutaj, ale powtórzę jeszcze raz - LeBron sportowcem jest absolutnie wybitnym i w moich oczach najlepszym w historii dyscypliny, natomiast jako człowiek to po prostu kukiełka do mówienia sloganów które zapamiętał. Doceniam, że jako dzieciak wychowany przez samotną kobietę którą opuścił chłop niezainteresowany życiem rodzinnym próbuje wzmacniać dobre wzorce wśród społeczeństwa i wygląda na zajebistego ojca, ale nie ma żadnego kredytu pozwalającego brać go za autorytet w sprawach politycznych.


edit:
Dlatego uwielbiam słowa Rickiego Gervaisa ze słynnego już wystąpienia, gdzie prosto w twarz mówił aktorom i celebrytom, że powinni grać swoje opłacone role, zapłakać i podziękować akademii przy odbieraniu statuetek, a potem zamknąć japę odpoczywając na jachcie, bo pouczanie maluczkich jak mają żyć jednocześnie na bankietach zbijając grabę z ludźmi, którzy dosłownie wywołują wojny jest tragikomiczne.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Z jednej strony zgadzam się i też zawsze uważałem LeBrona za wzorowego sportowca, biznesmena i rodzica, ale za hipokrytę i niekonsekwentnego w kwestiach światopoglądowych, ale ostatnio zaczęły przemawiać do mnie argumenty ludzi, którzy nie dają o to jebania, bo James po prostu działa lokalnie i ma wyjebane w problem głodu w Erytrei, wojnę domową w Syrii czy protesty w Hongkongu, najważniejsze jest to co się dzieje w Ohio, a w drugiej kolejności w całym USA. NBA robi się coraz bardziej polityczna, co mnie osobiście strasznie wkurwia, a LeBron jako jej najważniejszy głos, musi świecić przykładem w walce czarnych o lepsze jutro i odnosić się do każdej pierdoły okołoligowej.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

myślę że to nie jest problem tylko NBA ale też większości innych organizacji, robią się na siłę polityczne
ja uważam że bycie w czymś dobrym i skutkiem tego znanym, nie daje Ci od razu prawa do głoszenia niewiadomo jakich opinii, bo nadal chuja się na tym znasz

oczywiście są wyjątki, ludzie którzy robią dobra muzykę albo są świetnymi sportowcami, mają również inne zainteresowania i są w stanie wypowiedac się na tematy światopoglądowe, ale to są wyjątki
niestety teraz każdy jest pierdolonym influencerem i myśli że jego zdanie coś znaczy, a w ogóle to najgorsze jest to, że nie tyle nic nie znaczy co nikt nie powinien tych wysrywow słuchać, a przez to że ci ludzie mają mnóstwo fanów to niestety kształtują opinie ludzi na dane tematy co mnie po prostu irytuje
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

SWN pisze: 02 mar 2021, 17:18 Dlatego uwielbiam słowa Rickiego Gervaisa ze słynnego już wystąpienia, gdzie prosto w twarz mówił aktorom i celebrytom, że powinni grać swoje opłacone role, zapłakać i podziękować akademii przy odbieraniu statuetek, a potem zamknąć japę odpoczywając na jachcie, bo pouczanie maluczkich jak mają żyć jednocześnie na bankietach zbijając grabę z ludźmi, którzy dosłownie wywołują wojny jest tragikomiczne.
Wielkie dzięki, sprawdziłem sobie przemówienie Rickiego, jechał z nimi jak Zbyszek z Polakami.
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: NBA

Post autor: michajlow »

Grffin w netsach podobno, coraz ciekawiej
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: NBA

Post autor: yytr »

Mega jazda, nie wiem kto ma ich zatrzymać :o
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

sami siebie mogą zatrzymać

a tak w ogóle to Joel i Ben nie grają dziś w ASG
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ohydne stroje na asg btw
trójkąt bermudzki wola mokotów
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Griffin będzie niewypałem w Nets


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ksiazenieporzadek pisze: 08 mar 2021, 8:28 Griffin będzie niewypałem w Nets gdziekolwiek*
poprawiłem, chociaż wrodzony romantyzm odbija mi się czkawką w snach, w których Griffin łapie lobiki od CP w słonecznym Phoenix, bo tamtejsi lekarze tak dobrze go poskładali

w ogóle czy sztab medyczny Suns to nadal jest "real thing", czy to już uliczna legenda i wspomnienie przedłużania życia Nashowi i Hillowi?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Tylko w Phoenix lub w Miami byłaby szansa na powrót do stanu używalności.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Spoiler
za chwilę dojdziemy do drunkstreamów
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Przejebane, mam nadzieję, że ogarnie sobie dobrego trenera do reedukacji i za jakiś czas wyjdzie na prostą
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

50k i zawieszenie na tydzień
ODPOWIEDZ