NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

4 kwarta kozak, rzucanie się po piłkę, ustawianie się na charge, obrona, walka, ten format meczu to był strzał w dziesiątke
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: NBA

Post autor: mlodyperkez »

Spoiler
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

MarekZBE
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:54

Re: NBA

Post autor: MarekZBE »

ojojoj, czyżby 5 kroków? :D
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Noah na dziesięciodniowym kontrakcie w Clippers. Jeśli przejdzie testy zostanie na play-offy w roli wkurwiacza LeBrona.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

A Bucks w dupę z LA, elegancko. Lakersi są podobno 20-0 w meczach, gdzie LeBron zdobywa ponad 30 punktów, to chyba o czymś świadczy :dunno: Jeśli wygrają w niedzielę z Clippersami, to będzie mocny statement.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

kshaq pisze: 07 mar 2020, 15:06 Lakersi są podobno 20-0 w meczach, gdzie LeBron zdobywa ponad 30 punktów, to chyba o czymś świadczy
Według mnie przede wszystkim o ciągłym uzależnieniu od LeBrona, którego średni dzień w jakiejś serii spowoduje, że pozostali będą mieli problem z kreowaniem sobie akcji. Oglądam w tym sezonie przede wszystkim Lakers i każda minuta z nim na ławce wygląda w ofensywie źle/przeciętnie. W kontekście PO bardzo niepokoi mnie to, że Bucks lecący na 66W+ (więc chcąc piłować wynik) mogą sobie pozwolić na 30mpg 25 letniego Giannisa, a o 35 letnim LBJ co rok słyszę jak to ma odpoczywać, tymczasem robi te same minuty co będąc dekadę młodszym.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

SWN pisze: 07 mar 2020, 15:30 W kontekście PO bardzo niepokoi mnie to, że Bucks lecący na 66W+ (więc chcąc piłować wynik) mogą sobie pozwolić na 30mpg 25 letniego Giannisa
Problem z PO u Bucks imo też jest taki, że w PO liczy się star power, a poza Giannisem w Milwaukee tego nie ma zbyt wiele - albo jest zawodne. Nie wiem, czy w serii z którymkolwiek zespołem z LA mogą sobie pozwolić na 12 punktów all stara Middletona.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

LeBron widać już wchodzi w beast-playoff mode, coś czuję że to mogą być jedne z jego lepszych play-offów ever, kompletnie nie widać na boisku jego wieku, znakomity atleta. Nie mogl sobie wymarzyć lepszego partnera niż Davis w drużynie, pasują do siebie jak nikt inny, jutro mecz z Clips o fajnej porze 20;30 canal+sport transmituje ofc.

Ciekawa walka siebszykuje o 8 spot na zachodzie, 5 mocnych ekip w grze jest, Kings mogą zaskoczyć bo bardzo dobrze się prezentują ostatnio, nie wiem kogo typujecie na to 8 miejsce? Bardzo close, mój głos chyba na Kings na przekór, z pośmiewiska ligi, bujających sie na dnie są teraz w gazie i solidny baskecik graja
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: NBA

Post autor: ketiovv »

Kenny Atkinson spadł z rowerka, szkoda. Chłopaki bawią się w LeBrona, pewnie teraz jakiś pionek wejdzie za niego


Co do samego LBJ to prezentuje się ostatnio niesamowicie, a do sufitu jeszcze pewnie spory kawałek, który trzyma na PO.
Gość będzie chciał sporo udowodnić po zeszłym sezonie i na rywalizacje poziomu PO w derbach aniołów(z resztą na całe PO) już zacieram rączki. Mały przedsmak już jutro i nie wyobrażam sobie odpuścić tego meczu.
Na 8 seedzie widzę Portland, chociaż fajnie też byłoby zobaczyć Pelikanów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ja myślę, że nie ma trenera w tej lidze, który mógłby usadzić Lebrona na 30 mpg. on dość krytycznie oceniał przecież load management i cały czas nawija, jak bardzo jest zajarany grą i jak mocno chce wykorzystać ten czas, który mu pozostał do końca kariery, więc to po prostu jego mentalność. i pewnie, że jemu by się przydało już obciąć te minuty, żeby się lepiej zakonserwował, ale on tak czy siak będzie w tym kluczowym momencie w swojej strefie i forma będzie kurwa niesamowita.

natomiast co do Nets - chcieliście Kyrie, macie Kyrie, strzelam, że miał duży wpływ na tę decyzję
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

No i cyk, Clippers w końcu na deskach :joint:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

joey pisze: 07 mar 2020, 22:06 ja myślę, że nie ma trenera w tej lidze, który mógłby usadzić Lebrona na 30 mpg. on dość krytycznie oceniał przecież load management i cały czas nawija, jak bardzo jest zajarany grą i jak mocno chce wykorzystać ten czas, który mu pozostał do końca kariery, więc to po prostu jego mentalność. i pewnie, że jemu by się przydało już obciąć te minuty, żeby się lepiej zakonserwował, ale on tak czy siak będzie w tym kluczowym momencie w swojej strefie i forma będzie kurwa niesamowita.

natomiast co do Nets - chcieliście Kyrie, macie Kyrie, strzelam, że miał duży wpływ na tę decyzję
przecież Lebron nie gra strasznie dużych minut w tym sezonie, 34-35mpg to optymalnie dla superstara
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

lakers wygrali z clippers i nagle mider wrócił na forum
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Mider pisze: 09 mar 2020, 15:30
joey pisze: 07 mar 2020, 22:06 ja myślę, że nie ma trenera w tej lidze, który mógłby usadzić Lebrona na 30 mpg. on dość krytycznie oceniał przecież load management i cały czas nawija, jak bardzo jest zajarany grą i jak mocno chce wykorzystać ten czas, który mu pozostał do końca kariery, więc to po prostu jego mentalność. i pewnie, że jemu by się przydało już obciąć te minuty, żeby się lepiej zakonserwował, ale on tak czy siak będzie w tym kluczowym momencie w swojej strefie i forma będzie kurwa niesamowita.

natomiast co do Nets - chcieliście Kyrie, macie Kyrie, strzelam, że miał duży wpływ na tę decyzję
przecież Lebron nie gra strasznie dużych minut w tym sezonie, 34-35mpg to optymalnie dla superstara
ale ja się zgadzam mordo i w ogóle nie uważam tego za jakąś anomalię

_



Jimmy Butler o dymach w 76ers, polecam :lol:

a tu marcin gorswag z ciekawa interpretacja

trójkąt bermudzki wola mokotów
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: NBA

Post autor: slkt »


:shock: :shock:


:shock: :shock:
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Gobert to ten co jeszcze kilka dni temu dotykał wszystkich mikrofonów po jakiejś konferencji mówiąc ze korona nie jest groźna XD
Aż dziwne, że Irving jako pierwszy nie złapał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

Gobert to imbecyl nie wierze w tego człowieka
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Zawiesić ćwierćinteligenta na cały sezon za chujowe rzucanie i niech sobie maca mikrofony na chacie w Saint-Quentin.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Tak powinno być, że po tym jak już wyzdrowieje to dostałby jakąś mocną kare, ale pewnie skończy się na niczym
ODPOWIEDZ