NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: NBA

Post autor: Negatyv »

https://sport.onet.pl/koszykowka/nba/nb ... ks/xyd7s68

NBA: Milwaukee Bucks wygrali bez Janisa Andetokunmbo, MVP poprzedniego sezonu został ojcem

:shock:
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

co w tym dziwnego? tak wygląda transliteracja nazwiska z greckiego na polski
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »



NBA wrzuciło do siebie na kanał materiał z najlepszego konkursu wsadów ever, uwielbiam te paczki Cartera :bowdown:
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

przypomniało mi się, że pare stron wcześniej napisałem, że Kuzma to wyższa wersja Clarksona. patrząc teraz na ich gre, to w sumie obraziłem mocno Clarksona
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »



Najśmieszniejsza rzecz, jaką dzisiaj widziałem. Przy okazji dziś w nocy konkurs wsadów i trójek. Na paki ekipa fajna, jestem ciekaw strasznie co wymyślą.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Szkoda że bez LaVine'a. Jebany po tylu kontuzjach, a na filmikach z instagrama wrzuca od niechcenia chore rzeczy. Tutaj 360 z linii wolnych, przypominam że chłop miał zerwanego ACLa który z niejednego typa zrobił cień samego siebie:

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

prawda jest taka że Gordon v LaVine było lepsze niż 2000
no i Gordon tam został okradziony więc mam nadzieje że zgarnie w tym roku i może za rok rewanżyk
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

No same wsady były lepsze niż w 2000, ale ta przewózka Cartera z "It's over" jest legendarna i ma w sobie coś magicznego :D
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

liczę, że Jones Jr mnie nie zawiedzie, bo gość jest przekozakiem, boje sie tylko ze wymysli cos tak trudnego, ze nie uda mu sie tego zrobic w ani jednej próbie
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

SDC było naprawdę dobre, szkoda Gordona bo każda paczka miała jakość, Wade go wychujał.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

dla mnie powinien być remis, zajebisty konkurs zepsuty przez sędziów, kocham cie D-Wade, ale ładnie tu odjebałeś
w ogóle te ocenianie jest tragiczne, psuje strasznie widowisko
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

A mi się nie podobało, mało paczek zrobiło na mnie jakieś mega wrażenie. Miałem cały czas odczucie, że to wszystko już gdzieś widziałem.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Bo ogólnie po tylu konkursach ciężko jest zrobić wsad, którego byś wcześniej nie widział :razz: Stąd coraz częściej te (słabe moim zdaniem, no ale kumam powody) zdmuchiwanie świeczek, peleryny supermana i przeskakiwanie samochodów sponsora, inaczej oglądalibyśmy pewnie co roku masochistyczne próby zrobienia przez każdego 360 windmilla.

Zion podczas rising stars też dobrze dawał:
https://youtu.be/apdx4BT3HRQ?t=19
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

szczerze mówiąc czekam na ten dzisiejszy mecz, jestem ciekaw jak się sprawdzi ta formuła i czy będzie więcej emocji niż zwykle, chociaż obejrzę pewnie rano dopiero

no i #gordongotrobbed
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Potężny POLISH HAMMER oficjalnie na emeryturze
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

Mecz gwiazd sztosik w chuj, ta zmiana formuły to był strzał w dziesiątkę. Polecam ogarnąć chociaż ostatnie 2 kwarty.
Yoyon
Posty: 297
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: NBA

Post autor: Yoyon »

Zasnąłem po drugiej kwarcie, link do całości ktoś, coś? :)
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

[mention]Yoyon[/mention]
https://www.nbafullhd.com/all-star-team ... full-game/

Tu masz w partach, angielski komentarz

Ale jak masz za godzine czas to canal+sport2 transmituje powtórkę meczu (z polskim komentarzem ofc) o 16;15, jeśli nie masz tego programu to masz link
http://sako-tv.blogspot.com/2018/10/can ... e.html?m=1, nie da rady sobie przewinąć czy coś zatrzymać leci po prostu online to co w tv masz
Yoyon
Posty: 297
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: NBA

Post autor: Yoyon »

Bardzo dziękuję Pan [mention]oldschool[/mention] i Pan [mention]recklezz[/mention].
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Potwierdzam, ta część "tributowa" z 24 punktami już na pełnym skupieniu, z obroną (ten blok Giannisa na LeBronie w rogu!) i pressowaniem rozgrywających. Oczywiście oprócz tego cała masa zajebistych smaczków streetballowych (kozioł Trae, crossovery Kemby, ten fake-pass króla i potem dunk, ja pierdolę pokazywali to chyba z trzy razy) i wsadów po kilku podaniach z pierwszej piły. Były trójki z połowy (Trae!!!), było latanie nad obręczą, nawet pojedynki w post-up były i fajnie po latach posuchy i pustych wyników widzieć reakcje ludzi masowo nazywających to ASG najlepszym od dekady :razz:

W ogóle widok tych mord uśmiechniętych przy zawodach rzutu z połowy albo dziś na meczu, LBJ śmieszkujący sobie z Donciciem, Simmonsem i Jokiciem, Trae oglądający sobie wszystko zza linii z Quavo i Chancem, super.


e: przy części Commona i tych rymowankach zdychałem z cringu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ