NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

raczej tak imo, nawet mimo że drugi rok to team option
chociaż z drugiej strony nie wiemy nawet w jakiej obecnie jest formie :dunno:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »



no i taki tradedeadline to rozumiem

+ Gallo blisko Heat, szukają 3ciego teamu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Na chuj Wiggins gsw
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

Wytłumaczy mi ktoś jak prostemu chłopu jak się to opłacało GSW? Wiggins ma w chuj duży kontrakt, mniejszą wartość transferową niż Russel, czy picki to rekompensują? Przecież w 2021/2022 Timberwolves nie musza być tacy słabli D'Lo + KAT + ktoś jeszcze i czy to znowu będzie taki dobry pick dla GSW (ten TOP 3 protected w 21)? Nie lepiej było zaczekać do lata?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10129
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

maple jordan odpala tryb mvp 🔥🔥🔥
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

imo jako trzecia opcja w dobrze poukładanej drużynie, obok Stepha i Klaya, może się odpalić i kto wie, czy na koniec przyszłego sezonu nie okaże się, że to Warriors wygrali w tym trade. bo ustawieni na przyszłość są świetnie, kwestia mądrego wyboru w nadchodzącym draftcie i mamy powrót hegemona.

Cavs biorą Drummonda :shock:



xDDDDDD
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10129
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

o kurwa o chuj w tym dealu chodzi :bowdown: :bowdown:
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

wybitny jest to deadline



Thomas + Bertrans :bag:


IT w Clippers
Ostatnio zmieniony 06 lut 2020, 20:58 przez joey, łącznie zmieniany 1 raz.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10129
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »


joey pisze: 06 lut 2020, 20:36IT w Clippers
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

IT 5 w głosowaniu na MVP w 2017, w 2020 przerzucany z miejsca na miejsce, brutalne dość :dunno:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

co tu sie odpierdala
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10129
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

dobrze ze zwalniaja IT, pojdzie do houston na centra
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

nie rozumiem większości tych trade'ów z dziś :dunno:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11489
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ja ogólnie nie lubię trejdów opartych na pickach, średnio pilnujący wszystkiego człowiek (jak ja) widzi potem listę 1st rounder, 1st rounder 2022 via Boston, protected 2nd rnd przez kogośtam i ostatecznie ciężko jest w ogóle oceniać taką wymianę, gdzie te wybory i tak jeszcze dwa razy zdążą zmienić właścicieli.

A już trejd Wigginsa, który był w ścisłej topce 'nietrejdowalnych' umów to w ogóle.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

picki to jeszcze, ja szczerze mówiąc nie ogarniam, jak to się finansowo spina wszystko często, tu jakieś trade-exception, tam cash considerations, 125% wartości kontraktu, hard cap, luxury tax, nowe cba, jebla idzie dostać
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

kurwa te wszystkie wyjątki są pojebane, dobrze, że siedzą nad tym jacyś nerdzi NBA i podsuwają pod nos gotowe rozpiski
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

SWN pisze: 07 lut 2020, 0:22 A już trejd Wigginsa, który był w ścisłej topce 'nietrejdowalnych' umów to w ogóle.
ja doszedłem do wniosku, że nie ma czegoś jak "nietrejdowalna" umowa od czasu jak thunder udało się pogonić westbrooka
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Trade'y ogólnie są pojebane zawsze nawet dla samych zawodników, pamiętam jak w 2018 Ben Mclemore na Instagramie livestream prowadził i był na Ibizie ze świeżo upieczona żona w podróży poślubnej i jakiś typo mu napisał czy wraca prosto do Sacramento, żonka zobaczyła ta wiadomość szybko sprawdziła inne źródła i się szybko wyłączyli z lajva, Lamb też się dowiadywał o swoim tradzie poprzez skrolowanie Instagrama. Zal mi tego Drummond'a splakal się już w mediach że to tylko biznes nie szanuje się zawodników itd. Gdyby byli wszyscy zdrowi w tym Detroit na prawdę fajna paczka była, dalej są przecież realne szanse na te 8 miejsce. Andre przecież w chuj solidny gracz najlepszy zbierający ligi, sr 18 pkt na mecz i przy tym sr 2 steale więc w obronie też spoko a został oddany do najgorszego klubu, bez większych aspiracji i perspektyw w przeciągu kilku(nastu) następnych lat za dosłownie nic.

Houston ciekawie, fajnie dla ligi takie szaleństwo coś nowego. Covington już pokazał klasę w pierwszym meczu grając zajebiście w obronie 2 steale 2 bloki, odnotował największy wskaźnik +/- (+16) w całym meczu i ogólnie mimo takiej przewagi wzrostu na zbiórkach Jeziorowcy lepsi tylko o jeden rebound.

edit: za to dziś Houston zniszczone na tablicach 29-51 i przegrana 36 punktami z Phoenix. Trójka na poziomie 23% i klapa, jeśli trójka tylko nie będzie siedzieć to Rockets skończone.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11489
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Dame sie nie pierdoli

Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

:bowdown: dla Toronto
ależ bym chciał żeby obronili tytuł, ale to się raczej nie ma prawa wydarzyć
ODPOWIEDZ