NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9941
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

swoja droga swietny tribute od tatuma dla kobe, byl martwy przez cala serie 🔥🔥🔥
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

:rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

:lol: :lol:
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

Coś chciałby ktoś o Drayu powiedzieć po meczu finałowym?
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9941
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

caleb swanigan sie przekrecil w wieku lat 25
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

wlasnie mi mignelo
wiadomo cos wiecej? na wiki pisze, ze natural causes, ale jakie moga byc natural causes dla 25-letniego atlety widzowie, cos tu nie gra...
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9941
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

nie wiem,
choć się domyślam
Obrazek
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1465
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: NBA

Post autor: rozklad_gaussa »

jefo ojciec umarl mlodo na cukrzyce, wiec pewnie podobnie
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
E-42
Posty: 710
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: NBA

Post autor: E-42 »

Przegapiłem info o Calebie i mimo jego wagi jestem w szoku :shock: Pamiętam jak niektórzy kibice Blazers twierdzili, że będzie lepszy od Zacha Collinsa. Średnio się to zestarzało, bo w sumie obaj jak na razie nie dali rady pokazać nic wartego uwagi, a Zach od początku miał sufit zdecydowanie wyżej
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead


Łapiesz? Życie jest jak zdrapka
Drapiesz, drapiesz, chuj wydrapiesz, kurwa i po jabłkach
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: NBA

Post autor: the badman »

To serio On po prawej stronie? Aż się nie chce wierzyć, grałem czasem ziomkiem w NBA2K więc takie infantylne wspomnienia mam.

To z którym dziś Jeremy? Poniżej 10? Sas?
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: NBA

Post autor: emcess »

badman co trafił
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: NBA

Post autor: ketiovv »

zawsze byłem kibicem Spurs
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: NBA

Post autor: trez »

Ginobli, Duncan, Tony Parker. San Antonio, broo.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

jeszcze taki jeden fun guy Kawhi

no Jeremiasz dostał najlepsza z możliwych szans żeby się rozwinąć, zobaczymy zobaczymy

a ten typ co poszedł z #2 na pytanie kto jest najlepszym graczem NBA, odpowiedzial: "ja za 2 miesiące"
jebany szczylu trochę pokory
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

czy najlepszą to nie wiem - już nie mitologizujmy tej kultury w SAS - za ich świetne szkolenie od końca lat 90 przez kolejne 20 lat odpowiadali jednak konkretni ludzie. Tymczasem ikony klubowe już nie grają, Pop przypomina już prztyranego dziada a Spurs choć potrafią dalej rozwijąc fundamenty graczy to już nie role-model dla reszty ligi. Brak weteranów czy liderów z prawdziwego zdarzenia raczej nie pomoże przy dość specyficznym skillsetcie Sochana, z drugiej strony powinien mieć sensowne minuty, co przy ograniczonych umiejętnościach ofensywnych mogło by być problemem w nawer słabszych zespołach. Osobiście zobaczyłbym go chętniej w jakieś drużynie gdzie core dopiero się buduje (OKC?) bo obecnie Spurs zmierzają donikąd, przynajmniej do odejścia Popovicha, a co dalej z nimi będzie ciężko powiedzieć

A co do Holmgrema - ja akurat lubię takich pewnych siebie wariatów, mam nadzieję że pokaże to na parkiecie a nie skończy się szczekaniem w wywiadach i obsroną zbroją po zderzeniu z Giannisem czy Adamsem. Gdyby nie specyficzna budowa ciała gość byłby murowaną jedynką z perspektywą na HoF - zobaczymy co z tego wyjdzie

Dodano po 6 dniach 4 godzinach 55 minutach 57 sekundach:
Murray wymieniony przez Spurs czyli ewidentnie nurkują zapewne po Wembanyame. Z jednej strony fajnie bo Sochan napewno dostanie swoje minuty (niestety złapał covida) z drugiej strony martwi totalny brak weteranów gdzie poza pozyskanym Gallinarim największy staz maja Josh Richardson i Doug McDermott
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »



:lol: :lol:
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

No juz rumorsy z kilka dni chodzily, generalnie tercet Durant + Irving + Deandre jordan :lol: na papierze nie wygladal za ciekawie pomijając wszelkie dodatkowe historie które się wydarzyły po drodze jak handlowanie po Hardena gdzie rozbili fajny core levert+allen+dinwiddie. Ale to generalnie chyba będzie problem dużych rynkow ktore ewidentnie robia sobie pod górkę budując druzyny na superstarach
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

Ale kto weźmie Duranta z czteroletnim kontraktem za 200 baniek jak trzeba będzie na niego oddać pół drużyny i wszystkie picki Oklahomy
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

No z tego co widziałemDurant wskazał jako preferowane destynacje Suns i Heat - signntrade z Aytonem/handlowanie Paulem w przypadku Suns? Lowry i picki w przypadku Miami? a z innych destynacji może Jazz, Wolves, Blazers czy nawet spadający kontrakt Westbrooka? Na pewno odpadają wszelkie drużyny grające maks o playin czy tankujące. Pytanie jak bardzo Nets będą chcieli zejść z jego kontraktu i jak bardzo są w stanie z tym pogodzić, bo 2 dekadę z rzędu przejechali się na tym samym
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

dobra, poza GSW to mysle ze kazdy chce Duranta
a jak bardzo chce to zapraszam do Chicago

e: tak po chwili przemyslenia
poza GSW, OKC i Spurs
ODPOWIEDZ