NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

nie zgadzam się z oceną Aytona, gość będzie tylko lepszy i od przyszłego sezonu powinien być już regularnym all starem, praca nóg i sposób poruszania się u niego momentami so smooth jak u Hakeema, już teraz pozwala mu to w obronie na krycie dużo bardziej mobilnych zawodników, a w ataku jeszcze rozwinie swój repertuar, typ ma dopiero 22 lata, niektórzy w tym wieku dopiero wchodzą do ligi
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: NBA

Post autor: eddy_wata »

to prawda, bardzo płynne ma te zmiany pozycji w ofensywie, duża dynamika niewidoczna na pierwszy rzut oka, ale wyprzedza obrońce już w momencie jak chwyta piłkę i wybija sie pod obręcz. tez to zauważyłem
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: NBA

Post autor: PeterStillNinety's »

DLACZEGO NIE ZAGRA W NASTĘPNYM SEZONIE NBA?

Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

bo jest chujowy
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: NBA

Post autor: PeterStillNinety's »

Tu też jesteś ekspertem? W
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Tak, w przeciwieństwie do ciebie wrzucającego jakieś chujowe clickbaitowe materiały od bukmachera zjebanego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: NBA

Post autor: Beny »

bezkitu kogo obchodzi polski młot w 2021 roku
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

Phoenix dzisiaj porażka na własne życzenie, wróciły demony CP - w końcówce GAME 4 jak za najgorszych czasów, kiedy Russell Westbrook kradł mu piłkę w WC2R 2014 jak jakiemuś leszczowi, a Middletonem po tym meczu podniecałby się każdy Janusz NBA, gdyby oczywiście obejrzał jakikolwiek mecz od 1998 - gościowi siedział w ostatnich minut każdy jumperek z półdystansu
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Btw nikt nie pisał, ale Kawhi out na 6 do 9 miesięcy po partially torn acl
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ciekawe jak teraz się zapatruje na swoją przyszłość, bo jeszcze w czasie serii z Suns dochodziły infoski, że on jest rozczarowany podejściem Clippers do tej kontuzji i w sumie na tej podstawie budowano te plotki o wyoptowaniu, ale z taką kontuzją to jednak ryzykowne, nie??

dobrze że ten draft za chwile bo by sie trzeba wieszac
trójkąt bermudzki wola mokotów
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

huj wie w sumie, przecież taki durant też podpisał sobie z nets będąc rozjebanym na cały sezon
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

patrze na livescore i widzę posty z 5:33 a tu sie okazuje ze jakies mma chłopaki sobie oglądali czy cos, a nba nikt :(

Jrue co odpierdalal w tym meczu to sie w głowie nie mieści
Booker mogles byc superhero a jesteś villain
no a Giannisa uratowali, 3 fts w ostatniej minucie zjebane
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: NBA

Post autor: kr0pka »

No i dzisiaj w nocy lecimy z ostatnim meczem w drodze po mistrzostwo dla ukochanych Bucks. Jak 3 sezony wstecz zaczynałem swoją zajawkę z Giannisem i tą drużyną, zupełnie nie myślałem, że mistrzostwo jest możliwe i to tak szybko.
nic na potem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

Giannis :bowdown:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Zrobił to jebaniec, zajebiście silny mental. Pomyśleć, że jeszcze 3 tygodnie temu wszyscy myśleli, że ma po ACLu.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Szkoda mi trochę Chrisa, ale wielkiemu Grekowi się należało, wykerował te finały
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

wielkie bucks, wielki janis :cool:
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

cp3 chyba już nigdy nie będzie tak blisko pierścienia

przy okazji zapisał się w historii, pierwszy co przepierdolił cztery serie, gdzie prowadził 2-0
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: NBA

Post autor: erykgx »

sztyc pisze:postanowiłem wstać dzisiaj na meczyk i nie żałuję

to jest bardzo dobra seria do oglądania, ale mam wrażenie, że krótko potrwa, Phoenix nie straciło kontroli nad GAME 2 ani na chwilę

młody Mamba i CP3 są w zajebistej formie i za każdym razem kiedy Bucks zbliżali się na 5-6 punktów, któryś z nich strzelał tróję i Suns znowu odjeżdżali, Ayton trochę dzisiaj słabiej w ataku, ale z punktami wystrzelił Bridges, więc w Phoenix zawsze będzie big three, która zapoda te 70-80 punktów

niech was nie zwiodą kosmiczne statsy Giannisa, w drugiej połowie to była w sumie taktyka Suns, żeby chłop rzucał aż mu skóra zejdzie z rąk nawet jeśli wpadł w zonę, a mocno kryli Middletona i Holidaya, którzy byli coraz bardziej sfrustrowani przebiegiem gry, Alfabet sam meczu nie jest w stanie wygrać, zwłaszcza, że i tak połowy wolnych nie trafia

w ogóle w Undisputed ten gamoń Skip Bayless, który zazwyczaj pierdoli bzdury o LeBronie (LeGone James i te sprawy) miał ciekawą hipotezę, że Bucks dostaną sweepa i bez Giannisa ich gra w tych kilku meczach z Hawks wyglądała o wiele lepiej przez to, że jest szybsza i bardziej nieobliczalna dla rywala, bo zdecydowanie bardziej rozciągają sobię grę - obejrzałem sobie mając to w głowie i... coś w tym jest, oczywiście teza, że bez Giannisa Bucks są lepszym zespołem jest mocno karkołomna, ale wygląda na to, że rzeczywiście chłop za mocno dominuje i zwalnia ich grę, z nim kompletnie nie istnieje Lopez, który lata gdzieś na obwodzie zamiast stać w trumnie, a Middleton jako shooter tylko dostaje piłę i ma rzucać przez ręce, a przecież potrafi też kreować, bo ma przecież całkiem sporo asyst - w starciu z rywalem, który ma top trenera (Monty Williams, patrzę na ciebie) i umie reagować na to, co się dzieje są dość łatwi do przeczytania

wydaje mi się, że Phoenix ugra jeden mecz w Milwaukee i zakończą sprawę w pięciu spotkaniach, na tę chwilę Bucks nie mają za bardzo argumentów na Bookera i Paula, o których wiadomo, że przynajmniej jeden z nich zagra wielki mecz (dzisiaj po dwóch wybitnych występach Point Goda akurat miażdżył Book), Suns są po prostu lepsi, mają lepiej poukładaną drużyną z większym wachlarzem możliwości i mają lepszego coacha (a nawet dwóch, bo drugi jest grający)
r/agedlikemilk
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

zawód w chuj to mało powiedziane
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ