NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Steve Ballmer odkupił The Forum za $400mln, także od przyszłego sezonu drużyny z LA nie będą się musiały już gnieździć
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: NBA

Post autor: Sialala »

Ja jebie jak mi brak nba
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

mi też mocno, ale trzeba się pogodzić z faktem, że już raczej po sezonie
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

a czemu oni się wgl kiedyś z The Forum wynieśli? przecież Staples Center nie jest jakoś znacznie większym obiektem, a dodatkowo to dla Lakersów historyczne miejsce
i Staples wygląda dużo gorzej, ale to inna sprawa :D

jeszcze rok czy dwa temu pamiętam mówiło się o możliwym powrocie Lakers do Forum po wygaśnięciu kontraktu z zarządcą Staples Center, bodajże w 2025 czy coś w tym stylu
Ballmer mimo że kupił Forum to zrobił to chyba tylko po to żeby mu chuje z MSG (od których odkupił obiekt) przestali blokować możliwości budowy nowego kompleksu (ta sprawa też się już ciągnie przecież pare lat) więc też raczej nie będzie chciał tam na stałe przenosić drużyny - może przejściowo, ale też chyba nie ma takich planów, mają przecież kontrakt z operatorem Staples Center do wypełnienia, a samo Forum to teraz stricte sala koncertowa
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2020, 17:57 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: NBA

Post autor: pardon »

jayy pisze: 04 kwie 2020, 17:20 mi też mocno, ale trzeba się pogodzić z faktem, że już raczej po sezonie
z tego co mowil rafal juć - sezon bedzie dograny. prawdopodobnie na poczatku czerwca (optymistyczny scenariusz) i w zamknietych warunkach, wspominal tez o mozliwosci rozegrania jedynie po na postawie aktualnej tabeli.

no i draft zgodnie z litera prawa musi odbyc sie po zakonczonym sezonie.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2020, 18:25 przez pardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

ja też słyszałem takie ploty, słyszałem tez o tym ze chcieliby rozegrac wszystko w Vegas, ale bądźmy realistami - czy biorąc pod uwage sytuacje jaka panuje teraz w Stanach jest możliwe dogranie sezonu do konca? w Chinach chcieli dograć, sytuacja się trochę uspokoiła a mimo to stwierdzili, że to nie ma dalej sensu. bardzo chciałbym się mylić bo mi ciężko żyć tak bez ogladania koszykówki, ale ciężko mi naprawdę uwierzyć, że uda się dograć ten sezon do końca.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: NBA

Post autor: pardon »

no na moje oko juć wie wiecej niz my wszyscy razem wzieci :oops:



zreszta polecam calosc bo bardzo przyjemna i nie tylko o nba.
Spoiler
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »



20 kwietnia pierwsze dwa odcinki na netflixie
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

pardon pisze: 04 kwie 2020, 18:26 no na moje oko juć wie wiecej niz my wszyscy razem wzieci :oops:



zreszta polecam calosc bo bardzo przyjemna i nie tylko o nba.
Spoiler
oczywiście, że juć wie więcej, bardzo szanuje gościa i cała jego historia to dla mnie materiał na film
ale wracając do tematu ta rozmowa była ponad tydzień temu, trochę się jednak mogło zmienić, dziś jest więcej plotek na temat tego, że sezon nie zostanie dograny. NBA zrobi wszystko, aby dokończyć ten sezon, ale sytuacja w Stanach nie poprawi się na pewno w najbliższym czasie. z resztą większość zawodników nie ma dostępu nawet do hali - nie każdy ma boisko w domu. Gianins przyznał się na live na IG, że nie rzucał do kosza od czasu kwarantanny, wyobrażasz sobie, że zawodnicy którzy trenowali sobie jedynie coś w domu bez kosza, nagle mają tak sobie wrócić i grać? ja tego nie widze kompletnie, nagle będzie milion kontuzji i zardzewiali zawodnicy.
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: NBA

Post autor: jabolsdz »

kurwa, ale cringe ten turniej HORSE...
mogliby zrobić te 3na3, albo coś u Ice Cube'a na chacie, bo inaczej to zdechniemy bez NBA. obejrzałem już wszystko co NBA wrzuca na YT, zacząłem grać w my team i w my career w nba2k, ale wciąż to nie to samo. akurat na sezon kiedy wróciłem do totalnej zajawki na kosza, musiało być przewidziane coś takiego...
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: NBA

Post autor: daveyo »

dla fanów enbiejki, Aaron Gordon nagrał traczek
Aaron Gordon Ft. Moe - Pull Up (Official Video)
Spoiler
buhhhda
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2019, 23:45

Re: NBA

Post autor: buhhhda »

dla fanów byków na torrentach śmiga seria do 8 odcinka
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ale jaranko jprdl
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

odpowiedź lebrona na last dance
buhhhda
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2019, 23:45

Re: NBA

Post autor: buhhhda »

LeBron w kolejnej drużynie z topowym pickiem, dobra odpowiedź.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: NBA

Post autor: cloud »

https://talentrecap.com/nba-star-lebron ... -with-who/

już nie gadaj mi o innych dupach tu na boku..
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

wierny zawodnik NBA to chyba jakiś ewenement
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: NBA

Post autor: Kusmier »

Powrocik się szykuje
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

od sezonu 21/22 wilson będzie dostarczać piłki, ze spaldingiem koniec współpracy po 38 latach
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

przypał trochę, wilsony są zjebane, ale może to tylko sentyment jak u fanów jordana
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ