NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: NBA

Post autor: mlodyperkez »

ale to byla bestia. ciekawe gdzie by dzisiaj byl i jak wygladalaby jego kariera gdyby nie kontuzje.
Spoiler
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

To przyspieszenie... jprdl. I sprężyny w nogach.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

pięknie się to oglądało, zawsze mu kibicowałem, no ale przy takich filmikach widać czemu gość miał tyle poważnych kontuzji - sposób w jaki lądował po każdym wsadzie albo akrobatycznym layupie, no nie mogło się to skonczyć dobrze. nie rozumiem tylko jak ktoś w poważnej organizacji NBA nie potrafił nauczyć największej gwiazdy drużyny prawidłowego lądowania.
idealnym przykładem gościa, który pomimo akrobatycznego stylu gry, dodał sobie pare lat grania na poważnym poziomie jest Westbrook czy też Wade.
szkoda, że tak to się potoczyło z Dariuszem Różą, ale fajnie że wciąż potrafi wnieść trochę dobrego do drużyny
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: NBA

Post autor: joincik »

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

Pomyślcie sobie, że wchodzicie do Żabki, a tam Lewy z Piątkiem jedzą hot-doga, a Grosicki cheeseburgera :lol:

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Kyrie znów zabrał głos :bowdown:




Nikt gorszy, nikt lepszy, $30mln/y dla Caruso
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

dlaczego on jest w ogóle wice prezydentem unii zawodników? przecież ten typ zawsze będzie szukał spisku w każdej sprawie
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: NBA

Post autor: MalkoNTENT »

Pewnie wszyscy już widzieli transformacje Jokicia. Ciekawe jak to wpłynie na jego grę.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

kurwa Kyrie wez juz wypierdalaj moze co
wierzysz w plaska ziemie to nie masz prawa sie wypowiadac na zaden temat, a jeszcze bedzie pierdolil o nierownosciach jebany
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Zmiana kategorii wagowej jokera może wpłynąć imo wyłącznie na plus. Chłop nie był nigdy ani mistrzem zbiórek, ani jakimś wybitnym walczakiem w post, więc ta strata kilogramów nie wpłynie tu jakoś znacząco na przepychanie się z murzynami, bo zwyczajnie rzadko się z nimi przepychał. Rzut pozostaje, passing pozostaje, footwork pozostaje, a kondycha na pewno dużo lepsza.

A jako pierwszą zmianę w ramach zwalczania nierówności rasowej za kadencji Kyriego proponuję wprowadzenie parytetów, co to za liga w której 80% zawodników ma jeden kolor skóry?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

wg mnie jokic duzo straci przez zrzucenie tylu kilogramow, moze wybitny w post nie byl ale dobry na pewno a teraz to sobie zabral
moze nie straci az tyle co np klove, no ale ten skrocony sezon to fajna opcja zeby przetestowac jak bedzie gral te x kilogramow lzejszy
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: pigment »

haha tego gamonie to chyba nie są świadomi ze jak nie dograją sezonu a do tego Chińczycy w coraz mniejszym stopniu będę ładować kasę w nba to nowe CBA które niebawem będzie negocjowane zakończy się mocnym wyruchaniem ich przez właścicieli.Najlepsze ze nagłośnij krzyczy typ który nie zagra do końca sezonu i przebrzmiałe gwiazdy które nowe CBA i tak maja w chuju.No ja pierdole jak można tego nie łapać.Jedyna nadzieja w LBJ który jak wiadomo słynie z pragmatyczności i który ma duże szanse na swoje last dance i przekona tym niezdecydowanych.Oczywiście jakby sytuacja z BLM miała miejsce w analogicznym miesiącu tylko ze w roku 2019 to Lebron robiłby za dzisiejszego Irvinga i łapał plusy na obecnym chaosie
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ART pisze: 13 cze 2020, 16:49 wg mnie jokic duzo straci przez zrzucenie tylu kilogramow, moze wybitny w post nie byl ale dobry na pewno a teraz to sobie zabral
moze nie straci az tyle co np klove, no ale ten skrocony sezon to fajna opcja zeby przetestowac jak bedzie gral te x kilogramow lzejszy
myślę, że w tym sezonie już nie ma nic do stracenia, więc jak coś będzie nie tak, to zacznie znowu tankować colkę i wróci do normy


a to o czym pisze pigment to już w ogóle będzie niezły rozpierdol, bo przed nami dwie bardzo duże wolne agentury w kolejnych dwóch sezonach i przy niestabilnym cba może się zrobić straszny bałagan
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: NBA

Post autor: PeterStillNinety's »

jayy pisze: 28 maja 2020, 18:27 pięknie się to oglądało, zawsze mu kibicowałem, no ale przy takich filmikach widać czemu gość miał tyle poważnych kontuzji - sposób w jaki lądował po każdym wsadzie albo akrobatycznym layupie, no nie mogło się to skonczyć dobrze.
Bez kitu pierwsze na co zwróciłem uwagę to że on sobie robi krzywdę takimi lądowaniami bez amortyzacji tj. ugięcia kolan
Jak widać wszystko tkwi w szczegółach i po latach mu to wyszło bokiem.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: pigment »

joey pisze: 14 cze 2020, 12:32 a to o czym pisze pigment to już w ogóle będzie niezły rozpierdol, bo przed nami dwie bardzo duże wolne agentury w kolejnych dwóch sezonach i przy niestabilnym cba może się zrobić straszny bałagan
no ja mam z tym mały rozjazd brakuje mi nieco już NBA dwa jak fan Lebrona (ofc jego sportowej działalności a nie jego wybiorczego politykowania) liczyłem na piękne domkniecie kariery w LA i mocny asumpt do dyskusji w temacie GOAT...ale z drugiej strony jebać to, fajnie jakby utrzeć nosa tym roszczeniowym gamoniom solidnym lokautem i powrotem na właściwe miejsce. W ogolę nie czaje tego argumentu distraction jak powód przerwania rozgrywek.Cały ten ruch BLM wart jest jedynie spuszczenia w klopie ale jeśli oni rzeczywiście wierzą w ten ruch to przecież to nie ma lepszej tuby propagandowej niż rozgrywki które śledzi cały świat :dunno: za ich pomocą można grzać temat aż do jesiennych wyborów prezydenckich i pomoc obalić Trampa .Nie kumam
Ostatnio zmieniony 14 cze 2020, 15:12 przez pigment, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

checix69 pisze: 27 maja 2020, 23:32 ale to byla bestia. ciekawe gdzie by dzisiaj byl i jak wygladalaby jego kariera gdyby nie kontuzje.
Spoiler
Szacun. Ale jednak największa strata tego sportu, wywołana przez kontuzje to Penny.
Ten koleś miał wszystko. Imho mógł zdominować ligę w tamtym okresie.
Zdrówka.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Co do tych najlepszych gdzie kontuzje pokrzyzowaly najwyższe plany to optowalbym tak Rose>Grant Hill>Penny. A największą stratą dla tego sportu(nie licząc KB) to przedwczesna śmierć Lenny'ego Bias'a... gość mial potencjał na absolutnego superstar'a, no smiem stwierdzić, że razem z Jordanem przebiliby rywalizację Bird vs Magic. Len zawodnik kompletny jesli chodzi o umiejetnosci - wszytstko obrona solidna, rzut dystans, pol dystans - no problem, pod koszem zbiórki silny gibki, tylko ta etyka pracy na minus ktora i tak w czasie koledżu poprawiała się co rok, niestety smutny koniec.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2020, 21:51 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

recklezz pisze: 14 cze 2020, 21:46 Co do tych najlepszych gdzie kontuzje pokrzyzowaly najwyższe plany to optowalbym tak Rose>Grant Hill>Perry.
Luz. A możesz uargumentować dlaczego Hill i Rose ponad Pennego (bo rozumiem że jego miałeś na myśli)?
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ja np. dlatego, że oglądałem Rose i Hilla, a Pennyego nie

Howard rezygnuje z gry w Orlando, Lebron musi być zachwycony :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ