NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Jak to się mówi po trzy razy w play-offach: drugi raz tak słabo Lakers nie zagrają.

Do około trzeciej kwarty całość gry wyglądała standardowo i spokojnie, a ta końcówka faktycznie lekko dramatyczna i fajnie, że LAL tego nie wypuściło, bo te rozpierdalane na lewo i prawo prowadzenie drużyn w tegorocznych PO nie bawi już nic a nic. Dzisiaj głównie na barkach Davisa (co cieszy, bo w końcu mieli być z LeBronem opcjami 1a 1b), nadal boję się mocno o ten obwód, ale lepiej tak, niż z 1-1.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Denver znowu ukąsiło, Jokic clutch, super się ogląda tę drużynę.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

Tyler Herro. Nic dodać, nic ująć.
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Miami w wielkiej formie, Iggy szósty rok z rzędu w finałach
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

nie no jak Tatum kurwa w pierwszej połowie trzeźwieje po opijaniu bombelka Haywarda to nic dziwnego, że się tak odpierdala

i jakby trudno nie propsować Heat, bo to jest zajebista drużyna, z dużą ilością charakterów, talentu, świetnym trenerem itd (prawdopodobnie zasłużenie zagrają w finałach, z 3:1 będzie ciężko wrócić), ale oglądając te mecze to trudno nie odnieść wrażenia, że Celtics na własne życzenie wyłapują na pizdę

i oby to faktycznie był brak doświadczenia tylko, a nie jakieś permanentne obsranko u kluczowych zawodników

i brawa dla Miami
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

dzisiaj z rana na instagramie mignął mi jakiś stat, że tatum jest w PO bodajże 6/24 w minutach uznawanych jako clutch, także faktycznie sraka i byłem przekonany, że tam kemba będzie od zamykania
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

no i kemba w tych dwóch meczach co dobrze zagrał, to właśnie w końcówce wziął ciężar gry na siebie

w ogóle to ja mam nadzieję, że on tego pampersa zajebanego to zakłada, bo pierwszy raz na oczy widzi playoffy i nie do końca kuma klimat, i że za rok już będzie chadem

zwłaszcza że mu się coś w girę stało

a do Tatuma to akurat ciężko mieć pretensję o tę drugą połowę, bo w trzeciej kwarcie sam trzymał Celtics przy życiu i po pierwszych dwóch kwartach raczej trudno było wymagać, że wykręci taką fajną linijkę (28 punktów i 2 straty w stosunku do 0/7 z gry i 6 strat)

Dodano po 32 sekundach:
a też jest taka prawda, że Stevens się jednak daje dymać oporowo tą strefą i Spoelstra przy nim to pan trener w tej serii
trójkąt bermudzki wola mokotów
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Wspaniały mecz Murraya, ale nie da się wygrać z Lakers zostając tak zniszczonym na zbiórce
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

10. Finał Króla

12-3 przez Zachód

38-16-10

9 z 10 Finałów w tej dekadzie

:bowdown:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Jaką linijkę zajebał to nie mam pytań
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ten widok jak cała drużyna się bawiła i cykała foty, a LBJ siedział niewzruszony i odpoczywał, bo robota jeszcze nie skończona :joint:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »





xD
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

pięknie

Miami robi to
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Skip już się nawet nie stara brzmieć poważnie XS
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
panowie ja juz nie mam sily zyc
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

joey pisze: 20 wrz 2020, 17:37 no i trochę jak mówiłem - powrót Haywarda + większa swoboda w grze Jaylena i jechanka, będzie 4:2
no i było
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »



Atmosferić poleciał, ciekawe kto za niego
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

jakiś Jason Kidd może? Clippers to w ogóle farta mają, że jednak jest jakiś niewielki cień szansy na lockout i te dwa cymbały nie wyoptują z kontraktów, bo dopiero jaja by były, jakby zostali teraz bez PG i Kałaja
ART pisze: 28 wrz 2020, 16:29
joey pisze: 20 wrz 2020, 17:37 no i trochę jak mówiłem - powrót Haywarda + większa swoboda w grze Jaylena i jechanka, będzie 4:2
no i było
ale frajde ci sprawia znecanie sie nad slabszymi czy o co ci czlowieku chodzi ..
trójkąt bermudzki wola mokotów
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: NBA

Post autor: Mateusz »

Cześć, możecie polecić jakąś stronę z powtorkami różnych sportów, np. NBA?
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

powtórki w sensie całe mecze od początku do końca czy highlights Cie interesuje ?
ODPOWIEDZ