NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2858
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

no i co ci ten pg13 wykreuje, czy inny leonard? lou to sam sobie kreuje, a dla innych mniej
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

no ale po co kreator skoro to na nich się opiera ofensywa a pozostali są od tego, żeby w rogu stanąć albo pod koszem
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2858
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

no opierała się na nich ofensywa w tym sezonie i jak się to skończyło? ja uważam, że odpuszczając beverleya nic nie stracą bo obrona dalej będzie dobra
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

no ale tu akurat widac ze im potrzeba takiego typa, ktory bedzie takim floor general, cos jak Lowry w Toronto albo nawet jebany Rondo z formą playoffową by się przydał, co tam wnosi taki karaluch jak Beverley. Kawhi poczynił znaczny progres w kreowaniu akcji dla reszty druzyny, ale to dalej nie jest gosc ktory moze brac sie za rozegranie akcji, o PG nawet nie wspomne. + warto wspomnieć o overrated jak cholera Lou Willu i Harrellu którzy w obronie są dnem, a w playoffs grają znacznie poniżej poziomu który prezentowali w sezonie zasadniczym.
ciagle bede gadal, ze Toronto to byla druzyna idealnie stworzona pod Leonarda.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ale jaja, dali radę
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Murray w tych playoffach trafia 3.8 trójek na mecz na skuteczności 49%, pojebane
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

kurwa no ale jednak oglądając se powtórki tego bloku Bama z różnych perspektyw, gdzie nie ma podłożonego audio publiczności to jest kurwa smutno
graliby w TD Garden, wszyscy by kurwa darli morde, Tatum w górze, wszyscy widzą juzz pakę na remis, dra mordę jeszcze bardziej i nagle BAM, cisza
no najlepsze PO od lat, a moze najlepsze jakie widziałem w ogole, odkąd śledzę i oglądam regularnie nba, i brakuje tego darcia mordy

e: są 5ki
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

co się w tych trzecich kwartach odpierdala :wall:
trójkąt bermudzki wola mokotów
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Coście tak cicho? Celtowie coście tak cicho?
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: NBA

Post autor: ketiovv »

Ale to jest super ekipa. Serducha do walki nikt im nie odmówi.
Dragic pięknie napierdala, a przed sezonem coś kiedyś słyszałem że po zakończeniu kontraktu miał iść w odstawkę. W ogóle Słoweńcy zazdro max, mają z czego strzelać
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Brawo Heat, zawijałem się spać przy 3Q jak na liczniku było +12 dla Bostonu, a tu z rana niespodzianka :D Kemba na początku wielkie odświeżenie po Irvingu, ale w PO idzie mu jakoś cienko. Nie mam pod ręką żadnych statów, ale na oko strasznie znika w końcówkach co jest trochę dziwne, bo w Bobkach był przecież pod tym względem takimi bieda-Lillardem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

obejrzałem drugą połowę właśnie i taki mam wniosek, że to kolejna porażka na koncie Stevensa. Spoelstra rucha go w dupę strefą, a jedyna odpowiedź Celtics to izolacje Tatuma i Kemby, które w tych matchupach są trudne do wygrania (zrezztą umówmy się - strefę atakuje się podaniami i agresywnym ścinaniem, a nie klepaniem ala Rondo z najlepszych czasów). wystarczy, że rzut im nie siedzi i ofensywka się sypie, bo taki Jaylen stoi po 20 sekund w rogu i nie ma za grosz luzu przy podejmowaniu decyzji, mimo że pod tym kątem w końcówkach jest top2 w drużynie (za Kembą, a przed Smartem, tylko że Smartowi trudno ufać w ataku w clutch).

pozytyw jest taki, że wraca Hayward na 90% (lepsza mobilność, lepszy 2nd unit) i że Brad powinien wreszcie wyciągnąć wnioski; gorzej grać nie można

a co do Kemby to on oddał klucze do ataku młodym, to fajna postawa i godna pochwały (jebać Cię Kyrie psie), ale jednak pezydałoby się żeby pokazywał jaja w takich momentach jak po i rządził, bo takiemu Tatumowi to widać, że brakuje doświadczenia. wierzę że to wygramy jeszcze, szczególnie po tych dymach w szatni pomeczowych
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

ta strefa kompletnie rozbiła atak Bostonu i tu się zgodzę z joeyem, ta poraża to wina Stevensa, brak jakiegokolwiek pomysłu na rozbicie strefy, takie walenie głową w mur tymi izolacjami.
jestem fanem Heat od lat, ale to są chyba moje ulubione playoffy ever, kocham tą drużynę i nawet w moich najbardziej optymistycznych prognozach nie spodziewałem się takiego rozwoju wydarzeń. mamy 2-0 i o ile 3,5 kwarty są wyrównane, to w końcówce meczu Heat wygląda jak inna drużyna w porównaniu do Bostonu, oby tak dalej. jedyne co bym zmienił i co zrobił Spoelstra w drugiej połowie, to granie DJJem, a nie Nunnem który na tą chwile nic nie wnosi.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

O 20 podadzą MVP sezonu, LeBron na wkurwie zrobi w nocy 40/10/10

e:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: NBA

Post autor: Fleming »

Kibicuje Lakers odkąd zaczęło się wszystko sypać czyli od "wielkiej" piątki i akurat jak nie mam za bardzo możliwości oglądania meczów oni tak ładnie grają. Mecz się jeszcze nie skończył, ale nieustępliwość i zaangażowanie w obronie podoba mi się. Koniu po tylu latach w nba w końcu myśli super, rondo rozdaje poiekne podania, a jak trzeba to i wjedzie na kosz.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

no i trochę jak mówiłem - powrót Haywarda + większa swoboda w grze Jaylena i jechanka, będzie 4:2
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

w sensie jeszcze tylko 1 mecz dla c's?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

uważaj sobie
trójkąt bermudzki wola mokotów
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: NBA

Post autor: MlodyYoung »

Wielki Jokic, zabrakło trochę szczęścia Denver. To chyba był decydujący mecz dla Nuggets, ciężko będzie im teraz nadrobić
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ale co ten plumlee odkurwił w kryciu to klękajcie narody, lepiej się nie dało tego zagrać
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ