NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Spoiler
presti to amator jednak :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Spełniony miśkiem LBJa odwrotnie od poprzedniego totalnie olałem w tym sezonie śledzenie ligi, ale jakoś dziś wzięło mnie na ciekawość. Streści ktoś w trzech czterech zdaniach jak póki co wygląda sytuacja?

Coś w stylu na zachodzie najlepiej wyglądają x, na wschodzie y, top3 mvp to abc, najlepszy rookas i powiedzmy kto zawodzi
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

najlepszy rookie: lamelo ma nadal szanse mimo ze sie rozjebal w trakcie sezonu i nie bedzie juz gral, cos jak embiid w swoim rookie sezonie, jak nie on to haliburton z kings tez jest koxem i edwards z minnesoty sie tez ostatnio rozbujal

top3 mvp to jokic/embiid i potem wybierz kogo chcesz, lillarda/doncica/giannisa

na zachodzie utah leca mocno po 1 seed, lakers graja bez lebrona i davisa od ~miesiaca, bardzo mocni sa tez suns w tym roku z cp3 na pokladzie grajacym na all-nba poziomie (chociaz ciekawe jak w po sie to ulozy u nich), nuggs tez sa bardzo mocni teraz z mvp contenderem jokiciem i gordonem na pokladzie, tylko ze murray sie rozjebal jakos ostatnio, clippers nadal wieja chujem jak na to co mogliby grac mimo ze pg13 sie rozrzucal

na wschodzie top2 to phila i nets, embiid gra koszykowke na miare mvp mimo tej pauzy co mial przed chwila, simmons dpoy, w netsach jest paka z monstars wsadzona ale moga byc ciezary w serii z sixers, bucks i celtics tez moga miec ambicje cos ugrac ale raczej bez szalu u nich, z ciekawostek to toronto tankuje a knicks sa poki co 6 seedem :rotfl:

ciekawa sprawa bedzie turniej play-inow w tym sezonie czyli seedy 7-10 walczace o wejscie do play offow
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

co tam Steph tworzy ostatnio mi powiedzcie
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: NBA

Post autor: jAg »

Nabija mi punkty w fantasy <3
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Steph leciałby po MVP, gdyby mieli z 5 zwycięstw więcej. LaMelo wraca za jakiś tydzień, także zaliczy przetarcie przed playinami, zajebiście, bo po kontuzji jego i LBJa trochę mi siadła zajawka tym RSem, Davis też wraca lada moment, za nim zaraz Król, także Lakers mocno skończą, wierzę.

e: Curry w kwietniu w 10 meczach: 40.8/6.2/4.4 na 54.9%/50.3%/90.9% i 7.2 trafionych trójek na mecz, kosmiczne staty
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Utah 154p bez dogrywek żadnych :o
rozjebane

poza tym, Phx i Utah clinched PO, zapewne 1 i 2 seed
jak widzowie oceniają szansę tych ekip w PO?

ja bym chętnie zobaczył któraś z tych drużyn w finale
w ogóle to bym chętnie zobaczył finał Phx vs 76ers
ewentualnie Jokica (ale bez Jamala to chyba nie da rady)
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

tak po prawdzie to CP3 powinien dostać MVP za ten sezon, z gównianej ekipy która przez 10 lat nie powąchała play-offs zrobił team z drugim bilansem w lidze, wobec przedłużającej się kontuzji Mitchella mogą nawet zgarnąć pierwszy seed i wtedy będzie zonk co zrobić z tą nagrodą, bo takiego progresu nie można nie zauważyć, chociaż koniec końców MVP zgarnie i tak Jokić i w sumie spoko, bo zasługuje

Phoenix będą ciężcy do ogrania w PO, bo mają megapoukładaną grę i każdy wie, co ma robić, ale w decydującym momencie raczej zabraknie im star power i odpadną (byle nie z Clippersami), mam nadzieję w każdym razie, że ominą ich kontuzje, ze względu na CP3 oglądam ich najczęściej w tym sezonie i myślę że stać ich nawet na finał konferencji, ale to niestety raczej sufit, z Lakers w pełnym składzie nie mieliby zbyt wiele do powiedzenia

jeżeli Utah utrzyma pierwszy seed to i tak w drugiej rundzie robi out jeśli trafi na kogoś z pary Denver - Lakers, bo taka to jest ekipa, że prędzej czy później zrobi choke'a. W ogóle w top 4 Zachodu pewnie sraczka jak nisko spadną Lakersi przed powrotem LeBrona i żeby nie grać z nimi w pierwszej rundzie, ja osobiście bardzo chciałbym zobaczyć na którymś etapie serię Clippers - Lakers, bo 6 meczów to minimum, zwycięzca mocno się wykrwawi

na Wschodzie nie oszukujmy się, nie wiem, co musiałoby się zdarzyć, żeby przy pełnej koncentracji Brooklyn nie pocisnął finałów
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: NBA

Post autor: pardon »

chlopcy, jest jeszcze szansa ze zobacze w swoim zyciu splash brothers walczacych o najwyzsze cele, czy raczej projekt gsw jest juz na etapie przekwitania?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

niestety durant juz w brooklynie, moze byc ciezko
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

tak, w przyszłym sezonie gsw mistrzem jak wróci klay

przypomnę, że mają pick soty (1-3 restricted w tym drafcie, a 2022 unprotected)

to durant potrzebował gsw do misia, a nie oni jego :joint:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

steph moze jeszcze na br o o k l y n podpisac takze nie wykluczalbym

a w przyszlym sezonie mistrzem celtics
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

w przyszlym sezonie celtics poza playoffami*
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Joo Celtics zdominują wschód po odejściu LeBrona, wiadomo, a Danny Ainge ma górę picków™ i może sprowadzić każdego superstara w lidze, tylko mu się nie chce. Też to mówiłem w 2017, ale mi już przeszło.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

zacznę od tego, że coraz sceptyczniej na to wszystko patrzę i bliżej mi do ludzi, planujących wywiesić ten siwy łeb Ainge na rogatkach Maine, ALE Celtics w tym sezonie mimo wszystko bardzo mocno dostali na pizdę od wirusa (najmocniej w lidze pod kątem straconych dni na protokół, "optymalna" piątka pierwszy raz wyszła na parkiet razem jakoś ze dwa tygodnie temu, także trudno o budowanie jakiejś synergii etc + każdy powrót to trwał ze sto lat vide np. Tatum, który do teraz narzeka na kondycję, mimo że gra regularnie od powrotu) i kontuzje też nie oszczędzały (start bez Kemby, potem wypadł Smart, teraz Brown ma problemy z kolanami i gra w kratkę), więc ciężko wyciągać daleko idące wnioski i popadać w skrajny dekadentyzm. chujowy sezon, jeden z gorszych od początku przebudowy (a był okres że na kierownicy grał Jordan Crawford, to wiele mówi), ale to jeszcze nie koniec świata

w następnym sezonie już na pewno

o pa, paweł będzie skakał:


no nie da się w takich okolicznościach contendować, taka jest moja prawda basketu
trójkąt bermudzki wola mokotów
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

pan koszykarz russell westbrook :oops:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Hot take:

To jest ten rok w którym Clippers robią zachód. Rok temu byli overrated i niespodziewanie dla wielu ośmieszyli się z Dennver. Ale od tego czasu udało im się wyjebać największych szkodników: Riversa i duet Harrell Williams który co prawda dawał 40 pkt z ławki w RS, ale w playoffs zaniżali poziom, szczególnie defensywnie.

Na dzień dzisiejszy są lekko underrated, grają tam sobie na spokojnie RS, robiąc 3 seed nikt nie poświęca im tak dużo uwagi bo Nets są nowym gorącym towarem, dodali Ibake który razem z Zubaciem powinien tworzyć niezły duet obrońców na Davisa czy Jokicia, ławka dalej jest dobra, George gra dużej lepiej niż rok temu.

Ale głównym powodem dla którego typuje ich do wygrania konfy są ich rywale - Nuggets bez Murraya braknie, Suns mimo gry ponad stan w regularze najpewniej zrobią wypad w 1 rundzie,Jazz zrobią pewnie ten finał konferencji i będą kontent z tym, a Lakers którym ciągle ktoś wypadał i dochodził nie zdążą się zgrać imo plus Vogel będzie miał problem jak rozdzielić minuty na wszystkich grajków z rotacji których jest za dużo.

Mam nadzieję, że się myle
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Trzy najmocniejsze drużyny rozbite kontuzjami, trochę zimny ten hot take.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: NBA

Post autor: slkt »

Rozkminiałem ostatnio, kto powinien wygłosić hof induction speech Kobiego i wydawało mi się, że nie ma lepszego wyboru niż MJ i dziś czytam, że Vanessa faktycznie wybrała Jordana. Fajna sprawa.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Niby dlaczego nie ma lepszego wyboru niż MJ? Bo Bryant całkiem sprawnie małpował ruchy goata na parkiecie? Speech powinien wygłosić ktoś bez kogo Bryant by nie wygrał w lidze czyli Phil Jackson, Shaq lub Gasol.
ODPOWIEDZ