NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

oj nie byczku, celtics 14/15 :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ale się sypią rostery. Westbrook i Beasley z pozytywnym testem, Holmes łamie kwarantannę, Rondo kurwa rękę, zaraz się okaże, że jakiś Derek Fisher dostanie minuty w Orlando
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Panowie to chyba zapominają o Grizzlies 15/16, gdzie za pierwsza opcje w po robił Vince Carter
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ehh, szczerze mówiąc, to przez te zawirowania już totalnie minęła mi zajawa na dokończenie tego sezonu. Czułbym się jak obudzony w środku roku przez ziomka wołającego "ej finały lecą, chodź", a ja poszedłbym zaspany próbując sobie przypomnieć kogo oni odjebali w 2 rundzie, czemu rezerwowy gra na centrze i tak dalej. W marcu czy kwietniu modliłem się, żeby poznać rozstrzygnięcie jak najszybciej, ale teraz serio czułbym się najbardziej komfortowo, gdyby całość wróciła zgodnie z kalendarzem, PO się nie odbyły, wszystko na czysto.

No i bardzo szkoda mi LeBrona na którego coraz bardziej czyha pan czas i chuj wie, czy szansy na minięcie KAJa nie zmarnuje mu nietoperz w zupie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

mam tak samo, normalnie nie moglbym sie doczekac i non stop sprawdzałbym stronki o NBA szukając ciekawych newsów, ale aktualnie nie czuje z tym jakiejś większej zajawy, dla mnie wszystko to jest robione teraz na siłe i nie widzę w tym większego sensu, oczywiście jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. jeżeli ten sezon nie zostałby dokończony to jest olbrzymia szansa na to, że kolejny sezon w ogóle się nie odbędzie, bo znowu będzie lockout.
na prawdę dziwnie się czuje czytając, że taki Westbrook zachorował ale spokojnie, wróci za tydzień góra dwa, jakby nie był chory na wirusa tylko miał lekki uraz.
szukając pozytywów, to młody Matisee Thybulle robi ciekawe vlogi na temat życia w 'bańce' w Orlando, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=_DzaVY5tPZg&t=3s
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

spoko jest też konto na twittere https://twitter.com/NBABubbleLife
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

za to w nocy można trafić na twitchowe streamy niektórych zawodników, z Celtics streamują Ojeleye i rzadziej Hayward, no i gadka kręci się wokół życia w Orlando, także można wyciągnąć jakieś wartościowe infoski. jakby kogoś interesowało to tutaj: https://www.twitch.tv/semi_37 i https://www.twitch.tv/gdhayward

co do tego wznowienia sezonu to mi się wydaje, że to wszystko zaraz straci sens i ten lokaut jest imo wielce prawdopodobny, szczególnie jeśli NFL się potknie (a już w tej chwili sraczka jest niezła, bo to bardziej dochodowy sport i z dnia na dzień sytuacja się komplikuje), chociaż ogólnie rzecz biorąc to według prognoz w najnowszym cba wartości miały wzrosnąć
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

O jakie prawdziwe. Bardzo wkurwiają mnie wszystkie okołochińskie dramy w NBA i to nabieranie wody w usta.

Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ale dzięki temu przynajmniej wiesz, że iq takiego Ja Moranta to numeru z którym poszedł w draftcie i numeru na koszulce. ja tam czekam na te hasełkowe wrzutki na jerseyach bardziej niż na meczyki, to dopiero będzie popis

tymczasem KG wraz z grupą inwestorów robi poważne zakusy pod wykupienie Timberwolves, oczywiście tylko po to, żeby wreszcie zastrzec swój numer, bo przecież nie żeby palić pieniędzmi w tym mieście z gówna. z innych ciekawostek - loteria odbędzie się pięć dni wcześniej, czyli 20 sierpnia, natomiast nie ma to wpływu na termin draftu - ten 16 października, już po wolnej agenturze wyjątkowo, także może to najwyższa pora, żeby wprowadzić takie rozwiązanie na stałe?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »




Dawać Nuggets vs Rockets
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ten bol bol nawet nieźle wyglądał
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Zajebiście wyglądał! Wiadomo że to tylko jakiś głupi sparing bez obrony, ale elementy które mega pozytywnie mnie zaskoczyły nie zależą wcale od charakteru meczu. Gość przy 218 cm wzrostu popierdala sobie zdrowo w kontrach, jest przejebanie mobilny w pomalowanym i ma styl ruchu sporo niższego zawodnika, a nie 7ft kloca. W przypadku Jokiców i Bobanów crossovery albo eurostepy wyglądają komicznie (w sensie nie że wcale nie potrafią, tylko no słoń w fabryce porcelany), a tu chłop wbiegał sobie pod kosz jak guard. Z poważniejszymi rywalami na zbiórce będzie miał na pewno ciężko, bo sam wzrost nie robi 100% roboty, a chłopak waży póki co tyle co pół Ziona, ale widać u niego fajne odruchy (z wyskokiem czy bez pokrywa jakąś chorą przestrzeń i zwracali na to uwagę często komentatorzy, Bol notował bloki i odległości, gdzie większość centrów musiałoby podchodzić bliżej) i smykałkę do obrony z pomocy.

Nie lubię tego typu zawodników, ale na pewno będę rzucał okiem choćby dla tych cudacznych line-upów Denver.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Jonathan Isaac, eh, co za pecha ma ten chłopak to nie wiem; nie wpychałbym go na siłę do 1st all star d, ale to na pewno materiał na elitarnego obrońcę i mam nadzieję, że jakoś nawiąże do swojego potencjału po rehabilitacji. szkoda też Magic jako organizacji, bo po cichu to przyjemna paczka się tam zrobiła, a tu taki klops.

a w ogóle to ten wczorajszy mecz BOS-PTB to lowkey mustwatch z tego sezonu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Kara że nie uklęknął przed meczem

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

a ja go już polubiłem za to, że wjbn w blm

szkoda chlopaka
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

a to tym bardziej szacun izakoo wracaj do zdrowia
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Lehu
Posty: 174
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: NBA

Post autor: Lehu »

Obrazek

Typ z Szóstego Gracza jaki skurwiały śmieć XD.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

akurat ten ziomek jest mocno sarkastyczny, taką ma stylowke więc chyba poważnie nie pisał, bardziej przerażające jest to ile osób w Stanach uważa, że to na prawdę była karma.
kurde nie wiem jak wam, ale mi sie mega podoba ten sezon jak narazie. zacięte mecze, ciekawa atmosfera gdy słychać zawodników z ławki, byłem do tego wszystkiego sceptycznie nastawiony, ale póki co to wygląda świetnie i jaram się jak dziecko. największy plus? mecze o normalnej porze, żyć nie umierać
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: NBA

Post autor: jAg »

Dla mnie właśnie ciężko się ogląda te mecze, jak nie ma publiki. W ogóle nie czuję klimatu :/
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

Booker co wjebał :bowdown:

ODPOWIEDZ