Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Rowery

Post autor: KILLIE »

slgwker zmiennym jest, no ogolnie jest tak, ze raczej rezdzilbym po takich dziurawych polskich drogach, szutrowkach, lasach wiec rower @up sie nie sprawdzi, po prostu musze sprawdzic na wlasnych plecach i skorze, ktory rower mi siadzie, boje sie tylko tego, ze 15minutowa przejazdzka w sklepie =/= 2-3h jazdy rowerem i wyjebie hajs w bloto na rower
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20573
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

szukaj rowerów typu gravel lub szosa endurance, zwracaj uwagę na to, jaka max. szerokość opon wejdzie w widelec
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:32 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Rowery

Post autor: KILLIE »

lubię zapierdalac, traktowałbym to jako codziennny ruch/trening bo obecnie silki w okolicy sa chujowe (miasto >12k ludzi welcome to) żadne zawody czy inne
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:32 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: Rowery

Post autor: yakubu73 »

Gość 193cm wzrostu, szukam sprzętu do pośmigania zarówno na szosie, jak i na innym terenie. Co polecacie? Jakiś gravel?
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:35 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Rowery

Post autor: Beny »

Dla mnie (podkreślam dla mnie, zgodnie z moimi preferencjami) najlepszym, uniwersalnym rowerem do wszystkiego jest road+, w moim przypadku za bazę robi przełaj. Na sezon wrzucam oponę 25c i mam szosę, a na jesień wrzucam błotniki, przełajowe/gravelowe opony i popierdalam po ubitych ścieżkach w okolicznych lasach. Błoto też mu nie straszne, bo jest sporo zapasu.

Tak naprawdę nie ma roweru do wszystkiego, nie da się tak. Mógłbym tym przełajem śmigać po singlach, ale po co? Byłoby to skrajnie bezsensowne. Z kolei kupno MTB, żeby głownie jeździć po mieście/ścieżkach rowerowych, w teren wjeżdżając raz na ruski rok, również mija się z celem. Trzeba po prostu sobie zadać zajebiście ważne pytanie do czego ma służyć ten rower i wtedy się ukierunkować.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2021, 19:33 przez Beny, łącznie zmieniany 1 raz.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:35 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20573
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

hayanawama pisze: 13 kwie 2021, 17:20 Większość osób w tym temacie chce rower do wszystkiego, a nie ma takiego roweru. Brak amora z przodu to padaka jak się wjedziew cokolwiek co nie jest asfaltem
to prawda i dlatego jeżdzę na xc po mieście, jeszcze sobie można ręce rozpierdolić od drgań, jeździłem trochę na karbonowym widelcu i ręce pizgają, że strach, może to kwestia nieprzezwyczajenia, ale może to będzie miało wpływ na stawy
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Rowery

Post autor: mql »

Szukam roweru dla mamy, klasyczna damka z obowiązkowym koszykiem z przodu (no i ogromnym plusem byłoby, gdyby rower był maksymalnie lekki). Wiecie gdzie szukać? Nie ukrywam, że nie znam się zupełnie.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:44 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

rowera dla mamy niestety nie znam ale decathlon ma dobre opcje i w przywoitej cenie, ale widze gravele i nawet filmiki leca
mialem ze dwa dobre MTB i niby spoko mozna skakac po tych mini chodnikach bo ja tylko miasto i nie jest zle ale miedzy autami przypal i trzeba pilarka po 20-30centow z kazdej strony robic mniejsza kierownica bo to zbyt duze (na miasto miedzy auta zeby nie zbijac ludzmi lusterka ze strony na czerwonym) ale kiedy zakupilem pierwsza szosze road bike taka dla beginerra to jprld chyba nigdy nie siade na mtb bo to sie wydaje naprawde naprawde nudne a tutaj dwa razy po pedalam i juz lecisz prawie 35-40 a jak drum n bejs albo liquid dla rana albo bardziej ostry tak dla nocy to panie co sie dzieje w glowie i w fizycznym autcie tam dopama adrenalina napierdala tutaj wuoo lecisz szybko wiaterek, wszystko co chce powiedziec to ze kolarzowka/szosza/roadbike to jedna z lepszych inwestycji oczywiscie nie dla dziurawych drog, nie do lasu ale raz siadziesz i sie zakochasz

Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:44 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

nie poprostu mtb zaczelo dla mnie btc nudne tzn nie sa nudne bo te lepsze mtb to thailwhipy napierdalaja i inne backflipy i po tych kamieniach i dropach od ziemi kiedys cos tam sie skakalo takze mtb spox ale wdg mnie wieksza dopamina/adrenalina to miedzy samochodami i po czerwo na skrzyzowaniach na szosie (jako ze ja robilem to samo i na mtb ale poprostu na cienkich gumach latwiej i bardziej szybciej)
co do filmika to zydek robi dobry content bo sledze juz jakis czas nawet mam full carbon frejma customa zeby byl fixie bo sie zbyt duzo zajarlem wlasnie tym typu filmikach powyzej ale to juz troche drugi inny temat bo to niby bez hamulcow ale tak to szosa na co dzien do transportu
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:43 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Rowery

Post autor: KILLIE »

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-or ... _Id=145217

gitów czy still kross level 4.0? Kurwa patrze na te szosy i czytam to co pisze fromaż i go rozumiem ale niestety nie mam dróg, zeby zapierdalac takim rowerem, u mnie raczej dziurawe wioski blisko lasów/czysty las więc bez amoru nie ma szans atakować
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:44 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
MalinowyJogurt

Re: Rowery

Post autor: MalinowyJogurt »

Szukam jakiegoś zapięcia do roweru coś takiego będzie spoko?
https://allegro.pl/oferta/zapiecie-blok ... 0575051354

Wiadomo, że bez 300 zł za zapięcie nie podchodź, ale jednak szukam opcji budżetowej, parking w pracy mamy monitorowany, niestety stojaki na rower to typowe "wyrwijkółko" więc muszę zapinać tylne koło, ten cieńki trójkąt ramy przy kole i dopiero stojak i tak myślałem o czymś takim. Zależy mi na czymś czego gołymi rękoma nie rozwalisz.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

uzywam czegos takiego i ogolnie polecam nie bylo zadnych prolbemow, troszkeczke ciezkie ale za to grube takie z pare centymetrow
https://www.decathlon.pl/p/zapiecie-u-l ... 1&c=Czarny
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ODPOWIEDZ