Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Rowery

Post autor: lygrys »

Może ktoś polecić w miarę wytrzymałe i nie za ciężkie zaczepy na rower?

Wie te, którymi przypniesz rower przed sklepem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
SLAFF
Posty: 370
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Rowery

Post autor: SLAFF »

Każdy u-lock, nawet tani. Na linki szkoda hajsu.
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 669
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Rowery

Post autor: strobe »

Ej kolarze, co powiecie o tym http://rowerykands.pl/sklep/rowery-mari ... odel-2020/

Szukam czegoś do śmigania na co dzień, w większości asfalt, ale nie chciałbym prowadzić rowera, gdy pojawi się lekki piasek. Na początku miałem budżet 1k, żeby sprawdzić czy w ogóle będę jeździł więcej bo jedyny rower jaki miałem to prezent komunijny lata temu, a przez ostatnie powiedzmy 5 lat nie pedałowałem dłużej niż 20 minut na rowerze miejskim. Oczywiście zacząłem przeglądać fora i grupki i jak zawsze przy takiej okazji zgłupiałem i doszedłem do wniosku że w moim budżecie nie znajdę nic sensownego, dołóż Pan 10k bo za mniej to nie warto. No i tak se siedzę i przeglądam, obecnie chciałbym się zamknąć w 2k i znalazłem to co wyżej.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Rowery

Post autor: emcess »

hejka, jak to jest z przewozeniem roweru w pociagu? na zestawieniu wagonow nie ma nic o miejscu na rowery, przy wybieraniu biletu na intercity.pl tez nie mogę wybrać dodatkowego biletu na rower


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Rowery

Post autor: Wtn »

strobe pisze: 08 maja 2020, 15:28 Ej kolarze, co powiecie o tym http://rowerykands.pl/sklep/rowery-mari ... odel-2020/

Szukam czegoś do śmigania na co dzień, w większości asfalt, ale nie chciałbym prowadzić rowera, gdy pojawi się lekki piasek. Na początku miałem budżet 1k, żeby sprawdzić czy w ogóle będę jeździł więcej bo jedyny rower jaki miałem to prezent komunijny lata temu, a przez ostatnie powiedzmy 5 lat nie pedałowałem dłużej niż 20 minut na rowerze miejskim. Oczywiście zacząłem przeglądać fora i grupki i jak zawsze przy takiej okazji zgłupiałem i doszedłem do wniosku że w moim budżecie nie znajdę nic sensownego, dołóż Pan 10k bo za mniej to nie warto. No i tak se siedzę i przeglądam, obecnie chciałbym się zamknąć w 2k i znalazłem to co wyżej.
ja powinąłem LAZARO R7 V1,w sumie tak samo jak ty ostatni mój rower to był komunijny xD zamknąłem się w 1k i chwale sobie,fajnie się śmiga a szkoda mi było hajsu na coś lepszego na początek

spójrz tu sobie

https://pokazywarka.pl/rowerowefaq/
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

Bardzo dobry link Wtn Fajnie, że wrzuciłeś Niby podstawy a jednak warto przeczytac :bowdown:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Domperinion
Posty: 203
Rejestracja: 09 maja 2020, 12:49

Re: Rowery

Post autor: Domperinion »

Mi dzisiaj w nocy z piwnicy zajebali rower...mało charakterystyczny . Zastanawiamsieczy wgl jest sens to na policję zgłaszać, byliście w takiej sytuacji?
Otrzymałem order przedszkolaka za zajebanie 100 postów w pierwszy dzień na forum
Deal with it :cool: :joint:
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Rowery

Post autor: RW0 »

Zgłoś oczywiście, ale na odnalezienie się nie nastawiaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Domperinion
Posty: 203
Rejestracja: 09 maja 2020, 12:49

Re: Rowery

Post autor: Domperinion »

Piwnica była otwarta, czy mam okłamać ze włamanie?czy coś to da?
Otrzymałem order przedszkolaka za zajebanie 100 postów w pierwszy dzień na forum
Deal with it :cool: :joint:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

jakiś czas temu pytałem się o poradę w kwestii kupna roweru, ostatecznie zdecydowałem się na chłopaków z Poznania (@bike path) i czekam na mój egzemplarz, powinien być w tym tygodniu :oops:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 12:07 przez cloud, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Rowery

Post autor: Wtn »

[mention]cloud[/mention]
zdjecie nie smiga
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

a teraz?

[mention]Wtn[/mention]
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Rowery

Post autor: drzeworyt »

Działa [mention]cloud[/mention]. To singiel speed czy ostre? Ile Cię całość wyszła? Marzy mi się właśnie żeby złożyć jakieś brzydkie ostre koło, żeby nie tyrać gravela dojazdami po mieście i obijaniem go o stojaki rowerowe.
emcess pisze: 09 maja 2020, 12:45 hejka, jak to jest z przewozeniem roweru w pociagu? na zestawieniu wagonow nie ma nic o miejscu na rowery, przy wybieraniu biletu na intercity.pl tez nie mogę wybrać dodatkowego biletu na rower


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W takim razie w tym pociągu nie możesz przewieźć roweru w całości. Musiałbyś odkręcić koła i przewieźć go w torbie albo kartonie.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

drzeworyt pisze: 11 maja 2020, 12:13 Działa [mention]cloud[/mention]. To singiel speed czy ostre? Ile Cię całość wyszła? Marzy mi się właśnie żeby złożyć jakieś brzydkie ostre koło, żeby nie tyrać gravela dojazdami po mieście i obijaniem go o stojaki rowerowe.
Single x ostre. 1650 z wysyłką, czekam aż chłopaki skończą składać mi rower i wyślą go do mnie. ;)
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 646
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Rowery

Post autor: KamilNO »

Jeździł tu ktoś na ostrym/single platformówki + strapy? Szukam czegoś sensownego. Noski mnie wkurwiają, spd nie dla mnie
SLAFF
Posty: 370
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Rowery

Post autor: SLAFF »

Bike path 200 metrów ode mnie, super serwis polecam mocno jak ktos z Poznania.
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 669
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Rowery

Post autor: strobe »

no właśnie zacząłem ich rozważać bo też mam blisko i podobają się realizacja na ich stronie
tylko, że już byłem zdecydowany na crossa a teraz znowu muszę doczytać sporo jak mam sam wybrać wszystko ehh

cloud bardzo fajna maszyna, wstaw foto jak bdzie u ciebie :D
Awatar użytkownika
suedehead
Posty: 70
Rejestracja: 09 maja 2020, 16:28

Re: Rowery

Post autor: suedehead »

cloud pisze: 11 maja 2020, 13:16
drzeworyt pisze: 11 maja 2020, 12:13 Działa [mention]cloud[/mention]. To singiel speed czy ostre? Ile Cię całość wyszła? Marzy mi się właśnie żeby złożyć jakieś brzydkie ostre koło, żeby nie tyrać gravela dojazdami po mieście i obijaniem go o stojaki rowerowe.
Single x ostre. 1650 z wysyłką, czekam aż chłopaki skończą składać mi rower i wyślą go do mnie. ;)
wygląda niemal identycznie jak mój retro zapierdalacz. Kupiłem za 80 zł, muszę w niego wsadzić ze 3 stówki. Tylne koło chciałbym wymienić na takie co ma po jednej stronie ostre a po drugiej wolnobieg. Poleci ktoś jakieś sensowne w rozsądnej cenie?
Spoiler
Obrazek
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Rowery

Post autor: Dancio »

Panowie proszę o radę przy kupnie roweru. Jako, że za oknem ładna pogoda i chciałoby się ruszyć w jakieś ładne rejony, przyszedł czas aby kupić swój wymarzony rower. Niestety kompletnie się na tym nie znam.
Moje wymagania są takie :
-lekki
-aby móc jeździć głównie po parkach lasach, drogach polnych, ale również po asfalcie (jako, że mieszkam w mieście)
-nówka sztuka
-cena 2000-2500 zł.
Liczę na waszą pomoc i propozycje

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

[mention]Dancio[/mention] ja zastanawiałem się nad zakupem nowego roweru i z początku chciałem kupić gravelowy do jazdy po mieście + okazjonalnych lasach (mieszkam niedaleko obwodnicy i można łatwo zjechać do lasu tamtędy a wcześniej asfaltowa droga) ale im dłużej myślałem, tym bardziej doszedłem do wniosku, że jednak sobie sprawię rower górski na kołach 29 cali. Do rowerów górskich jestem przezwyczajony i mi się na tym zawsze wygodnie jeździło

https://roweroweporady.pl/jaki-rower-ku ... 0-zlotych/ tu masz ciekawe propozycje, ja sam zamierzam dorzucić do amortyzatora powietrznego, warto też wymienić opony na semi-slick, czyli na obwodzie gładkie, a po bokach z wypustkami do jazdy po asfalcie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
ODPOWIEDZ