Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

MalinowyJogurt

Re: Rowery

Post autor: MalinowyJogurt »

Dziękuję [mention]lolok[/mention] faktycznie bardzo fajna propozycja
Awatar użytkownika
lolok
Posty: 79
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:22

Re: Rowery

Post autor: lolok »

Wczoraj korzystając z fajnej pogody wybrałem sie do Puszczy Kampinoskiej, 58km w terenie głównie leśnym - piękna rzecz. Czekam na kolejny weekend i planuje juz kolejna trase Obrazek
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1787
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Rowery

Post autor: the badman »

Siemka. Jestem rowerowym laikiem, nigdy jakoś za dużo nie jeździłem a jak już to na badziewiach za 300zł. Teraz cchciałbym troszkę zainwestować, tak +/- 1200zl. Rower ma służyć jako dojazdy do pracy plus czasem jakiś wypad ale nic profesjonalnego, raczej 40 km dla zdrowia. Co byście polecili? Triban 100? Może czaić sie na uzywany Triban 520? Czy może całkiem coś innego, pomóżcie
MarekZBE
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:54

Re: Rowery

Post autor: MarekZBE »

the badman pisze: 04 mar 2020, 19:31 Siemka. Jestem rowerowym laikiem, nigdy jakoś za dużo nie jeździłem a jak już to na badziewiach za 300zł. Teraz cchciałbym troszkę zainwestować, tak +/- 1200zl. Rower ma służyć jako dojazdy do pracy plus czasem jakiś wypad ale nic profesjonalnego, raczej 40 km dla zdrowia. Co byście polecili? Triban 100? Może czaić sie na uzywany Triban 520? Czy może całkiem coś innego, pomóżcie
Zdecydowanie Triban używka, ale nie 100.
Setka to padaka z przedziwną manetką zmiany biegów, serie 500, 520 i 540 są dość godne polecenia i można śmiało wyrwać z OLXa coś mało używanego, bo ktoś przesiadł się na lepszy rower szybko, albo zgubił zajawkę.
Jak zmarnowałem większość popołudni z tej jesieni szukając roweru za podobny szmal to Tribany były zdecydowanie najlepsze z względnie nowożytnych rowerów szosowych za klocka.
No i zakładasz opony 32-35 mm i możesz wygodnie śmigać do roboty. :cool:
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Rowery

Post autor: drzeworyt »

Wymieniam łańcuch w moim CX. To mój pierwszy poważny rower i zastanawiam się czy powinienem wymienić też już napęd. Potrafi ktoś doradzić? https://imgur.com/a/DIGgBdg
Spoiler
ObrazekObrazek
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
SLAFF
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Rowery

Post autor: SLAFF »

Kaseta spoko, ząbki proste, a nie scięte, posłuży długo.
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Rowery

Post autor: drzeworyt »

To mi typ z rowerowego wała chciał wcisnąć. A myślałem, że się lubimy. Dziękuję [mention]SLAFF[/mention] wrzucę nowy łańcuch connex i mam nadzieję, że się przyjmie.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rowery

Post autor: wrubel »

właśnie zakupiłem wspaniałe siodło selle italia respiro athletic i nie mogę doczekać się niedzieli :exclaim:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6826
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Rowery

Post autor: mateko »

Jeździ ktoś na, którymś z Lazaro Integral?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1062
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Mam v3 i jest spoko.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6826
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Rowery

Post autor: mateko »

Długo już śmigasz? [mention]trez[/mention]
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1062
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

To wersja z 2018 roku V3 z blokowaniem amortyzatora (polecam). Z 4 tysiące przejechane, raz tylko opona cst (najsłabsze wersje) przebita. Teraz na wiosnę wymienię łańcuch. Przerzutki allivio bardzo dobrze działają, ogólnie polecam. Do 1500 zł opłaca się. Choć osobiście wybrałbym teraz wersję z sztywnym widelcem.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6826
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Rowery

Post autor: mateko »

Ze sztywnym, który Lazaro?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1062
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Jakiś czas temu widziałem force z tarczowymi hamulcami.
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Rowery

Post autor: 2ps__ »

no elo, ogolnie to posiadam rower taki normalny do jezdzenia, ale chcialem zaczac jakies traski zaczac napierdalac grubsze wiec rozgladam sie za szosa, słyszałem ogolnie opinie ze bwiny z decathlona robia robote i dla takich niedzielnych kolarzy jak ja na poczatek sa git, no i teraz pytanie - powijac tego za 1299 czy dolozyc 5 bombek na lepszy, a moze w ogole jebac decathlona i sie gdzie indziei rozgladac? nwm allegro olx jakas uzywke albo jakas firma ktora wpierdala dupom bwina? ,do 2k mysle ale wolalbym mniej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rowery

Post autor: Drmz »

Ema ślizgery. Też rozglądam się za jakimś rowerem aktualnie tam do dwóch patyków mogę rzucić. Póki co rozglądam się za jakimiś podstawowymi kasztanami z kategorii mtb, bo chciałbym szczególnie popierdalać sobie po jakichś leśnych ścieżkach i bezdrożach dookoła trójmiasta. Polecicie coś sensownego w takiej cenie? I też pytanie takie, czy o ile jestem powiedzmy amatorem i raczej nie zamierzam pchać się od razu na jakieś pokurwione hopy itd to dużą różnice mi to robi czy to mtb czy cross?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2593
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Rowery

Post autor: mlodyperkez »

rok temu kupilem sobie rometa ramblera za niecale 2 kola, do okazjonalnego smigania po lesie moge polecic (niestety nie pamietam dokladnego modelu)
Awatar użytkownika
Yandhi
Zbanowany
Posty: 78
Rejestracja: 04 lut 2020, 14:48

Re: Rowery

Post autor: Yandhi »

Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rowery

Post autor: Drmz »

Rowerowe świry. Średnio kumam te 'rozmiarówki' w necie. Rower MTB na kołach 27,5 to rama 18' będzie okej dla gościa ok 182-4cm?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
lolok
Posty: 79
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:22

Re: Rowery

Post autor: lolok »

Drmz pisze:Rowerowe świry. Średnio kumam te 'rozmiarówki' w necie. Rower MTB na kołach 27,5 to rama 18' będzie okej dla gościa ok 182-4cm?
Ja mam 180cm, koła mi doradzili 29 cali, a ramę 19,5 cala. Rower kupowałem w sklepie gdzie mają bike fitting - jak masz możliwość to też powiń te rozmiary a napewno będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ