Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2161
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Rowery

Post autor: Wtn »

https://allegro.pl/oferta/rower-gorski- ... 9002960146

takie coś spoko do okazjonalnego śmigania? szukam czegoś do 1k max
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 191
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Rowery

Post autor: kawarano »

^wygląda jak gówno i rapuje tak samo

popatrz sb:
https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-1000-zl/
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Rowery

Post autor: wuiru »

Drmz pisze: 24 kwie 2020, 15:26 Rowerowe świry. Średnio kumam te 'rozmiarówki' w necie. Rower MTB na kołach 27,5 to rama 18' będzie okej dla gościa ok 182-4cm?
nie bierz nic na kołach 27,5 o ile nie planujesz ostrej jazdy w trudnym terenie albo hopek, do normalnej jazdy 29 cali jest o wiele lepsze. Jeśli chodzi o rozmiar to najlepiej i tak się przymierzyć bo są różne geometrię w różnych modelach i czasami trzeba wziąć większy niż wskazuje wzrost. A jaki dokładnie rower masz na oku?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

2ps__ pisze: 23 kwie 2020, 14:53 no elo, ogolnie to posiadam rower taki normalny do jezdzenia, ale chcialem zaczac jakies traski zaczac napierdalac grubsze wiec rozgladam sie za szosa, słyszałem ogolnie opinie ze bwiny z decathlona robia robote i dla takich niedzielnych kolarzy jak ja na poczatek sa git, no i teraz pytanie - powijac tego za 1299 czy dolozyc 5 bombek na lepszy, a moze w ogole jebac decathlona i sie gdzie indziei rozgladac? nwm allegro olx jakas uzywke albo jakas firma ktora wpierdala dupom bwina? ,do 2k mysle ale wolalbym mniej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
PODBIJAM PYTANIE


też się zastanawiałem nad tym btwinem, ale jak mam zapłacić trochę więcej i się nie wkurwiać cały czas, to może poszukałbym czegoś lepszego. ktoś, coś?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Rowery

Post autor: rolka »

Dużo osób poleca ten rowerek, wielu śmiga, zastanawiałem się rok temu tylko, że ten rower (nie wiem czy zmieniali coś innego niż cenę) kosztował 999.
Ostatecznie wziąłem coś z totalnie innego segmentu, ale na tyle na ile sprawdzałem to stosunek ceny do jakości był bardzo ok. Ale tak czy siak musicie sobie poczytać na własną rękę o tym, a jeżeli nie znacie się na rowerach, to nie traficie perełki z drugiej ręki, a tu jest jednak gwarancja.
Spoiler
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Rowery

Post autor: Wiewior »

Szosa w tej cenie to albo używka albo btwin (czy tam triban czy van rysel czy jak tam się to nazywa teraz). Albo jeszcze jest Romet Huragan (albo był przynajmniej w ostatnich latach), chyba dosyć sensowny.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rowery

Post autor: Drmz »

[mention]wuiru[/mention] padło na Kellys Spider 50 z 2019 także mam nadzieję, że na początek będzie sikalafą
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Rowery

Post autor: wuiru »

Drmz pisze: 27 kwie 2020, 10:08 padło na Kellys Spider 50 z 2019 także mam nadzieję, że na początek będzie sikalafą
dobry wybór jak na początek i do jazdy bez dużego orania w terenie
cloud pisze: 26 kwie 2020, 20:05 też się zastanawiałem nad tym btwinem, ale jak mam zapłacić trochę więcej i się nie wkurwiać cały czas, to może poszukałbym czegoś lepszego. ktoś, coś?
wszystko zależy jaki masz budżet ale z mojego doświadczenia to wydanie tego 1000 na btwina to stracone pieniądze, dziwna manetka, wolnobieg zamiast kasety, najtańsza tylna przerzutka jakikolwiek upgrade to wymiana praktycznie wszystkich komponentów (zostawić można ramę, siodełko i kierownicę) także lepiej wydać raz więcej i mieć rower na dłużej niż po roku wymieniać
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

zauważyłem jakąś dziwną modę na montowanie w tanich rowerach widelców aluminiowych, uważajcie na to bo aluminium to bardzo chujowy materiał na widelec, w tańszym rowerze najlepiej montować widelec stalowy bo lepiej tłumi drgania a i tak nie ma walki o każde parę gramów wagi roweru
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

wuiru pisze: 27 kwie 2020, 18:57
Drmz pisze: 27 kwie 2020, 10:08 padło na Kellys Spider 50 z 2019 także mam nadzieję, że na początek będzie sikalafą
dobry wybór jak na początek i do jazdy bez dużego orania w terenie
cloud pisze: 26 kwie 2020, 20:05 też się zastanawiałem nad tym btwinem, ale jak mam zapłacić trochę więcej i się nie wkurwiać cały czas, to może poszukałbym czegoś lepszego. ktoś, coś?
wszystko zależy jaki masz budżet ale z mojego doświadczenia to wydanie tego 1000 na btwina to stracone pieniądze, dziwna manetka, wolnobieg zamiast kasety, najtańsza tylna przerzutka jakikolwiek upgrade to wymiana praktycznie wszystkich komponentów (zostawić można ramę, siodełko i kierownicę) także lepiej wydać raz więcej i mieć rower na dłużej niż po roku wymieniać
mógłbyś w takim razie coś polecić dla takiego totalnego laika?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: Rowery

Post autor: sajmon »

To i ja się wpisze chociaż jestem totalnym laikiem (nie mylcie z Laikike1). Szukam roweru, w miarę uniwersalnego w znaczeniu, że pojadę trasa, pojadę też polną drogą, pojadę przez las. To mój pierwszy poważniejszy rower ma być, mam na niego 1000-1500 zł, a nie wiem kompletnie na co patrzeć
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Rowery

Post autor: mateko »

Lazaro Integral V2 lub V3.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Mam wersje v3 z blokadą amora. Dobra opcja dla ciebie.
MarekZBE
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:54

Re: Rowery

Post autor: MarekZBE »

cloud pisze: 26 kwie 2020, 20:05
2ps__ pisze: 23 kwie 2020, 14:53 no elo, ogolnie to posiadam rower taki normalny do jezdzenia, ale chcialem zaczac jakies traski zaczac napierdalac grubsze wiec rozgladam sie za szosa, słyszałem ogolnie opinie ze bwiny z decathlona robia robote i dla takich niedzielnych kolarzy jak ja na poczatek sa git, no i teraz pytanie - powijac tego za 1299 czy dolozyc 5 bombek na lepszy, a moze w ogole jebac decathlona i sie gdzie indziei rozgladac? nwm allegro olx jakas uzywke albo jakas firma ktora wpierdala dupom bwina? ,do 2k mysle ale wolalbym mniej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
PODBIJAM PYTANIE


też się zastanawiałem nad tym btwinem, ale jak mam zapłacić trochę więcej i się nie wkurwiać cały czas, to może poszukałbym czegoś lepszego. ktoś, coś?
Decathlon daje spoko możliwość wzięcia roweru na dzień czy 2 za free z jakąś tam kartą stałego klienta.
Obczajcie sobie jak śmigają konkretne modele a potem cyk na OLXa bo bardzo łatwo złapać tam rower po kimś, komu się nie spodobało, pojeździł sezon i sprzedaje/przesiada się na lepszy.
IMO w kategorii "szosa za 1000" nie ma lepszej opcji niż w miarę świeży roczny-dwu-trzy letni Triban. :D
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Rowery

Post autor: drzeworyt »

Rower "na każde warunki" to najlepiej szukać czegoś z kategorii gravel - jeśli ma być w miarę wygodny albo crossroad - jeśli ma mieć bardziej sportową geometrię. Amortyzatory poniżej 2k więcej ważą niż pomagają. Rowery na sztywnym widelcu z oponami 30-35mm spokojnie dają sobie radę na leśnych ścieżkach, korzeniach i tego typu tematach. A jeśli kierownica typu baranek odstrasza od wyżej wymienionych to zostaje szukać czegoś w kategorii rowerów fitness.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

Drmz pisze: 27 kwie 2020, 10:08 [mention]wuiru[/mention] padło na Kellys Spider 50 z 2019 także mam nadzieję, że na początek będzie sikalafą
I ile wyszedł ten bajk hajzu ? W necie wygląda na solidny

Btw co myślicie o tym kozaczku ?

https://allegro.pl/oferta/mtb26-alurama ... 7bc1885aa1
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rowery

Post autor: Drmz »

na rowerzysta.pl znalazłem na promce więc za rower z jakimiś dodatkowymi pakietami typu przyjeżdża do mnie już wyregulowany itd wyniosło mnie to niecałe dwa koła. Chyba jakoś teraz sezon się zaczyna, więc gdzieniegdzie można jeszcze ciekawe zniżki na sprzęt dorwać

e; a co do tego co wrzuciłeś to ja się nie znam, sam dopiero zgłębiam temat, ale jeśli jesteś nazwijmy to dorosłym typem to ten rower może być dla Ciebie mały. Specyfikacja też nie jest jakoś mocno szczegółowa, ale z tego co zdążyłem wyczytać to przerzutki Tourney do jazdy bardziej terenowej się raczej nie nadają, a do jazdy raczej rekreacyjnej to podobno lepiej się rozejrzeć za rowerem typowo crossowym np
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Rowery

Post autor: 2ps__ »

dobra, ja se chyba jednak to lykne https://www.decathlon.pl/rower-szosowy- ... 02354.html poczytalem troche i te 100 ludzie w sumie odradzaja, uzywki triban 5XX na allegro po 2k, a nowka za 2800 to chyba pierdolę ryzykować, ktoś jeździł, poleci, odradzi?

e: no ja pierdole zabijcie mnie, a moze romet huragan 3 lepszy bedzie? albo moze w ogole 3 albo 3,5k wypierdole i za to cos kupie fajnego?
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2020, 11:42 przez 2ps__, łącznie zmieniany 1 raz.
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: Rowery

Post autor: yakubu73 »

Nie no tribany 500 z wcześniejszej kolekcji są dużo tańsze, sprawdź Olx. W 1000 zł się zamkniesz.
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Rowery

Post autor: 2ps__ »

https://allegro.pl/oferta/rower-szosowy ... 9096809441

cos takiego znalazlem chyba kurwa sztos czy nie
ODPOWIEDZ