Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Rowery

Post autor: SLAFF »

https://www.action.com/pl-pl/p/acuch-zapicie-walfort/

Mam taki i spoko, stosunek ceny do jakosci wybitny. 7mm łańcuch odstraszy przypadkowego sebixa i jesli nie masz roweru za kilka tysi to w zupełnosci wystarczy. Do tego dobry zasięg, spokojnie można zapiać ramę i koło o cos grubszego.
MalinowyJogurt

Re: Rowery

Post autor: MalinowyJogurt »

Właśnie kupiłem coś takiego @SLAFF, w moim przypadku zapięcie ma po prostu właśnie odstraszać Sebków i wyglądać lepiej niż działać. Zwykłymi nożycami nie przetnie, a nie będzie specjalnie bujać się ze sprzętem.

Link
https://allegro.pl/oferta/mocne-zapieci ... 0611242811

I jeszcze lampke powinąłem, na zdjęciach wydaje się być spoko
https://allegro.pl/oferta/lampa-rowerow ... 0244206886
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Rowery

Post autor: ART »

jutro drop zapiec na rower supreme
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Za tylną lampkę 60 zł? Mam jakąś z ali za 5 zł i zajebiście daje.

Szukam coś na przód, bo ostatnio rozbiłem z decathlonu.
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:52 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

200zl za kurwa lampke ? 20zeta za lancuch? na swloja szose bym nie mogl w centrum miasta postawic bo bym sie ciagle bal paranoja ze zajebia
nie wiem kolega wlasnie z aliexpresa mial pare lampek i wszystkie spoko napierdalaja spamoja w nocy zeby auta widziali itd takze bierz od chinczykow znowu nihao jedynie ze trzeba przyczekac no to se kup z 5-10 lampek niz dac za jedno troche wiecej chajsu
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:52 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

panie hayana ja rozumiem jak to dziala z szosami, elitny sport jakie kurcze tajgery i inne drzewa woodsy, sam mam entry beginer pefrecto specialized allez ale duzo duzo widzialem i tez pogadlem z paroma typami co se jezdcza na tych szwicaryjshkich BMC i niby u mnie na wiosce chajsu ni ma ale za to jezdza na tych dobrych szosach, tez mam jedno treka ale custom zrobiona pod fixie, chociaz fajnie wiedziec ze sa uzytkownicy jarajacy sie kolarzufko lets get it tour de pologne
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:52 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

pisalem nawet chcialem wrzucic fotke ale EXDTIF data bo nie ufam nikomu a specjalnie sobie ale trek madonne 6.3 czy cos pisalem wczesniej full info model cabron lekki wchuj tylko ze te zeba zebiatki zaby zomby co krokodyle i rekiny maja i piranhye tez takie male kolczaste i jesli nie fajnie zrobisz to nakurwiasz nogami a nawet pare metrow a take iinne to trzeba wchuj uzyc energi ciala na poczatek ale pozniej latasz jak pojebaniec
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Rowery

Post autor: Beny »

Ja mam lampkę na tył za ponad 150 i nie żałuje. Jeden z moich najlepszych zakupów rowerowych ever. Pięknie swieci i mega długo wytrzymuje. Polecam bontrager flare city
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Rowery

Post autor: dou »

od niedawna śmigam na szosówce (przesiadka z miejskiego roweru typu czołg (10cm opony, 2 bagażniki wiecie ocb)) więc już niedługo dużo głupich pytań z mojej strony co i jak.
pierwsze z nich: jak ogarniacie sobie planowanie trasy? póki co testuje ridewithgps.com i export do stravy
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Rowery

Post autor: Beny »

Komoot jest fajną apką. Tworzysz sobie trasę wybierając różne rodzaje dróg/poziom aktywności/rodzaj roweru. Można tego tracka wgrać do każdego komputerka z nawigacją albo może Cię nawigować przez apke w telefonie.

Ja zazwyczaj rysuje coś w komoocie i potem jeżdżę na czuja po okolicznych wioskach. Znam te miejsca na tyle, żeby nie musieć ciagle jeździć z nawigacją, Ew. czasem zaglądam do Google maps gdzie ja kurwa jestem. Wybieram mało uczęszczane drogi, z dała od głównych + jakieś małe leśne asfaltowki + ścieżki rowerowe i ewentualnie szutry (jak na jesien-zimę wrzucam szerszą oponę)
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

mój rower ma 3 pedały bo nie umiem nastawić zacisku hamulca tarczowego by nie ocierał, próbowałem wszystkich technik, od zaciskania klamki do opukiwania ledwie odkręconego zacisku, serwisant zarobi 50 zł bo już pierdolę

jak myślicie, że macie sztywną oś i się nie przekrzywi i luzik to nie, nie będzie tak xd
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:02 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rowery

Post autor: sugarhill_notausgang »

Mordy da się kupić solidny rower za nie wiem - 1000-1500 zł? Żeby miał trochę przerzutek, żeby śruby nie odpadały same z siebie i żeby można pojechać kilometr do lidla parę razy w tygodniu :lol: Nic wyczynowego, ale też nie jakaś tandeta.
radq
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2021, 9:22
Lokalizacja: Giżycko

Re: Rowery

Post autor: radq »

@sugarhill_notausgang rowery na Decathlonie idealnie pasują do tego, czego szukasz. Kiedyś jeszcze Lazaro i Kands robiły w miarę przyzwoite i budżetowe rowery, ale nie wiem jak to jest teraz, bo sytuacja na rynku rowerowym jest w tym roku mocno specyficzna. :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 10:34 przez radq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Rowery

Post autor: FLoo »

ja mam taki i mogę polecić, ale ze mnie żaden rowerzysta, w weekend zrobię jakieś 30km a w tygodniu wyjdę na 1-2h gdzieś się przejechać

https://allegro.pl/oferta/lazaro-aero-v ... 8354d28f8d
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Sam mam Lazaro V3 integrala z 2018 roku i przejechane kilka tysięcy km. Te nowsze modele mają już bardziej znośną ramę.

Jakbym miał kupować ponownie to brałbym ze sztywnym widelcem, zawsze to dwa kilo lżej.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rowery

Post autor: sugarhill_notausgang »

No widzę, że decarhlon ma ponad 250 rowerów w ofercie :lol: Przejrzę i może coś znajdę, dzięki :)
W sumie to chyba będę szukał "górskiego" do 1,5 k bo przypomniałem sobie, że jak jeździłem na rowerze to zawsze leśne ścieżki dawały mi największą frajdę, spróbuję znaleźć coś co bedzie wygodne jak się wybiorę parę razy w miesiącu do lasu, a na zakupy czy inne krótkie dystanse po mieście to w sumie można wszystkim

Dodano po 1 godzinie 24 minutach 40 sekundach:
Widzę, że w marketach bedzie problem z moim najbardziej popularnym rozmiarem czyli 175-185 cm, bo najczęściej jest wykupiony do cna, a większe i mniejsze dostępne. Chyba muszę podnieść budżet do 2k.

Dodano po 5 godzinach 42 minutach 17 sekundach:
OK segment MTB od Kandsa, np. Comp-er albo Raptor Traveler wyglądają naprawdę spoko, coś sobie wybiorę na pewno. Np comp-er na ramie 20 cali i kołach 27,5 za jakieś 1800 zł
ODPOWIEDZ