Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Rowery

Post autor: MicBar »

Ogarnę coś sensownego do casualowej jazdy miejskiej (do pracy i z pracy + czasami jakieś przejażdżki dla sportu) w dolnej półce cenowej (ogólnie im mniej pitosu, tym lepiej, bo nie mam ciśnienia - po prostu veturilo jedna nienawiść, ale dajmy na to, że 1k to już maksymalne maksimum).
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Rowery

Post autor: 2ps__ »

jasne, używki na olx
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

cloud pisze: 22 maja 2020, 8:36 mi się udało złożyć mojego singla w tym tygodniu, no i śmiga jak zły również :joint: komfort jazdy niesamowity, może poza górkami ze względu na brak możliwości zmiany przerzutki.

zdjęcie w spoilerze
Spoiler
Obrazek
@2ps__, pokaż co kupiłeś ostatecznie.
są tu jakieś rowerowe świry, które powiedzą mi, czy wymiana kierownicy w tym moim rowerze (na baranka) będzie w ogóle możliwa i jak to cenowo wyglada? trochę spanikowalem przy kupnie, ale jednak teraz bym zmienił, bo chce być królem szos, pozdrawiam
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rowery

Post autor: wrubel »

szosa z jednym biegiem to :lol: :lol:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

wszystko zależy od średnicy mostka, jak masz normalny mostek a nie zespawany z kierownicą to zapewne się da

no ostre koła zazwyczaj mają jeden bieg, ale to dla niezłych pojebów co wybierają najwyższe możliwe przełożenie z jakim dadzą radę wystartować i jeszcze hamują siłą nóg :lol:
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Rowery

Post autor: cloud »

wrubel pisze: 02 cze 2020, 19:05 szosa z jednym biegiem to :lol: :lol:
czy ja gdzieś napisałem, że to szosa?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

dopiero zauważyłem, że wrzucałeś zdjęcie, nie powinno być problemu z wymianą, zmierz tylko średnicę kierownicy, pewnie 25.4 ale może 31.8

tylko no nie wiem jak z tymi klamkami do hamulców, w baranku raczej powinny być w pionie tam co się kierownica zagina w dół, z tego co kojarzę to jakieś inne klamki były ale może te będą pasować
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Rowery

Post autor: 2ps__ »

nie chce ktoś pedałów szosowych shimano pd r540?
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Rowery

Post autor: TheGreatestGolota »

https://sport.onet.pl/kolarstwo/rita-ma ... ie/y3nkcyk

Rozjebalo mnie to, nie wiem jakiego typu krew powinna zostac oddana, co oczywiscie zmusiloby mnie do przepytywania ludzi wszedzie. Nie jest to sprawa osobista, ale czuje sie tak jakbym mial martwic sie o kogokolwiek z rodziny i rowniez czuje sie jakby ktos chcial mnie zajebac bo jakas jebana grazyna, 58 lat wiec juz wyczuwacie jebanego pisiora miala urojenia poprawiala sobie grzywke czy kij wie co albo pisala wiadomosci z alvaro na tinderze , skrecila na drugi pas. Rozpierdala mnie to i licze ze to kurestwo czeka najwyzszy stopien kary. A dziewczyny wyjda z tego z mniej znaczacymi problemami.
Na pytanie czemu tyle agresji.
Czlowiek poswieca cale zycie czemus, jak wejdziecie na jej profil to zobaczycie ze ona robila spotkania za free, gdzie byla czolowa zawodniczka w polsce, a tu glupia pizda wjezdza na przeciwlegly pas i cyk nie ma Cie, odpukac.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

dlatego unikam jak ognia jazdy na rowerze po ulicach
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7543
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Rowery

Post autor: eddy_wata »

wyciągnąłem stare mtb na ramie gianta cold rock i jakimś starym rockshoxie pilot i zajebiscie mi sie jezdzi, amor nawet po 10 latach sie jako tako rozruszał. polecam, bo juz myslalem, ze bede musial wydawać siano na nowy;]
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Rowery

Post autor: wst »

https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy ... EWnwY.html
Koledzy czy taki rower w tej cenie to jest dobry zakup czy nie?
Chciałbym kupić szosę do około 1000 zł i to mi wpadło w oko.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Szosa i 7 biegów z tyłu?
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rowery

Post autor: Drmz »

Miałem rower przez chyba nawet mniej niż miesiąc i złamałem obojczyk. MTB dziwkooo! ajeee
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

Jakie opony polecacie do kol 26 cali ? Rowerek taki trekking/mtb Jazda po miescie, ścieżki rowerowe asfalt plus szutry leśne

Schwalbe? Continental ? Bo Kendy chyba najtansze i najsłabsza jakosc >?
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Mchelin protek cross, mam i polecam.
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Rowery

Post autor: SLAFF »

Schwalbe super opony, od dwóch lat jeżdżę na land cruiser plus i tylko jeden kapeć przez ten czas, do tego ciche.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

Pany jaki kask na rower ? Chyba z atestem najlepiej? Lazer czy jest coś innego godnego polecenia ?
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

PeterStillNinety's pisze: 05 lip 2020, 21:56 Jakie opony polecacie do kol 26 cali ? Rowerek taki trekking/mtb Jazda po miescie, ścieżki rowerowe asfalt plus szutry leśne

Schwalbe? Continental ? Bo Kendy chyba najtansze i najsłabsza jakosc >?
do takiej jazdy kupiłem właśnie https://allegro.pl/oferta/opona-contine ... 7899166179 wersja 29'' bo miałem https://www.decathlon.pl/opona-mtb-toro ... 90870.html i szkoda ich orać skoro i tak służą do jazdy górskiej
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Rowery

Post autor: cukier »

phobos pisze: 03 cze 2020, 19:29 dlatego unikam jak ognia jazdy na rowerze po ulicach
to jest akurat racja. stosunek kierowców do pedalarzy to jest jakaś tragedia. sam się nie denerwuję jak widzę rowery na drodzę czy nawet ich grupę. gorzej jest kiedy samemu jadę, wtedy to mam strach co odpierdalają kierowcy. na szczęście jedyne spotkanie z samochodem było takie, że dostałem spryskiwaczami i oby nigdy więcej nic jak to.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ODPOWIEDZ