Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

@TheD jeszcze gdzieś coś czytałem, że Alba miał powiedzieć "Chłopak dalej się uczy, ale od najgorszych", strzelam: Neymar
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Rupert »

Git mbape real og tylko ze piłkarski pozdro dla ludzi
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kapper1 »

https://mobile.twitter.com/UCL_Predcited

Nie musicie oglądać już tej ligi mistrzów skoro wszystko wiadomo byki :lol:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Prez »

Ale ten Juventus jest do bólu przeciętny w tym sezonie... ciekawa statystyka pokazująca wczorajszą piaskownicę:



niestety, obecnie większość pierwszej jedenastki jest bez formy. Ronaldo niemrawy, Morata pochorowany (wczoraj zasłabł po meczu, wszedł z ławki z konieczności, bo tak beznadziejny był Kulu), wspomniany właśnie Kulu nic nie gra od listopada, McKennie po świetnym starcie też ostatnio gra słabo, Rabiot i Bentancur to szkoda gadać. Do tego brak Cuadrado, czyli top3 tego sezonu bez wątpienia, brak Dybali praktycznie przez cały sezon, bo nawet kiedy był zdrowy grał turbo gówno, brak Arthura, który nie gra może porywająco, ale przy tym syfie w środku pola i tak jest najlepszy, bo jako jedyny chowa piłkę do sejfu i wprowadza bardzo dużo spokoju. No i nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale przyznać muszę, mimo całej niechęci do tej kurwy, że bez Bonucciego ta obrona wygląda zdecydowanie gorzej, zwłaszcza w fazie rozegrania. A Pirlo ubzdurał sobie i męczy cały czas rozegraniem od bramkarza, przez co praktycznie każdy siada już na Juve wysoko i obrona jest dużo pod piłką. Łączy się to z chuja wartym środkiem pola i brakiem Cuadrado i mamy to co wczoraj, zero inicjatywy z drugiej linii, asekuracyjnie grające boki obrony, długie piłki do przodu, których za bardzo też nie ma kto rzucić bez cwela Bonucciego. Podsumowując, mizeria jak skurwysyn.

Mimo wszystko uważam, że w rewanżu uda się to odwrócić i awansować do 1/4, z takim graniem jednak nic z tego nie będzie, nie widać pomysłu na ten zespół. Faktycznie zauważalne są eksperymenty Pirlo z tym cofaniem w fazie rozegrania ŚP pomiędzy obrońców, podczas gdy boczni obrońcy schodzą do środka i grają jako dwie 8 i bardzo fajnie to działało i wyglądało niedawno z Interem, ale za chwilę przyszedł mecz z Napoli i Porto i to już było albo kompletnie niewidoczne, albo w ogóle nieefektywne.

Do tego pojawił się teraz problem kontuzji. Wypadł znowu Chiellini na ponoć dwa tygodnie (czyli w jego przypadku pewnie z 4), śmieć Bonucci ma wrócić w marcu, na rewanż z Porto zawieszony z tego co pamiętam Danilo, Cuadrado za tydzień dopiero ma przejść badania. smród szpitala wyczuwalny
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 16:32 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Ybnaldo
Posty: 68
Rejestracja: 13 maja 2020, 10:53

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Ybnaldo »

Dlaczego Bonucci jest cwelem i śmieciem?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Prez »

moja opinia o nim na pewno nie będzie sprawiedliwa, ale ja po prostu nim gardzę od lat, praktycznie odkąd jest w Juventusie. regularne babole i zajebane bramki z tym jego popisowym ustawianiem się bokiem i wystawianiem kurwa dalszej nogi na pałę jak już jest minięty, co w najlepszym wypadku skutkowało faulem, do tego później doszedł ten epizod w Milanie. no nie mogę na gościa patrzeć i marzy mi się jego odejście od dawna
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
vipdavid
Posty: 406
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: vipdavid »

oglądając skrót meczu PSG-Barca tak sobie pomyślałem o Mbapppe;

Jeśli ten koleś kiedyś nie wygra złotej piłki to będzie mega niesprawiedliwe....
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: badi »

jak nie wygra to dlatego że nie zasłuży i chuj ma do tego ten wtorkowy mecz co Ty ziomek filozofie jakąś uprawiasz, krzyżówki porozwiązuj lepiej

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

vipdavid
Posty: 406
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: vipdavid »

@badi

Uspokój się drogi e-kolego.Posta pisałem pod wpływem emocji. Po prostu koleś jest dla mnie dzikiem, po tym co zobaczyłem.
badi pisze: 19 lut 2021, 16:22 chuj ma do tego ten wtorkowy mecz
Coś mi się wydaje, że to nie pierwszy taki mecz w jego karierze ;)
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: stranger »

Uspokój się drogi e-kolego.Posta pisałem pod wpływem emocji. Po prostu koleś jest dla mnie dzikiem, po tym co zobaczyłem.
badi pisze: ↑chuj ma do tego ten wtorkowy mecz
Coś mi się wydaje, że to nie pierwszy taki mecz w jego karierze ;)
No tym bardziej, że typa 22 lata
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: azar »

na chuj musicie sie spierdalac do kazdego spoza waszego kolka wzajemnej adoracji, nawet jesli pisze kulturalnie?
wszystko kurwa wiecie a pilke widzieliscie tylko na ekranie monitora i to z tego co tutaj czytam raczej niezbyt czesto
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: badi »

przepraszam, pisałem posta pod wpływem emocji

w sumie tego też, bo: stosunek przyczynowo skutkowy stosowany przez kolegę @vipdavid nie ma żadnej logiki. obejrzał skrót meczu, poniosły go emocje i napisał, że to będzie NIESPRAWIEDLIWE jeśli mbappe kiedyś nie dostanie złotej piłki. to jest pierdolenie godne mojego wujka tomka, a nie tego zacnego forum internetowego.

no bo jak może to być niesprawiedliwe i jak można to zakładać? jeśli będzie najlepiej grającym w piłkę zawodnikiem i przypieczętuje to trofeami to dostanie złotą piłkę i będzie to sprawiedliwe. jeśli jednak w roku mundialowym w dobrej formie będzie (na przykład) robert lewandowski i swoimi niezwykłymi umiejętnościami doprowadzi niemal w pojedynkę polskę do mistrzostwa świata, a dodatkowo zaprezentuję się na swoim poziomie w lidze niemieckiej, to sprawiedliwym będzie przyznanie złotej piłki jemu. jeśli za rok sytuacja się powtórzy i ktoś inny będzie na miejscu roberta i też będzie grał lepiej niż mbappe i zdobędzie do tego jakieś trofea albo po prostu dziennikarze z wypizdowa zdecydują, że jest lepszy i jemu się należy, to znowu będzie to sprawiedliwe - prawda?

dlatego jeśli kolega david wysnuwa takie wnioski pod wpływem emocji, po obejrzeniu skrótu meczu oraz opierając swoją tezę o to, że chłopak strzelił 3 gole barcelonie, to niestety musi się liczyć z tym, że ktoś pod wpływem emocji może mu wskazać kierunek, w którym powinien podążać - a jest to niezmiennie rozwiązywanie krzyżówek, a nie komentowanie sytuacji piłkarskiego świata.

a ty azar wypierdalaj z tym kółkiem wzajemnej adoracji, to nie blaugrana.pl żeby pierdolić takie śmieci, bo tutaj nikt się nie adoruje, a powiedziałbym że wręcz przeciwnie. pozdrowionka!
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: imo »

azar pisze: 20 lut 2021, 3:10 na chuj musicie sie spierdalac do kazdego spoza waszego kolka wzajemnej adoracji, nawet jesli pisze kulturalnie?
wszystko kurwa wiecie a pilke widzieliscie tylko na ekranie monitora i to z tego co tutaj czytam raczej niezbyt czesto
Brzmi to jakbyś miał za sobą występy co najmniej w reprezentacji Belgii, tymczasem zakładam że za juniora zdobyłeś vice mistrzostwo Opolszczyzny będąc drugim bramkarzem rodła Opole, a teraz kopiesz się po czole w jakiejś aklasie
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: czardi »

Jak dla mnie Złota Piłka za szczęśliwy drybling, strzał na pustą i patelnię sam na sam, nawet z tym nie handlujcie.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

beka z przyznawania ballona pięć lat naprzód po najebaniu worka bramek jakimś lamusom
Obrazek
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: badi »

oho no i zleciało się kółko wzajemnej adoracji....
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: demon »

azar pisze: 20 lut 2021, 3:10 na chuj musicie sie spierdalac do kazdego spoza waszego kolka wzajemnej adoracji, nawet jesli pisze kulturalnie?
wszystko kurwa wiecie a pilke widzieliscie tylko na ekranie monitora i to z tego co tutaj czytam raczej niezbyt czesto
azor do budy
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

szlagier roku 2007, Arsenal z szansą rewanżu za poprzednią edycję, ktoś z sensacyjnej pary Molde - Granada w ćwierćfinale xd
Obrazek
ODPOWIEDZ