Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Clay »

2:8 Bayern 19/20
0:4 Liverpool 18/19
0:3 Roma 17/18
0:3 Juventus 16/17 a rundę wcześniej 0:4 w Paryżu i historyczna remontada


Jak tam, czas na zmianę w zarządzie i rewolucję pokroju Guardioli czy dalej wożonko i liczenie na geniusz Messiego?
ksiazenieporzadek

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: ksiazenieporzadek »

psg opierdoli to ez
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: DeDoK »

@bel co kamil uwaza na temat tego spotkania?
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Bakan »

Nie jestem w stanie pojąć co tam się wczoraj odjebało. Zachowanie w defensywie ananasów z Blaugrany to był jakiś sabotaż. Przecież ten Ter Stegen to podawał do przeciwnika jakieś 10 razy. Reszta też masa indywidualnych błędów.

Od strony taktycznej najbardziej dziwiło mnie to, że Barca zostawiały wolne boczne sektory nie zagęszczająca jednocześnie środka pola/pola karnego. Chcesz zostawiać miejsce Kimmichowi i Daviesowi to spoko, ale wtedy w środku musi być beton. A tu na bokach luz, w polu karnym nie pokryte. No parodia.

Co z Messim? Jedyne co mógłby teraz zrobić to transfer do Argentyny i nakurwianie Copa Libertadores. No ni chuj nie widzę go w innym klubie.

Ps. Albo niech daje do Juve i pogra z Ronaldo. Zobaczyłbym takie combo.
pardon
Posty: 7953
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: pardon »

ter stegen rozgrywa tak od jakichs kilkunastu miesiecy i w sumie nie wiem czy istnieje golkiper w glupszy sposob trwoniacy swoj czysto bramkarski talent, na miejscu kolegow bylbym zwyczajnie sfrustrowany jesli facet woli kolejny raz wsadzic na konia takiego semedo, lengleta czy vidala zamiast to bezpiecznie rozwiazac.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: czardi »

Tam nie było żadnej strony taktycznej, wypalona grupa ludzi bez przygotowania kondycyjnego wyszła na boisko, wiedząc, że przegrają. Beka, że rok temu wystarczyło to na mistrzostwo kraju i niewiele brakło do wygrania LM, a w tym nadal ćwierćfinał i walka do końca o mistrzostwo. Z Messim nie da się niestety odjebać sezonu z 5. miejscem i odpadnięciem w grupie LM, tak tąpnięcie mogłoby nadejść wcześniej.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9090
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

:lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1297
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: demon »

Barcelona po raz ostatni straciła 8 goli w jednym spotkaniu w 1946 roku.

Barcelona jest też pierwszą drużyną, która straciła 8 goli w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
bel
Posty: 2104
Rejestracja: 21 kwie 2019, 8:31

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: bel »

DeDoK pisze: 15 sie 2020, 9:37 @bel co kamil uwaza na temat tego spotkania?
ubrał dzisiaj sezonową koszulke więc chyba się nie załamał, ale tego tematu nie da się z nim poruszyć
#blackpill
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 15:19 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4453
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Kalom »

Clay pisze: 29 sie 2019, 21:02 Oczywiście grupa śmierci to F, a grupa G to Liga Europy vel gówno obesrane
liga europy vel gowno obserane z dwoma drużynami w półfinale ligi mistrzów :joint: :joint:

(sory nudziłem się)
:joint: [*]
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: czardi »

Ale żeby w erze VAR sędziowie nadal ruchali drużyny na kasę, prestiż i marzenia, to trochę smutno.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Clay »

Kalom pisze: 16 sie 2020, 8:38
Clay pisze: 29 sie 2019, 21:02 Oczywiście grupa śmierci to F, a grupa G to Liga Europy vel gówno obesrane
liga europy vel gowno obserane z dwoma drużynami w półfinale ligi mistrzów :joint: :joint:

(sory nudziłem się)
:oops:


Lubię i szanuję Guardiole, ale coś złego zawsze musi się stać w fazie pucharowej i jak (niemal) wszyscy są zgodni że obskoczą wpierdol najpóźniej w pół finale to przychodzi taki moment jak wczoraj
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Bakan »

Słabo się ułożyła dla mnie ta LM. Za trzema zespołami nie przepadam, kibicuje teraz temu, który jest mi obojętny- Lyon.

Jakbym miał ułożyć w kolejności, sugerując się sympatią do wciąż walczących klubów to:

1. Lyon
2. PSG
3. Bayern
4. Lipsk

W sumie francuskim finał byłby bardzo spoko.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: SWN »

https://natemat.pl/317735,nagroda-fifa- ... ndowskiego

Jak Bobek będzie to odbierał to chyba się popłaczę razem z Anią
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: ksiazenieporzadek »

I tak wygra Ronaldo albo Messi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: SWN »

W tego Messiego może bym jeszcze wierzył, ale memy o 8:2 w pizdę robią właśnie trzecie okrążenie po kuli ziemskiej i nie wiem czy to nie przekreśliło z miejsca jego szans. Musi być Robercik, po prostu musi.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: serwus »

co wam powiem to wam powiem ale wam powiem: po siedmiu latach znów niemiecki finał lm
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: RW0 »

SWN pisze: 18 sie 2020, 17:58 https://natemat.pl/317735,nagroda-fifa- ... ndowskiego

Jak Bobek będzie to odbierał to chyba się popłaczę razem z Anią
Na samą myśl mi się oczka zaszkliły.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: stranger »

Bakan pisze: 16 sie 2020, 14:15 Słabo się ułożyła dla mnie ta LM. Za trzema zespołami nie przepadam, kibicuje teraz temu, który jest mi obojętny- Lyon.

Jakbym miał ułożyć w kolejności, sugerując się sympatią do wciąż walczących klubów to:

1. Lyon
2. PSG
3. Bayern
4. Lipsk

W sumie francuskim finał byłby bardzo spoko.
Nie wiem Bakan. Ty wydajesz sie mega spoko mordą z zajawka na piłkę kopana i wgl. Kiedy przychodzi do czytania twoich tekstów albo nie daj Boże video to dramat. Weź wyluzuj albo jakiś samouczek z tematu używki i będzie kosa bo wiedzę masz
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
ODPOWIEDZ