Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: pociejyo »

kapec pisze: 12 sie 2020, 5:44
Ciekawostka jest taka, że z sukcesu Ukraińców (czyt. Szachtara) mocno cieszą się we… Francji. Stade Rennais awansowało bowiem do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Powód? Wszyscy półfinaliści wywalczyli już miejsce w tych rozgrywkach dzięki tabeli ligowej.
Spoiler
A nie było wcześniej tak, że w przypadku wygrania LE przez zespół z kraju x, który jednocześnie awansował z ligi, dodatkowe miejsce w LM przechodziło na kolejny zespół z tej ligi? Tak jak u nas z pucharem i ligą.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2020, 13:52 przez pociejyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Kibic »

To jakieś pogmatwane jest. Bo była już sytuacja, że jak Manchester United wygrywał LE, to miejsce w fazie grupowej od razu przypadało drużynie Czeskiej, która wygrała puchar krajowy :D Pamiętam, że było coś takiego, bo w finale grała zaprzyjaźniona z moim klubem Opava i było mocno kibicowane w Olomucu, ale wygrał Fastav Zlin.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kocur »

Nie było tak, czasami nawet zabierał 4 miejsce z ligi ten co wygrał Ligę mistrzów (Chelsea 2011/12)
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: cloud »

carl pisze: 13 sie 2020, 12:12 :lol: zesrało nie rozpykało, $zejki wyłożyły pieniądz to i pieniądze się robią - polecam spojrzeć na błędy obrońców przy obu bramkach

żeby nie było, PSG będzie w finale
upppppp, przecież tam był murowany druk kurwa :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Kibic »

a i jeszcze co do bóldupiących na to PSG, City itp. No kurwa, przyszedł nowy właściciel, nie ważne skąd, hajs wykłada i tyle. Na Chelsea też tak kurwowaliście? Z Polskiego podwórka - Na Legie Leśniara też? Śląsk Solorza? Wisłe Cupiała? A mówienie już o "sztucznym tworze" to odlot daleki w chuj. Sztuczne to są drużyny spod szyldu Red Bulla. Takie rzeczy były od zawsze. Wielki Milan? Berlusconi. OM? Tapie.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: WHITE »

Kibic w sumie nie bylo takiego przypadku nawet, bo LE wygrywaly Sevilla i United na tamtych zasadach
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Kibic »

to znaczy? czekaj, bo nie zrozumiałem :D

Ale z tym zdobywcą Pucharu Czech było na stówę tak. Aż znalazłem stary post swój z tego czasu na forum Śląska, gdzie pisałem o tym
Awatar użytkownika
carl
Posty: 445
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: carl »

Kibic pisze: 13 sie 2020, 14:24 a i jeszcze co do bóldupiących na to PSG, City itp. No kurwa, przyszedł nowy właściciel, nie ważne skąd, hajs wykłada i tyle. Na Chelsea też tak kurwowaliście? Z Polskiego podwórka - Na Legie Leśniara też? Śląsk Solorza? Wisłe Cupiała? A mówienie już o "sztucznym tworze" to odlot daleki w chuj. Sztuczne to są drużyny spod szyldu Red Bulla. Takie rzeczy były od zawsze. Wielki Milan? Berlusconi. OM? Tapie.
kolego, ten meczy był ustawiony

szkoda, że to akceptujesz
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Yayo »

carl pisze: 13 sie 2020, 12:12 $zejki wyłożyły pieniądz to i pieniądze się robią - polecam spojrzeć na błędy obrońców przy obu bramkach
Ta jasne, teraz szejki zamiast żydów :crazy: :lol: Atalanta była już zmęczona co spowodowało serię błędów, po prostu.
Nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu :twisted:
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4504
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kr0pka »

Kibic pisze: 13 sie 2020, 14:24 Sztuczne to są drużyny spod szyldu Red Bulla.
:rotfl: :rotfl:
Jasne, bo jak ktoś wpierdala górę siana w znany klub to jest spoko ale jak ktoś buduje nowy klub od zera, szkoląc młodzież, awansując po kolei i budując drużynę na lata a nie na sezon-dwa. No rozpierdalają mnie niektórzy swoją logiką xD
nic na potem
SLAFF
Posty: 370
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: SLAFF »

No ale to są sztuczne twory i nie ma co pierdolić, że nie. Sportowo spoko i fajnie prowadzone, ale marketingowo ekipy z Lipska, Salzburga czy NY są tylko po to by promować energetyka, te same barwy, herby czy tam logo, zero przywiązania do lokalnej społecznosci, tradycji, kluby bez tożsamosci.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4504
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kr0pka »

Ciężko aby klub założony w 2009 roku (Lipsk) miał tradycję. Frekwencja na ich meczach od niskich lig jest bardzo wysoka więc z tym brakiem przywiązania do lokalnej społeczności też bym nie przesadzał. Dają szanse młodym chłopakom, budują świetne akademie piłkarskie więc z czasem podejrzewam, że ich tradycje i przywiązanie do lokalnej społeczności mogą być większe niż przeciętniaków ze środka Bundesligi. Nie wiem jednak co rozumiesz przez tożsamość klubu piłkarskiego ale tak jak piszę, dajmy im parę lat i zobaczymy. To jest takie gadanie jakby poważane mogły być jedynie stare kluby i każdy nowy twór skazany był na pogardę. Chyba że powstał bez pieniędzy.
nic na potem
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: jabolsdz »

mnie to zawsze rozpierdala te gadki o tym jak to niesprawiedliwie ze w klub władowano kasę i teraz wygrywa
kurwa nie znam jednego przypadku gdzie by wygrywał klub bez kasy :rotfl: kilkanaście / dziesiąt lat temu to było mniej melonów, ale nadal ci najwięksi to byli ci najbogatsi. nawet jak mieliśmy jakieś fajne historie typu nie wiem Monaco, Poro czy teraz ta Atalanta, to przecież nie jest tak że oni bez pieniędzy się tu dostali. ci którzy byli na topie przynajmniej kilka lat, wszyscy zarobasy.

także szczerze mówiąc nie rozumiem hejtów na PSG, City, nie różni się to niczym od Realu, Barcelony czy United
MalinowyJogurt

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: MalinowyJogurt »

Team @@kr0pka

Przecież każdy z tych wielkich klubów kiedyś musiał zacząć, nie jest to wina ludzi w Lipsku, że kiedyś najlepsi sponsorzy i piłkarze wybierali Manchester United czy AC Milan. Każdy kiedyś zaczynał i nie od razu Rzym zbudowano. Mimo mojego kibicowskiego serducha wolałbym, żeby Red Bull wbił do nie wiem Zielonej Góry i zrobił tam klub z super akademią, aspiracjami i klub zdrowy finansowo, który rywalizuje w Europie niż kolejny raz czytać jaki jest syf w klubie w jakiejś Arce czy Widzewie, ale za to klub ma tradycje. Spokojnie za kilkadziesiąt lat to RB będzie klubem z tradycją, dodatkowo czasy się zmieniają, w piłce są coraz większe pieniądze i takie sytuacje jak z Red Bullem będą się zdarzały.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: gambler »

jabolsdz pisze: 14 sie 2020, 10:08także szczerze mówiąc nie rozumiem hejtów na PSG, City, nie różni się to niczym od Realu, Barcelony czy United
Props, zaśmiane :lol:
yer a wizard, Harry
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Kibic »

kr0pka pisze: 14 sie 2020, 9:08
Kibic pisze: 13 sie 2020, 14:24 Sztuczne to są drużyny spod szyldu Red Bulla.
:rotfl: :rotfl:
Jasne, bo jak ktoś wpierdala górę siana w znany klub to jest spoko ale jak ktoś buduje nowy klub od zera, szkoląc młodzież, awansując po kolei i budując drużynę na lata a nie na sezon-dwa. No rozpierdalają mnie niektórzy swoją logiką xD

powiedz to np. kibicom Austrii Salzburg xD Mi tu nie chodzi, że o, zrobili sobie klub niedawno. Oni powykupywali istniejące kluby, zmienili nazwy, barwy itp. i elo, grają. A fani takiej Austrii budują teraz klub rzeczywiście od zera, od najniższej klasy rozgrywkowej. To by tak ludzi w oczy nie kuło, gdyby taki Red Bull zrobił sobie klub i od najniższych klas startował. Tylko to tak wygląda, jakbyś nie wiem, kibicował sobie Legii, Barcelonie czy komuś tam innemu, czuł przywiązanie do klubu, nagle wszedł Orlen, zmienił wszystko i chuj, teraz już nie kibicujesz Legii tylko Orlen Warszawa xd Nie ma się co dziwić, że ludzie czegoś takiego nie popierają, bo w dużej mierze obchodzi ich nie tylko wynik, ale i sam klub, historia i inne. A ci co chodzą na mecze takich klubów, to jak u nas janusze na siatce. Ma być wynik i chuj, wtedy przyjdą.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Mider »

jabolsdz pisze: 14 sie 2020, 10:08 mnie to zawsze rozpierdala te gadki o tym jak to niesprawiedliwie ze w klub władowano kasę i teraz wygrywa
kurwa nie znam jednego przypadku gdzie by wygrywał klub bez kasy :rotfl: kilkanaście / dziesiąt lat temu to było mniej melonów, ale nadal ci najwięksi to byli ci najbogatsi. nawet jak mieliśmy jakieś fajne historie typu nie wiem Monaco, Poro czy teraz ta Atalanta, to przecież nie jest tak że oni bez pieniędzy się tu dostali. ci którzy byli na topie przynajmniej kilka lat, wszyscy zarobasy.

także szczerze mówiąc nie rozumiem hejtów na PSG, City, nie różni się to niczym od Realu, Barcelony czy United
bez kitu taki Real przed Perezem to wypisz wymaluj City, zawsze w cieniu lepszej drużyny z tego samego miasta
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Groszek »

Kibic pisze: 14 sie 2020, 12:19
kr0pka pisze: 14 sie 2020, 9:08
Kibic pisze: 13 sie 2020, 14:24 Sztuczne to są drużyny spod szyldu Red Bulla.
:rotfl: :rotfl:
Jasne, bo jak ktoś wpierdala górę siana w znany klub to jest spoko ale jak ktoś buduje nowy klub od zera, szkoląc młodzież, awansując po kolei i budując drużynę na lata a nie na sezon-dwa. No rozpierdalają mnie niektórzy swoją logiką xD

powiedz to np. kibicom Austrii Salzburg xD Mi tu nie chodzi, że o, zrobili sobie klub niedawno. Oni powykupywali istniejące kluby, zmienili nazwy, barwy itp. i elo, grają. A fani takiej Austrii budują teraz klub rzeczywiście od zera, od najniższej klasy rozgrywkowej. To by tak ludzi w oczy nie kuło, gdyby taki Red Bull zrobił sobie klub i od najniższych klas startował. Tylko to tak wygląda, jakbyś nie wiem, kibicował sobie Legii, Barcelonie czy komuś tam innemu, czuł przywiązanie do klubu, nagle wszedł Orlen, zmienił wszystko i chuj, teraz już nie kibicujesz Legii tylko Orlen Warszawa xd Nie ma się co dziwić, że ludzie czegoś takiego nie popierają, bo w dużej mierze obchodzi ich nie tylko wynik, ale i sam klub, historia i inne. A ci co chodzą na mecze takich klubów, to jak u nas janusze na siatce. Ma być wynik i chuj, wtedy przyjdą.
xD
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 15:12 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11739
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: FLoo »

*Lyon a w finale Lipsk, autostrada zaczynajac od Chelsea, poprzez Barcelonę
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ