Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: ebismolarek »

FLoo pisze: 13 kwie 2021, 23:02 City - Real finał i City wygra
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: szpilman »

baqlashan pisze: 13 kwie 2021, 23:11 kiedy te zjebana punktacje wyjazdowa w koncu wycofaja?
nie jest zjebana
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: baqlashan »

ja nie kibicuje psg i city bo to muzulmanie
szpilman pisze: 13 kwie 2021, 23:20 nie jest zjebana
jak to mozliwe
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2021, 23:21 przez baqlashan, łącznie zmieniany 1 raz.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Clay »

Zidane dwa trofea i taktyczny wypad po sezonie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: baqlashan »

szpilman pisze: 13 kwie 2021, 23:20 nie jest zjebana
a czemu
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: szpilman »

baqlashan pisze: 13 kwie 2021, 23:20 ja nie kibicuje psg i city bo to muzulmanie
szpilman pisze: 13 kwie 2021, 23:20 nie jest zjebana
jak to mozliwe
biorąc pod uwagę obecny sezon i rozgrywanie meczy na neutralnych stadionach, owszem ten przepis ssie po same jaja lecz nie szukając daleko pozwolę sobie przytoczyć piękny post uż @czardi
Wkurwiają mnie te debile z internetu, a zwłaszcza influensery pokroju Stanowskiego i jebanego Bońka, które szczekają o bezsensowności zasady goli na wyjeździe, nie mogąc wbić sobie do tych pierdolonych pustych łbów, że od czasów Zygmunta Augusta drużyny grające u siebie po prostu lepiej napierdalają na swoich źdźbłach trawy, przy swoim kącie padania światła na stadionie i w swojej szatni, gdzie przyjechali pół godziny wcześniej z ciepłego domku, a nie pierdzącym autobusem przez dziurawe powiatowe drogi pół dnia. Zmierzam do tego, że gospodarze wygrywają częściej niż goście, co jest kurwa oczywiste dla każdego kto skończył trzy lata. Więc skoro taki gospodarz dostaje w pakiecie 30 dodatkowych minut z ultrasami bez koszulek w tle krzyczącymi jego imię, to chyba oczywiste jest jebany idioto, że nie zniesiemy ci tej zasady na dogryweczkę, żebyś niesiony dopingiem albo po prostu wydeptanym przez swoje koreczki w trakcie wielu rozegranych spotkań lewym skrzydłem zajebał hat-tricka piętą, tylko jeśli ty masz przewagę własnego boiska w dogrywce dzięki gorącym kulkom Gianniego czy innemu ślepemu trafowi, to przeciwnik nadal będzie przeciwko tym trudnościom wyciągał oręż najlepszej zasady w historii futbolu. Ostatecznie możemy podjechać do najbliższego państwa dograć te 30 minut na neutralnym terenie lub wszystkie mecze pucharowe przenieść na neutralne grunty. Pozdrawiam.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: stranger »

PSG wygra. Finał 1:0
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: baqlashan »

szpilman pisze: 13 kwie 2021, 23:25 Zygmunta Augusta drużyny grające u siebie po prostu lepiej napierdalają na swoich źdźbłach trawy
no kurwa proste, tak samo jak żołnierze lepiej napierdalają na swojej ziemi, niż na cudzej

wiąże się to z tym że presja jest w huj większa, i grasz wtedy na 200%, żeby nie zawieść swoich kibiców i ogólnie przegrać na swoim terenie to porażka wizerunkowa i lipa w huj, plemienna jazda zwykła, czysta psychika skurwysynu blau

nie przekonał mnie jego post ogółem
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: stranger »

wiąże się to z tym że presja jest w huj większa, i grasz wtedy na 200%, żeby nie zawieść swoich kibiców i ogólnie przegrać na swoim terenie to porażka wizerunkowa i lipa w huj, plemienna jazda zwykła, czysta psychika skurwysynu blau
Czekamy na wielki JWHAWA Israel
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: baqlashan »

izraelska gała leży i kwiczy, tu sie zgodze niestety
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Yayo »

Dobre przeczucie miałem, szkoda, że tak mało pieniążków postawiłem. Neymar król dzisiejszych niewykorzystanych sytuacji. Mam nadzieję na finał PSG vs Manchester City. Liverpool jak nic nie poprawi swojej gry to będzie łatwiutki do pyknięcia przez Real.
Gokusiek
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:18

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Gokusiek »

PSG i City spotykają się w 1/2, jeśli Anglicy przejdą jutro BVB.
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: lambiczi »

Wg mnie nie powinno być w ogóle dogrywek w dwumeczach, od razu karne, właśnie ze względu na zasadę goli na wyjeździe. Dogrywka tylko w finale.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Bakan »

Moja reforma:
-wypierdolić zasadę premiowania goli na wyjeździe
-w razie remisu w dwumeczu od razu karne

Unikamy jednocześnie absurdu, w którym 0:0 to zupełnie co co innego niż 1:1 i nie zarzynamy grajków dogrywkami.

No i po covidach wróciłbym do 3 zmian. Za dużo zamieszania jest teraz, w którymś momencie przestaję „rozumieć mecz”, a poza tym to faworyzowanie obrzydliwie bogatych, którzy mogą sobie na ławce trzymać Mahrezów czy innych Sterlingów.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4373
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Piters »

Jak rozumiem chęć nie zarzynania grajków dogrywkami, tak musze stwierdzić, że dogrywka zawsze wprowadza u mnie dreszczyk emocji, nawet jak grają jakieś gówniaki typu Slavia i Anderlecht. Wolałbym, żeby zostały i jakoś inaczej rozwiązać kwestie zmęczenia

No i moje uwielbienie dogrywek sprawia, że chętnie bym wyrzucił zasade bramek na wyjezdzie, bo czesto blokuje dogrywki (czasami też je powoduje, no ale zdecydowanie częściej blokuje)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: oyche »

Bakan pisze: 14 kwie 2021, 15:50 Moja reforma:
-wypierdolić zasadę premiowania goli na wyjeździe
-w razie remisu w dwumeczu od razu karne
tak samo uwazam
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: pociejyo »

Piters pisze: 14 kwie 2021, 16:01 czasami też je powoduje, no ale zdecydowanie częściej blokuje
Kiedy zasada premiowania bramek wyjazdowych spowodowała dogrywkę?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4373
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Piters »

W sumie to nigdy, rozpędziłem się
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Bakan »

Piters pisze: 14 kwie 2021, 16:01 Jak rozumiem chęć nie zarzynania grajków dogrywkami, tak musze stwierdzić, że dogrywka zawsze wprowadza u mnie dreszczyk emocji, nawet jak grają jakieś gówniaki typu Slavia i Anderlecht. Wolałbym, żeby zostały i jakoś inaczej rozwiązać kwestie zmęczenia
Też nie chciałbym by dogrywki zniknęły z piłki, ale taka reforma nadawała by dodatkowej wyjątkowości samemu finałowi, a także Mundial i Euro, byłyby przez to jeszcze bardziej dojebane.

BTW, my tu gadu gadu a na Anfield dzisiaj duże rzeczy.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: imo »

Nie znacie się, dogrywki to przecież piękna sprawa, zmęczenie, emocje, napięcie. Karne zbyt duża loteria (przynajmniej w fifie)
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ