Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: sebring »

kto nie liczy na rangersów w finale LE ten huj
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1136
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: maciek »

No ja za Eintrachtem jako sympatyk Bundesligi
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Kebo »

Liverpool, Rangers, Roma :bowdown:
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kapec »

Wiemy już, że to spotkanie u publicznego nadawcy skomentuje duet Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila, którzy towarzyszyli nam przy okazji między innymi drugiego półfinałowego pojedynku Realu Madryt z Manchesterem City.

Za prowadzenie studia będzie odpowiedzialny Jacek Kurowski, który ugości w nim Janusza Michallika, Jakuba Wawrzyniaka i Roberta Podolińskiego.

Prawdziwa uczta.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: emcess »

trudno sobie wymarzyć lepszych ekspertów. TVP jak zwykle staje na wysokości zadania. mam nadzieję, że na MŚ również nie zabraknie Pana Darka
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Mider »

No i elegancko, mam nadzieję, że Pan Darek bedzie w podobnej formie co podczas meczu z City
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: vipdavid »

Finał LM zapowiada się bajecznie :D
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kapec »

Liga Mistrzów od 2024 roku:
- 36 drużyn
- 8 kolejek z różnymi drużynami
- Jedna tabela (1-8 awans do 1/8, 9-24 walka w dodatkym play-off)
- 4 dodatkowe miejsca: piąta federacja rankingu + ścieżka mistrzowska + 2 najlepsze federacje poprzedniego sezonu (teraz Anglia i Holandia)

Finał następne ligi konferencji będzie w Pradze.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

:oops:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Groszek »

To się w pizdzie nie mieści co ten skład zrobił :bowdown: CKM najlepsza pomoc w historii?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Wtn »

Oczywiście, CKM>>>Xavi,Busi i Iniesta
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

to wywłoctwo to chyba myśli, że ci wszyscy ludzie przyszli tam dla niej
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: gambler »

Wjechali na Cibeles, co za sezon, Pintus szarlatanie znowu to zrobiłeś :bowdown:

Jedna z najtrudniejszych, najbardziej emocjonujących kampanii w historii Uszatka.
Beka że to jest cały czas kadra w trakcie przebudowy, ktora z poziomu sportowego przygotowywała się od czterech lat na żółwia, a Ancelotti wjechał jako strażak z Evertonu bez większego planu :lol:

W każdej rundzie mieli ich najebać, każdy się odbijał, nawet jak Real leżał na deskach. Co były trudności na drodze, to przetrwali wszystko, wstawali i odpowiadali. Prawdziwy charakter i jaja mistrzów. Zawsze o gola więcej.

Kapitalnie wyszła ta mieszanka doświadczenia z młodością, a prospekty wchodzą świetnie (cama, rodry, vini, mili, fede <3)

Momenty - wpierdol z sheriffem, kroos lecący do messiego po ostatnim gwizdku w Madrycie, krzesło alaby, przerażona twarz pepa, jak rodrygo jechał po trzeciego.

Finały się wygrywa, a nie rozgrywa. Wielki mecz Thibo, ale też historia że Real grał cały mecz lagę na Viniego i tyle. Czekali z tylu, pozwalali Liverpoolowi grać swój futbol, na koniec z niczego wrzucają dwa gole, jeden minimalnie nieuznany i nara. Real w drugiej połowie jak wyszedł do przodu, Zaczął aktywniej grać, to zaraz strzelili i znowu się cofnęli. Oglądając ich cały sezon, znając te mikromomenty, dziś widzisz mecz na spokojnie i cały czas wrażenie ze w ewentualnej dogrywce by się rozpędzili, albo zmienili tempo i odpowiedzieli wcześniej w razie czego.
Spoiler
Obrazek
Dzięki dzieciaki
yer a wizard, Harry
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: pardon »

no taka prawda z tymi mikromomentami, tylko debil albo zacietrzewiony wrog nie dostrzegal ze real z premedytacja wpuszczal rywali na wlasna polowke, zawsze tych 7-8 graczy za linia pilki i asekuracja bo real po prostu nie ma obecnie wykonancow na wymiane ciosow, ale kiedy tylko linia obrony sie przesuwala wyzej to i real potrafil zamykac w rywala na kilka minut - moze nie tak spektakularnie jak city czy wczoraj livepool na poczatku, ale czules ich moc i mam wrazenie, ze rywale tez. no kurcze nie moja wina, ze chelsea city liverpool nie potrafili skarcic druzyny ktora na dzis ma tak nieduzo do zaoferowania w ataku i srodek pola nie zapierdala juz jak w 99'

a i tak chuj w te elaboraty i analizy gdyby nie tibo
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Groszek »

Kurwa to pożegnanie Marcelo na stadionie 😭😢😢😢😢😢😫 będzie brakować tego wariata i w pięknym momencie się żegna mimo że mówił że chce zostać no sorki Marcelo ale od 2018 nie dojeżdżasz wgl nawet jako rezerwy, ale i tak piękna historie napisał w realu wyprzedził w tym sezonie gento I ma 25 pucharow zdobytych ciao mordziaty 😘 oby twój syn też napierdalał w realu bo mówią że w szkółce jeden z lepszych talentów

Do tego w tym roku byłem pierwszy raz na meczu Realu i to rewanż z city piękny sezon piękny klub trzeba się przeprowadzić do madrytu kręcić kebsy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: jawor »

hej a czemu ta brama benzeny nie byla uznana ??
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Bisclavret »

Bo był na spalonym przy drugim podaniu
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: StpMorti »

Mark Clattengurg: Justice was done for Real Madrid in the Champions League final... Karim Benzema's strike in the first half SHOULD have been allowed but Liverpool got lucky with VAR after Fabinho's deliberate touch
To chyba kwestia interpretacji tego, czy zagranie Fabinho można uznać za celowe.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: emcess »

nie wyobrażam sobie jakby miał się wytłumaczyć, że nie było celowe - nie chciał zatrzymać strzału który groził bramką?
Obrazek jebac kiboli
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: StpMorti »

Też bym nie powiedział, że to przypadkowe odbicie piłki :dunno:
Spoiler
ODPOWIEDZ