Żużel

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Żużel

Post autor: cloud »

totalnie nie interesuje się żużlem, ale straszny props, wielkie pozdro panie Tomaszu
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2050
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Żużel

Post autor: sztyc »

Nakręcił typ nagonkę, a za pół roku będzie im wity przybijał
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Żużel

Post autor: gogi »

zawodolony grisza łaguta? a w klubie koledzy, trener, też? żona w domu także?
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Żużel

Post autor: exyou »

Przecież ten Grisza to taki typowy ruski młot, chłop jakby nie żużel robiłby w polu albo był ruskim biznesmenem i okradał ludzi.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

gogi pisze: 03 mar 2022, 14:52 zawodolony grisza łaguta? a w klubie koledzy, trener, też? żona w domu także?
dobry followup


a nie wiem, czy hejt na Rosjan jest taki wlasciwy, szczerze mowiac nie wierze w to, ze Polacy w podobnej sytuacji zachowaliby sie krystalicznie i wzorowo

Dodano po 10 godzinach 53 minutach 29 sekundach:
ponoć ruskie mają sankcje na Artioma nałożyć, że powiedział, że nie chce jeździć dla putinowskiej Rosji
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »



Dodano po 5 minutach 49 sekundach:
W lidze też nie jadą
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

ruscy z polskim obywatelstwem tez wykluczeni z ligi?

Dodano po 3 minutach 6 sekundach:
dobra widze ze wszyscy oprocz czugunowa wyjebani
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Żużel

Post autor: exyou »

Ojj dziwna liga się szykuje.


Łaguty chętnie by zostały na sezon polakami żeby tylko jeździć.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

nie

e: to do ebismolarek bylo
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Wiem, wiem i usunąłem ;p
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

no to gość jak COVID pewnie, Chris Holder znowu w Toruniu
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

sajfutdinow usunal profil na fb
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2050
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Żużel

Post autor: sztyc »

w ogóle mnie to nie dziwi, znając polskich kibiców żużla, który ma zdecydowanie najgłupszych fanów z któregokolwiek sportu w tym kraju i jest najbardziej zgniłym środowiskiem jakie tylko można sobie wyobrazić (mówię to z pełną świadomością, siedziałem w tym od środka przez kilka lat w jednym z topowych klubów ekstraligi) to masa tępych januszy wysyłała mu pewnie setki gróźb śmierci czy okaleczenia, więc wolał położyć na to lagę

gdyby w tym tygodniu nastąpił pokój i do początku kwietnia (czyli kiedy zaczyna się sezon) ludzie w polsce by zapomnieli, że w ogóle była jakaś wojna, rosjan by w międzyczasie odwieszono to te same medialne dziwki typu dryła, majewski czy ostafiński by ich znowu oklaskiwały, smyrały po jądrach i chciałyby być ich wielkimi kolegami, takie to jest bagno, mówię wam, żebyście nie myśleli, że większość prezesów jest nagle takimi pacyfistami, że się solidaryzują z ofiarami wojny jak jest okazja żeby wyjebać bez mydła innego prezia i zwiększyć szansę na dodatkową flotę z dni meczowych przez dwa spotkania więcej we wrześniu
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

zastępstwo zawodnika za Rosjan

co za głupota z tym banem dla Rosjan, taki mały, ciasny sport, kurwa, normalne chłopaki Artiom i Emil po polsku mówiące, Grigorij wiadomo, trochę niekumaty, ale widowiskowy, Wadim Tarasienko się rozkręcał fajnie, ehh, Janusze z Polski musieli się unieść honorem
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2050
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Żużel

Post autor: sztyc »

Żużel. Grigorij Łaguta udzielił wywiadu, w którym wyraźnie zaznaczył, że w trwającej wojnie w Ukrainie wspiera stronę rosyjską. - Więcej prawdy niż w Unii Europejskiej pokazują w rosyjskiej telewizji - powiedział były żużlowiec Motoru Lublin.

- Jest to wszystko pokazane w bardzo inną stronę. Więcej prawdy niż w Unii Europejskiej pokazują w rosyjskiej telewizji. Dużo więcej. Szkoda tego wszystkiego, szkoda, że do tego wszystkiego doszło. Ale szkoda, że w telewizji nie mówili i nie pokazywali tego, co działo się w 2014 roku - jak w Donbasie gromili, strzelali i zabijali niewinnych Rosjan. Wtedy było cicho i wtedy nikt nie protestował. Wszyscy sportowcy jakoś startowali w Rosji i nikt nie był zawieszony. I Polacy też jeździli w Rosji, jakby nic się nie stało. Dostawali nawet więcej pieniędzy od rosyjskich zawodników i nikt nie zwracał uwagi na to, co dzieje się w Donbasie. A tam ginęli ludzie z Rosji. I nikt wtedy nie zawieszał innych sportowców - rzekł Łaguta, który tą wypowiedzią definitywnie zamknął sobie drzwi do jakichkolwiek startów poza granicami swojego kraju.
mózg wyprany
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

W końcu jedziemy
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Żużel

Post autor: exyou »

o jaaaaa znowu ruszył ten prowincjonalny sporcik dla januszów polskich z wąsem, żeby nie było sam kiedyś się podniecałem ale teraz już się troche wstydze...
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Pawlicki piękny początek :lol:
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Żużel

Post autor: elkacpero »

exyou pisze: 08 kwie 2022, 18:17 o jaaaaa znowu ruszył ten prowincjonalny sporcik dla januszów polskich z wąsem, żeby nie było sam kiedyś się podniecałem ale teraz już się troche wstydze...
spędziłem naście lat na stadionach piłkarskich a i tak nie trafia do mnie takie gadanie, przecież żużel to całkiem spoks widowiskowy sport; jakby był bardziej popularny to wtedy byś się nie wstydził czy ki chuj?
ODPOWIEDZ