Żużel

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

GP przełożone na 8.8

jak dla mnie essa, mino że trochę siana pójdzie się jebać
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1359
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Żużel

Post autor: exyou »

oyche pisze: 24 mar 2020, 16:03 GP przełożone na 8.8

jak dla mnie essa, mino że trochę siana pójdzie się jebać
Ciul z GP, Szumina pierdzi w pasiak, dzban.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

artiom łaguta został polakiem :cool: jeśli zdecyduje się jeździć w lidze jako krajowy to może się zrobić ciekawie
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Podobnie jak Czugunow we Wrocku
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

czugunow fajny gościu, ale jednak nie ta półka co artiom. ostaf coś pierdoli, że artiom będzie jeździł jako rusek, więc pewnie od nowego sezonu widzimy łagutę w polskich barwach
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Wiadomo że Gleb nie ten poziom co Artiom, ale też ułatwi Wrockowi :D
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

haha kurwa, dziś rano z chłopami z grudziądza gadałem na ten temat, że jak ktoś się wykruszy to pewnie ta złotówa :lol: mam nadzieję że tylko próbuje wywrzeć presję na działaczach, bo jak bjerre czy łaguta też odpuszczą to będzie tragedia i się kurwa nie podniesiemy przez następne 10 lat

a z innej beczki to https://po-bandzie.com.pl/andrzej-zieja ... -sie-chce/ łzy w oczach
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

express bydgoski coś pierdoli, że sajfutdinov nie pojdzie w polsce przez następne 2 lata :shock:

w ogóle gdzie jest piernikowyskoczek i kalahar, nie ma z kim o żużlu pogadać
ksiazenieporzadek

Re: Żużel

Post autor: ksiazenieporzadek »

miał dwuletni kontrakt podpisany, a zgodnie z przepisami jak nie podpiszesz aneksu to dostajesz ban na cały okres trwania kontraktu, ogółem teraz emil będzie mógł podpisać aneks jak będzie najbliższe okienko transferowe, może wtedy perspektywa bana dwuletniego podziała że jednak podpisze

i tak bez niego imo leszno faworyt

wgl ktoś poza nim nie podpisał? bo pawlicki wczoraj rzutem na taśmę ale tylko warszawski bez aneksu, a w innych klubach wszyscy podpisali chyba aneksy (i porozwiązywali kontrakty w macierzystych ligach)
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

wszyscy zaakceptowali z tego co czytałem, u nas prz. pawlicki podpisał godzinę przed trade deadline :lol: mam nadzieję, że to ostatni sezon tego łaczka w grudziądzu
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Żużel

Post autor: jabolsdz »

czyli tylko Emil nie będzie jeździł tak?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

chuj wie

– Potwierdzam, że Emil Sajfutdinow podpisał aneks finansowy do obowiązującego dwuletniego kontraktu na warunkach proponowanych przez klub. Podkreślam, że razem z zarządem i akcjonariuszami klubu zależało nam, aby nie doszło do sytuacji, że Emil nie będzie mógł startować w polskiej lidze. Długo namawialiśmy go, aby podpisał kontrakt warszawski lub aneks i nie blokował sobie jazdy w polskiej lidze, co wiązało się z zawieszeniem. Po długich rozmowach i przemyśleniu naszej propozycji przez Emila, Rosjanin złożył podpis na warunkach proponowanych przez klub - wyjaśnił prezes Unii, Piotr Rusiecki za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej.

- Na ten moment, co wyraźnie zaznaczam Emil nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu meczowego Unii Leszno. Ma ważny kontakt z Unią Leszno, a to czy będzie startował w naszych barwach to okaże się w przyszłości. W grę wchodzić może wypożyczenie lub inne warunki współpracy, ale ten temat będzie dotyczył dalszych rozmów. Na ten moment kończymy dywagacje na temat Emila i jego pozostania w drużynie Fogo Unii Leszno – dodał sternik mistrzów Polski.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Serwis poscigi.pl poinformował, że we wtorek 26 maja, na placu komisu samochodowego przy ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze, doszło do zatrzymania Alexa Z., byłego zawodnika Falubazu. Chodzi o kradzież luksusowego samochodu.

Informację o zatrzymaniu byłego już żużlowca potwierdziła prokuratura. - Chodzi o kradzież z włamaniem do luksusowego samochodu - powiedział dla serwisu poscigi.pl prokurator Łukasz Wojtasik z zielonogórskiej prokuratury okręgowej.
XDDD
ksiazenieporzadek

Re: Żużel

Post autor: ksiazenieporzadek »

ładne świństwo odjebał rusiecki z hampelem, jesienią hampel miał ofertę z czewy, ale w lesznie powiedzieli mu że w trakcie sezonu rywalizacja z kurtzem i jeżeli przegra będzie mógł odejść do dowolnego klubu

do rywalizacji nawet nie doszło, a teraz jedynie gdzie pozwalają mu odejśc to do rybnika który tak czy siak ma najgorszy skład
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

no szybciej kurwaaaaaaaaaaaaaa
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

oyche pisze: 12 cze 2020, 16:57 no szybciej kurwaaaaaaaaaaaaaa
Spoiler
Obrazek
:D
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Żużel

Post autor: Negatyv »

Jestem i ja

#TeamLeszno
ksiazenieporzadek

Re: Żużel

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ta przyłbica XDDDDDDD
dzisiaj na spokojnie, czekamy na niedziele ;]]]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ