Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »



:shock:

Dodano po 7 minutach 56 sekundach:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kr0pka »

Wpadłem tutaj tylko żeby zdjąć czapkę z głowy dla pięknego francuza.
nic na potem
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: cloud »

pracując na home office jem śniadania o 9 rano, a obiad kończąc pracę czyli koło 16:30. z racji tego, że zaczyna się dobra pogoda to automatycznie po robocie chcę iść na rower, lecz jestem dość mocno głodny. czy jest coś niskokalorycznego czym mógłbym w miare zredukować ten głód przed rowerem i zjeść coś normalnego jak wrócę do domu? pomocy sportowe świrki

@kr0pka and whole gang
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

Szkoda

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: szpilman »

Szkoda, zajebisty komentator, obok Rosłonia najlepsze flow w Canal Plus.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Kalom »

oglądał ktoś ten film o Anelce na netflix?
:joint: [*]
emdeer
Posty: 294
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: emdeer »

tak, szkoda czasu
popis megalomanii a i żadnych nowości tam raczej nie znajdziesz
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

plus jeden, aczkolwiek jak jesteś z pokolenia, które nie ma prawa pamiętać tamtego okresu (jak ja) albo Anelki z boiska w ogóle (jak cloud), to warto obejrzeć, żeby się zapoznać z sytuacją

i zdaje się zdjęcia mi się podobały, ale to w ramach dodatku
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: MalkoNTENT »

Zdecydowanie nie warto
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
MalinowyJogurt

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: MalinowyJogurt »

Aż mi się przypomniało, że był taki program w Canal+ jak piłkarski diament, kto go wygrał to dostawał kontrakt w Termalice i wygrał go brat Planeta ANM i skończył w Warcie Sieradz.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Po dzisiejszym Walnym Zgromadzeniu IFAB ogłoszono zmiany i klaryfikacje dotyczące zagrań ręką. Przekazano, że interpretacja tych zdarzeń nie zawsze była stała i podkreślono, że nie każdy kontakt piłki z ręką to przewinienie. Najważniejszą wytyczną pozostanie ocena przez sędziego zagrania ręką na podstawie jej pozycji w stosunku do ciała i ruchu zawodnika.

Dlatego po analizach i wyjaśnieniach, w przepisach od 1 lipca przewinieniem będzie:

1) celowe zagranie piłki ręką/ramieniem, na przykład poprzez ruch ręki/ramienia do piłki
2) dotknięcie piłki ręką/ramieniem, poprzez który nienaturalnie powiększona zostaje powierzchnia zajmowana przez ciało. Uznaje się, że piłkarz nienaturalnie powiększył zajmowaną powierzchnię, gdy pozycja jego ręki/ramienia nie jest konsekwencją lub nie jest usprawiedliwiona przez ruch ciała w tej konkretnej sytuacji. Przez zajęcie określonej pozycji przez rękę/ramię to piłkarz ponosi ryzyko, że jego ręka/ramię zostanie trafiona piłką, za co zostanie ukarany.
3) trafienie do bramki przeciwnika:
a) bezpośrednio po zagraniu swoją ręką/ramieniem, nawet jeśli było ono przypadkowe i nawet jeśli dotyczyło bramkarza
b) natychmiastowo po zagraniu ręką/ramieniem, nawet jeśli było ono przypadkowe.

Przypadkowe zagranie ręką, które doprowadza do gola kolegi lub stworzenia okazji bramkowej, nie będzie już uznawane za przewinienie.

Poza tym potwierdzono, że jako iż klarownie wyznaczono, gdzie kończy się strefa ramienia, za zagranie której piłką jest odgwizdywane przewinienie, czyli w połowie bicepsa, właśnie od tego miejsca należy wyznaczać linię spalonego, jeśli oczywiście jest to część ciała znajdująca się najbliżej bramki.

Powyższe zapisy oznaczają, że w przepisach, które wejdą w życie od 1 lipca, ale które mogą być zastosowane przez dane rozgrywki wcześniej, usunięto zapis o ręce/ramieniu wystawionych ponad wysokość barku. Od kolejnego sezonu pod uwagę brana będzie przede wszystkim pozycja ręki względem ruchu ciała w danej sytuacji.

Szef sędziów FIFA, Pierluigi Collina, podkreśla, że zmiany nie wynikają z wczorajszego incydentu z ręką w meczu Fulham z Tottenhamem, a są efektem prac i rozmów na przestrzeni ostatnich 8 miesięcy.

Dodatkowo IFAB potwierdziło, że testy dodatkowej zmiany wynikającej z zagrożenia wystąpienia wstrząśnienia mózgu potrwają do sierpnia 2022 roku, a dołączyć do nich mogą chętne ligi i rozgrywki. Taka zmiana jest dodatkową zmianą w meczu poza obowiązującym limitem i nie zwiększa liczby zmian u rywala. Dokonać jej można natychmiastowo po zdarzeniu lub w chwili, w której u zawodnika pojawią się typowe dla tego urazu objawy. Taki gracz nie może wrócić na murawę i powinien udać się w towarzystwie odpowiednich osób do szatni lub nawet placówki medycznej.
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: michajlow »

Cała klasyka twitterowa wrzucana na nowo pod #nosTTalgia ; takie perełki można znaleźć :lol:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: SWN »

BOLI DUPA POLSKI MŁOCIE CO

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3866
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Godhand »

@SWN

Nie śledzę jakoś specjalnie kariery Lewandowskiego, ale o ile na poziomie sportowym i osiągnięć nie bardzo da się obu Panów porównać, to trzeba pamiętać że Gortat od początku do końca kariery robił bardzo wiele aby Polskę promować i nie dać nikomu zapomnieć skąd - jako zawodnik - pochodzi.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: SWN »

Jasne, jasne, z przymrużeniem oka.

Po prostu Gortat (szczególnie odkąd skończył karierę) wydaje się spędzać na twitterze całe boże dnie i tam, gdzie Lewandowski grzecznie odpowiedziałby "bez komentarza" albo uśmiechnął się przepraszając, bo nie zna sprawy, Gortat potrafił wykłócać się z randomowymi internautami albo podkreślać, że w rok zarobił więcej pieniędzy niż ty w całym życiu. Chłop ma psychikę ulepioną z tego samego materiału, co Kaz Bałagane.
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

Ale to nie tylko na emeryturze. W czasach świetności pewnego fanpage z memami o Gortacie, groził jego twórcom prawnikami i nawet voicemaile zostawiał w stylu "skasuj to, ludzie chcą zjeść", także tam psycha robi przysiad since day 1. Inna sprawa, że on chyba nie za bardzo grzeszy intelektem, bo z tych twitterowych wojenek to nie bije od niego tylko bałaganiarstwo, ale i bycie nienachalnie inteligentnym po prostu.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

No albo po prostu Pod nogo mieści się w grupie ludzi zwanej jako "mało kto" i tyle, mieli go wymienić z nazwiska przy okazji wręczania Lewemu jakiegoś tam orderu czy o co mu chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

Spoiler
fśśśt
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

XD na pewno w jakiejś Brazylii czy Hiszpanii kogokolwiek obchodzą jacyś ludzie, którzy sobie kupili buty do rzutu młotem, co trochę śmiesznie wygląda jak ktoś się zna
Obrazek
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: RW0 »

a włodarczyk nawet nie jest pierwszą włodarczyk która wyskakuje w google, beka.
ODPOWIEDZ