Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

No ogólnie nawet się zgadzam, dla mnie to jest tak pojebana sytuacja, że każda opcja ma milion minusów i mało plusów, ale coś trzeba zrobić i chyba najmniejszy hejt będzie jak po prostu zostawią jak jest.

A co do mniej rozegranych spotkan to niby ta, ale tam ktoś miał grać z PSG to pewnie uznali że dobra jebać i tak by przegrali :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: instinkt »

ale ja przecież nie mówie tylko o tej lidze
zobacz na sytuacje Utrechtu w Holandii
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Podobno Amiens już zapowiedziało, że będzie się sądzić, bo nie zgadzają się z tym, że mają spadać do Ligue2. Tuluza też, ale tu już sytuacja bardziej klarowna.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

A no to ta, racja. Nie no serio nie wiem jak można by logicznie rozwiązać tę sytuację, każde wyjście jest chujowe i mi się nie podoba. Osobiście wolałbym dograć sezon kiedy będzie można i skrócić kolejny. Wtedy dajesz w 20/21 te 19 spotkań z ustaleniem gospodarza i gościa jak w ekstraklasie po podziale i każdy by z góry znał zasady, a tak to było ustalone i se tera zmieniasz wszystko, nie ma się co dziwić ze kluby wkurwione
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WHITE »

Lyon proponował play-offy, tak samo ktoś w Serie A tylko tam miało to dotyczyć top4
Spoiler
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
zimsky
Posty: 140
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:24

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: zimsky »

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z rozwiązania, ale francuskie rozwiązanie jest arcy śmieszne i najgorsze. Jestem zwolennikiem anulowania sezonu jeśli nie ma opcji dogrania go do sierpnia i tyle, zawody nieodbyte bo się kurwa nie skończyły i nie było ich jak skończyć i gramy od nowa i jakiekolwiek szczekanie lidera z niższej ligi czy kogokolwiek innego kto w uznaniu obecnych wyników widział swoją korzyść będzie zupełnie bez żadnej mocy.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WHITE »

za 90minut
Decyzje ligi musi jeszcze zatwierdzić francuska federacja na majowym walnym zgromadzeniu.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Graf
Posty: 139
Rejestracja: 28 kwie 2019, 9:11

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Graf »

zimsky pisze: 30 kwie 2020, 23:00 Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z rozwiązania, ale francuskie rozwiązanie jest arcy śmieszne i najgorsze. Jestem zwolennikiem anulowania sezonu jeśli nie ma opcji dogrania go do sierpnia i tyle, zawody nieodbyte bo się kurwa nie skończyły i nie było ich jak skończyć i gramy od nowa i jakiekolwiek szczekanie lidera z niższej ligi czy kogokolwiek innego kto w uznaniu obecnych wyników widział swoją korzyść będzie zupełnie bez żadnej mocy.
Fan United, jak dobrze pamiętam?
frontkick pisze: cały kraj sie jara poza jedna jedyna wioska nieugietych galów sluchajacych belmondziarza i sentino
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

Dla mnie sprawa jest oczywista: w najgorszym razie dogrywany ten sezon jako że nie zmienia się zasad w trakcie gry, a następny skracamy do jednej rundy + playoffy, ewentualnie jeśli czas pozwoli to rozgrywamy normalnie, ale wywalamy puchary krajowe i przerwy reprezentacyjne. Jedyną zmianą dotyczącą tego sezonu jeszcze faktycznie mogłyby być te play-offy już teraz, ale rozważanie każdej innej opcji to o wiele większa niesprawiedliwość.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bolo »

Drużyny w europie dostają zielone światło na wdrażanie treningów indywidualnych na obiektach. La Liga, Bundesliga i Serie A chcą ruszyć z meczami do konca czerwca. (bundesliga szybciej bo sa najbardziej ogarnięci. Premier League ma wydać oświadczenie za tydzien, prawdopodobnie podobnie będzie, jakoś chcą ruszyć w połowie czerwca.


Gennaro "sometimes maybe good sometimes maybe shit" Gattuso zrzekł się 100% swojej pensji aby pracownicy Napoli na urlopach i zwolnieniach (pewnie obowiązkowych) mogli dostać 100% swojego wynagrodzenia, props.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

Obrazek
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: widzeszalenstwo »

Gattuso nie ma wiele do zaoferowania jako trener, ale bardzo go lubię i szanuję za to jakim jest człowiekiem
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: formaszczytu »

Zawodnicy Juve (w tym Wojtek) już się zjeżdżają do Turynu, a Dybala wyleczony z COVID.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bolo »

Bundesliga rusza oficjalnie w przyszły weekend
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: nihil Novi »

W końcu jakieś fajne wieści. :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mateko »

no w końcu
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mlodyperkez »

jak obstawiacie kiedy wroca meczyki z kibicami na trybunach? brakuje mi juz tego klimatu :(
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WHITE »

W ligach od IV w dół zakończono sezon, zostają awanse i bez spadków. Stanowski oczywiście się zesrał, bo wielki KTS 3. w tabeli xD
Wojewódzkie puchary mają być wznowione chyba przed startem przyszłego sezonu.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2020, 17:53 przez WHITE, łącznie zmieniany 1 raz.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
trapdent
Posty: 74
Rejestracja: 02 maja 2020, 19:05

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: trapdent »

WHITE pisze: 07 maja 2020, 17:28 W ligach od IV w dół zakończono sezon, zostają awanse i bez spadków. Stanowski oczywiście się zesrał, bo wielki KTS 3. w tabeli xD
wszystko co robi ten człowiek jest najgorsze xD
sent from my iphone XS using trapatalk
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: MalkoNTENT »

strasznie chujowa informacja ;/
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ