Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: PeterStillNinety's »

Jesteś tak wysoki lub masz taki skok że zbijesz piłkę z obręczy>? Te rzeczy które wymieniłeś są na poziomie grania zawodowego lub lig amatorskich a ty jesteś na początku drogi więc nie mają one dla ciebie znaczenia.

Najlepiej to dobrać sobie ziomka i grać, grać grać Możesz też znalezć kogoś ogarniętego kto wytłumaczy tobie podstawy i zagra z tobą oraz pokaże byś nie robił krzywdy przede wszystkim innym ( osoby które nigdy nie grały robią błędy w ustawieniu ciała tzw. zastawianie które powoduje kontuzje u przeciwnika plus podchodzą zbyt blisko nogami co powoduje wsadzanie nóg między nogi przeciwnika ) Także na początek nauka ruchów, zachowania równowagi w grze, biegania z piłką i bez piłki itd

Jak już uznasz że się w miarę poruszasz znajdź ekipę która gra regularnie Tylko jak zobaczysz że to są goście którzy grają kupę lat to odpuść i poszukaj innej grupy mniej zaawansowanej bo zarówno ty się będziesz stresował tempem gry i brakiem zrozumienia co się dzieje na boisku jak i oni tym, że nie jesteś pewnym punktem zespołu. Koszykówka to maraton a nie sprint Można ją doskonalić latami więc nie zrażaj się na początku tylko graj i graj. Zobacz w czym się lepiej czujesz - w rzutach czy wejściach na kosz i szlifuj ten element.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

W związku z ostatnimi wydarzeniami w USA, futbolowa drużyna Washington Redskins zmieni nazwę i branding na mniej ofensywny.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: gambler »

o kurde, coś więcej skąd taka decyzja?

btw (bo to raczej nie ten case), ale 2angryman szykują video o Deislerze, fajnie będzie przyjrzeć się tej historii z jakimiś nowymi wątkami.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: demon »

Szkoda, lubiłem go jeszcze od czasu gry w Mainz u Tuchela. Ale ostatnie lata to równia pochyła jeśli chodzi o kwestie sportowe. Widocznie piłka nie dawała mu już radości i satysfakcji.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

gambler pisze: 17 lip 2020, 17:51 o kurde, coś więcej skąd taka decyzja?
Jego wypowiedzi, bez większych konkretów
Decyzja dojrzewała we mnie od dawna. W piłce zawsze musisz odgrywać określone role, aby przetrwać w biznesie. W innym przypadku stracisz pracę i nie dostaniesz nowej - mistrz świata z 2014 roku pożegnanie z piłką tłumaczył wypaleniem zawodowym, a nie urazami, jak to najczęściej bywa w tak młodym wieku.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Miał momenty w Chelsea, no i jeszcze na nim ładnie zarobili. Szkoda, że tak zjechał.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: szpilman »

Pany nie wiem co robić

Puściłem wczoraj kupon na dwa mecze, Arsenal City i MU Chelsea, Arsenal mi siadł elegancko i byłem święcie przekonany, że dałem na wygraną Manchesteru, budzę się rano, a tu dwójeczka na ostatni mecz. Mam możliwość wypłacenia sobie 270 zł, ale mam dziwną obawę, że ta pomyłka była "umyślna" i może właśnie warto zostawić tak jak jest. Wygrana The Blues da mi okrągłego kloca.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: 2ps__ »

ja bym zostawil, wszystko tak bardzo wskazuje na wygrana diablow, że pewnie wygra czelsi xD
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:13

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Michał »

@szpilman jakby to nie zabrzmiało - gratuluję kloca :D
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: szpilman »

Dziękować :cool:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

Można uznać za zakończone rozważania o Złotej Piłce dla Roberta Lewandowskiego. Nagroda za ten rok nie zostanie przyznana.

xD
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:13

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Michał »

FRANCE FOOTBAL TY KURWO JEBANA, PRZESTAŃ MI KURWO ROBERTA PRZEŚLADOWAĆ
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: boixos »

kurwy i śmiecie, niech spuszczą ten plebiscyt w kiblu najlepiej
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: samir »

szkoda bo benzema byl tak blisko...
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: demon »

Zupełnie bez sensu ta decyzja, skoro prawie wszystkie ligi normalnie dokończyły sezon i będzie rozegrana LM. Jak Bayern wygra LM to ból dupy na polskim twitterze będzie piękny :cool:
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: gambler »

ciekawe jak wielki wpływ na decyzję ma fakt, że rodzima dla France Football liga, jako jedyna z topu nie dokończyła sezonu
yer a wizard, Harry
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: 8es »

Chujowo wyszlo :confused:
Stoja za tym pewne sensowne argumenty, no ale i tak chuj im w żaby. Od dawna nie wiem czemu ligue1 dalej jest wymieniana w top5 powinno być top4 i tyle. Ligue1 poziomem zdecydowanie bliżej do Portugalskiej czy Rosyjskiej niż Niemieckiej o serie A, la liga i premier league nie wspomnę. Kurwa z drugiej strony sami się zesrali w batki i skończyli sezon nikt im nie kazał, chyba jeszcze Holandia tak zrobiła całą resztą ogarnęła normalnie
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WHITE »

8es pisze: 20 lip 2020, 19:30 Ligue1 poziomem zdecydowanie bliżej do Portugalskiej czy Rosyjskiej niż Niemieckiej
zgoda, że należy mówić o top4, ale po co takie głupoty pisać
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

Brak złotej piłki bo ligue 1 nie zagrała dziesięciu kolejek to beka, ale jeszcze większa to przekonanie, że balona dostałby Lewy plus ta cała żenująca kampania Polaków w internecie i wmawianie, że to opinia całego świata, choć z 80% komentarzy o Lewym to Polacy XDD

Dodano po 16 minutach 22 sekundach:
o już nawet na głównej stronie hiszpańskiej marki artykuł o bólu dupy u Polaków :lol:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ODPOWIEDZ