Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: oyche »

Holenderska federacja piłkarska anulowała wszystkie wyniki sezonu 2019/20

W tym roku mistrz kraju nie zostanie wyłoniony.

Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WHITE »

co na to Paluch UEFA? wypad z pucharów?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bolo »

Chuja, pewnie im to przyklepią.


Mnie irytuje jak piłkarki się pultają że faceci zarabiajo tyle milionów a one nie zarabiajo tyle milionów a też kopią w piłkę i nie rozumieją albo ignorują to że na męską piłkę jest po prostu popyt a na damską nie ma bo jak przychodzi koniec konców to dostają wpierdol 10 zero od gminazjalistów
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

wiadomo, przecież nawet bym nie wiedział kto wygrał kobiecy mundial gdyby to kolorowowłose piździsko nie zaczęło coś tam stękać, bo sam turniej miał w sportowych programach informacyjnych mniej więcej tyle samo czasu co snooker

https://newonce.net/2019/07/mistrzyni-s ... wi-hussle/
34-letnia Megan Rapinoe ze Stanów Zjednoczonych przedstawiła się całemu światu nie tylko jako znakomita piłkarka (...),ale też świadoma laska, która idzie pod prąd, zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Pomocniczka francuskiego Olympique Lyon już w trakcie mistrzostw wykorzystała swoją pozycję, by zadeklarować sprzeciw wobec działań Donalda Trumpa

Podczas odbierania nagród wygłosiła krótkie przemówienie, w trakcie którego zwracała uwagę na dysproporcje w zarobkach kopiących kobiet i mężczyzn.

Wyczulenie społeczne demonstrowała zaś, gdy uklęknęła w trakcie amerykańskiego hymnu na znak protestów przeciw brutalności względem czarnoskórych obywateli USA.
NO ZAPIERDALA POD PRĄD JAK ŁOSOŚ JEBANY
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bolo »

przestałem czytać przy "kobieta-rakieta" dalej się bałem.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: pardon »

genocidegeneral pisze: 24 kwie 2020, 19:58 bo sam turniej miał w sportowych programach informacyjnych mniej więcej tyle samo czasu co snooker
kobiecy turniej z dotychczas najwieksza ogladalnoscia w historii.

i nie wiem skad wziales teze, ze bylo o nim cicho, prawdopodobnie z dupy.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

nie wiem typie nie oglądam telewizji
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

Kobieta-rakieta :bowdown: :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bartek »

Ten argument o pay gap, jest tak kurwa głupi, ze szkoda sobie strzępić ryja.

Chciałbym, żeby kiedyś jakaś naprawdę poważana osoba powiedziała to otwarcie - to rozrywka i poziom generuje pieniądze. Przecież oglądanie meczu kobiet jest na maksa nudne i ten poziom jest kompletnie nieadekwatny. W branżach w których nie ma takich aż dysproporcji, a nawet jest przewaga kobiet (chociażby aktorstwo i muzyka) jakoś nie słyszę lamentu o nierównych zarobkach
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: PeterStillNinety's »

pardon pisze: 24 kwie 2020, 20:19
genocidegeneral pisze: 24 kwie 2020, 19:58 bo sam turniej miał w sportowych programach informacyjnych mniej więcej tyle samo czasu co snooker
kobiecy turniej z dotychczas najwieksza ogladalnoscia w historii.

i nie wiem skad wziales teze, ze bylo o nim cicho, prawdopodobnie z dupy.
Wez się nie kompromituj Kogo obchodzi turniej żeński w piłkę ? Tak było o nim cicho bo nikt nie położy złotówki na finansowanie tegoż tworu Najwyższa oglądalność? Chyba na równi z curlingiem A nawet jak wyżej o 2 % to i tak wszyscy to mają głęboko także nie ma co się spuszczać To tak jakbyś porównywał MŚ mężczyzn z turniejem dzikich drużyn w Piżdzichowie Wielkim
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

ogólnie zanim usłyszałem o rapinoe, to myślałem, że nie można być bardziej wkurwiającym sportowcem od kaepernicka, a tu proszę, niemiła niespodzianka
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

W ogóle nie czaje tych przepisów odnośnie powrotu do gry. Gościu ma koronawirusa, izolujemy itd itd. No git, ale zanim wyjdzie z objawów i wyników to na bank spędzi kilka dni z innymi na treningu czy coś i może odjebie pozostałych na chorobę. Jeszcze można kazać grać bez 1 zawodnika, ale co jak zachoruje więcej

Ogólnie rozumiem, że piłka musi wrócić bo za duza w tym kasa, ale te hurraoptymistyczne założenia mi się nie podobają
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: czardi »

Messi vs Cristiano since 2015/16 (League+UCL)

Games: 201-199
Mins: 16697-17503
Goals: 189-179
Goals from outside: 46-13
Assists:73-47
Shots: 779-928
Shots on target: 482-483
Dribbles: 861-269
Big Chances created: 178-64
Fouled: 406-277
Tackles:112-59

jeden mały, dwa małe, trzy małe gwałty, pedofilom z mózgu poznikały wszystkie fałdy
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Francuska liga nie wznowi rozgrywek. Powrót w sierpniu, ale normalnie jako sezon 20/21.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Przy czym jeszcze nie ustalono czy sezon będzie anulowany, czy też zostanie uznany stan aktualny.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

No i mamy rozwiązanie zagadki
Paris Saint-Germain zostało mistrzem Francji w sezonie 2019/2020.

We wtorek francuski rząd zdecydował, że profesjonalni piłkarze wrócą na murawy nad Sekwaną najwcześniej w sierpniu. Tym samym władze Ligue 1 postanowiły zakończyć sezon 2019/2020. Początkowo nie wiadomo było tylko, czy i na jakiej zasadzie zostaną uznane dotychczasowe wyniki. Teraz wszystko jest już jasne.

PSG, które w 27 spotkaniach zdobyło 68 punktów, zostało oficjalnie ogłoszone mistrzem Francji w sezonie 2019/2020. Zgodnie z aktualną tabelą - oprócz paryżan w fazie grupowej Ligi Mistrzów zagra Olympique Marsylia, a w eliminacjach Champions League powalczy Rennes. W Lidze Europy na pewno wystąpi Lille.

Wszystko wskazuje na to, że zagrają o nią również Reims i Nice (kolejne miejsca w tabeli, a nie triumfatorzy Pucharu Francji i Pucharu Ligi Francuskiej). W takim przypadku w europejskich pucharach po raz pierwszy od sezonu 1996/1997 zabraknie Olympique’u Lyon (siódma lokata).

Z ligą pożegnają się Amiens oraz Toulouse. Awansują do niej Lorient i Lens. Jednocześnie zdecydowano o nierozgrywaniu baraży pozwalających na wejście na najwyższy szczebel trzeciemu zespołowi, a co za tym idzie w Ligue 1 pozostanie osiemnaste w tabeli Nîmes.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: instinkt »

troche średnio fair jest to że uznają kurwa wyniki z 28 meczy :dunno:
jak już chcą w ten sposób kończyć sezony to mogliby chociaż podliczać punkty z 19 meczy, czy ilu tam w zależności od ilości drużyn w lidze - 1 mecz z każdym rywalem
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

Wtedy będzie, że ten grał z tym na wyjezdzie i inne kombinowanie. Zresztą w ogóle patrząc po puntach to żadne rozwiązanie nie jest dobre dla drużyn poza PSG i chuj wie co zrobić jak nie planujesz anulowania sezonu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: instinkt »

no kurwa ale chyba takie podejście do sprawy jest dużo bardziej logiczne niż to że w tej części drugiej serii spotkań która została rozegrana i ją wliczają jeden klub zagrał 5 meczy z dołem tabeli, a inna drużyna zagrała 5 meczy z górą (oczywiście hipotetycznie) i waży to na pozycji dającej np awans do europejskich co w dużej części lig przekłada się na niesamowitego boosta finansowego i umocnienie pozycji klubu w lidze w kolejnych latach (a w aktualnej sytuacji gdzie może być ciężko z hajsem w klubach szczególnie)

w stanach chyba w żadnym sporcie nie ma równej ilości meczy u siebie/na wyjeździe i nikt nie płacze z tego powodu :dunno:

dodatkowo w tym momencie dochodzi fakt że niektóre drużyny mają zaległe mecze :dunno:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2020, 20:21 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WHITE »

instinct pisze: 30 kwie 2020, 19:57 w stanach chyba w żadnym sporcie nie ma równej ilości meczy u siebie/na wyjeździe i nikt nie płacze z tego powodu :dunno:
Tam w ogóle nikt nie gra tyle samo razy z jednym przeciwnikiem.
Myślę, że nigdzie nie będzie sytuacji, że uznają tabelę po połowie rundy zasadniczej/sezonu.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
ODPOWIEDZ