Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FruitOffTheWall »

typ ma 35 lat wiadomo mógł grać jeszcze w jakimś osijeku ale stwierdził ze to pierdoli, ja jakoś bardzo zdziwiony nie jestem
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: gogi »

Podczas Rajdu Śląska 2021 miał miejsce wypadek na czwartym odcinku specjalnym imprezy „Chybie”. Załoga Pyra/Pyra uległa wypadkowi. O godzinie 11:00 na odcinku specjalnym Chybie (powiat cieszyński) doszło do wypadku załogi numer 40, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła pilotka. W następstwie tego tragicznego wydarzenia komitet organizacyjny Rajdu Śląska podjął decyzję o zakończeniu zawodów.
o kurwa
Obrazek
pręt z ogrodzenia wbił się w głowę :o

Dodano po 5 godzinach 40 minutach 34 sekundach:
https://m.sadistic.pl/wypadek-na-rajdzi ... 545478.htm

i ten krzyk chłopa na końcu...
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: vipdavid »

Kupiłem sobie subskrypcje NA Viaplay.

Platforma cały czas się rozwija.
Tu macie wykaz wszystkich praw sportowych
Wykaz wszystkich praw do transmisji Viaplay

Najważniejsze funkcje platformy
Funkcje dostępne w Viaplay:
Cofanie na żywo: Możliwe jest cofanie transmisji na żywo do 4 godzin. Nie dotyczy Samsung Smart TV, Android TV, Philips Vewd TV i Playstation 3/4.
Powtórka: Możliwość oglądania wszystkich transmisji sportowych do 48 godzin od jej zakończenia.
Zmiana napisów: Można zmienić napisy we wszystkich filmach i serialach, jeśli takie są dostępne. Transmisje sportowe oraz sportowe filmy dokumentalne najczęściej nie posiadają napisów.
Oglądanie offline: Można pobrać większość filmów oraz programów telewizyjnych na swoje urządzenie mobilne (telefon/tablet z iOS/Android). Pobrana zawartość jest przechowywana na wewnętrznej karcie pamięci urządzenia i nie może zostać przeniesiona na zewnętrzny nośnik pamięci, np. kartę SD. W tym momencie nie ma możliwości pobrania treści na takie urządzenia jak PC/Mac, Apple TV czy Smart TV. Wydarzenia sportowe nie są dostępne w trybie offline.
Oglądaj następny odcinek: odtwarzanie następnego odcinka na większości urządzeń zaczyna się automatycznie. Można wyłączyć tę funkcję.
Multiaudio: Większość filmów oraz seriali dla dzieci umożliwia zmianę języka mówionego.
Co do Darta to nie jestem pewien-to wszystko chyba od nowego roku. Szukałem World Cup of Darts na Viaplay, ale nie znalazłem.
Na tą Chwilę Prawa do transmiji ma TVP.(Transmisjie sport.tvp.pl,aplikacja mobilna oraz kanał oficjalny na YT)
Spoiler
Obrazek
Od tego sezonu Viaplay zamierza pokazywać również NHL
NHL w Viaplay

No i przypomnijmy-od przyszłego sezonu również Premier League w Viaplay.

W internecie czytałem głosy narzekające na jakość transmisji w Viaplay( bo nie ma Full HD jest tylko 720),ale mi to nie przeszkadza. Oglądałem kilka transmisji i dla mnie jest OK. Nie ma żadnych lagów zwisów to NAJWAŻNIEJSZE.

Co ciekawe firma instat-którą możecie kojarzyć ze statystykami sportowymi -uruchamia własną platformę streamingową.

Instat idzie w Streaming

Niedługo nie trzeba będzie szukać żadnych streamów w sieci. Dasz trzy dyszki tu, trzy dyszki tam i masz skróty ,transmisje na żywo w fajnej jakości :eek: ??

ma któs wykupiony pakiet Viaplay?? jak wrażenia :razz:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

vipdavid pisze: 20 wrz 2021, 9:02 W internecie czytałem głosy narzekające na jakość transmisji w Viaplay( bo nie ma Full HD jest tylko 720),ale mi to nie przeszkadza. Oglądałem kilka transmisji i dla mnie jest OK. Nie ma żadnych lagów zwisów to NAJWAŻNIEJSZE.
xDDDDD


vipdavid pisze: 20 wrz 2021, 9:02 Niedługo nie trzeba będzie szukać żadnych streamów w sieci
dzisiaj już nie trzeba
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3066
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mas »

vipdavid pisze: 20 wrz 2021, 9:02 Niedługo nie trzeba będzie szukać żadnych streamów w sieci. Dasz trzy dyszki tu, trzy dyszki tam
No i to będzie powód powrotu do popularności streamów (jak i torrentów) bo oferta będzie zbyt rozdrobniona
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

vipdavid pisze: 20 wrz 2021, 9:02
Niedługo nie trzeba będzie szukać żadnych streamów w sieci. Dasz trzy dyszki tu, trzy dyszki tam i masz skróty ,transmisje na żywo w fajnej jakości :eek: ??

ma któs wykupiony pakiet Viaplay?? jak wrażenia :razz:
rzeczywiście to świetnie, chcąc sporadycznie pooglądać mecze z różnych lig będziesz musiał bulić 493 zł miesięcznie za te wszystkie platformy
ksiazenieporzadek

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

najlepsze lata dla fanów futbolu to były 2012 - 2015 (generalnie chodzi mi o czas jak n połączyło się z c+), abonament kosztował chyba ze 150zł, ale była cała piłeczka, do tego też żużel, trochę nba, pięknie było
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

wtedy abo kosztowało śrendnio 60-70 pln z całą paczką c+
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

Hah no ja właśnie jakoś w na początku 2015 podpisałem umowę z nc+, nadeszło lato, jeb - Eleven. Niby równowartość pięciu piw, nie ma dramatu, ale to co się odpierdala ostatnio to jest jakieś... nieporozumienie. Niedługo każda liga będzie gdzie indziej, dobrze, że to wszystko nie lata na osobnych dekoderach, bo by trzeba było co rok zapierdalać do ikei po nowy stolik jak jakiś lygrys.
Obrazek
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: KejMart »

Gdyby LaLiga byla tylko w Eleven wtedy sztos bo za rok kończy się umowa z C+ wziąłbym polsat z Eleven i do tego Viaplay. A tak bedzie trzeba trzymać C+ do tego Eleven, Polsat Premium, Viaplay. Od lat wykupiony NBA League Pass co też tanie nie jest ale w tym roku już pierdole bo mało oglądałem w tamtym sezonie moze tylko mecze Sixers wykupie. Do tego jak chcesz legalnie UFC oglądać No to Ipla, wkręcony od dwóch lat ostro w NFL w sumie to teraz moj sport nr 2 a NFL League Pass 8 stów, naszczescie mecze na striamch i torrentach sztos jakość. Dolicz Spotify, Netflix, YT premium. No kurwa gdybyś chciał wszystko na legalu to trochę kosztuje. Złote czasy NC z 2015 nie wrócą
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: imo »

tylko strimy pzdr
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

gorzej kiedy zamiast spokojnie oglądać musisz co chwile odświeżać stronę lub zamykać bombardujące cię reklamy o mamuskach chcących kutasa w twojej okolicy
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: redman23 »

dlatego korzysta się ze sprawdzonych stron i ublock origin :dunno:
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

w takim razie jestem szalenie ciekaw jakie to są te sprawdzone streamy?
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: imo »

redman23 pisze: 20 wrz 2021, 19:48 dlatego korzysta się ze sprawdzonych stron
właśnie, tam są sprawdzone mamuśki i sprawdzone kutasy.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

nie no nigga please, znam je i podtrzymuje zdanie o zwiechach i errorach. przy meczach pokroju Leczna - Wisła Płock, które oglądają chyba tylko rodziny piłkarzy i paru kibiców, faktycznie jest spoko, gorzej kiedy chcesz obejrzeć jakiś topowy mecz :(
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: redman23 »

:dunno: od kilku lat oglądam bez żadnych problemów co tydzień mecze Manchesteru United i jakieś derbowe z innych lig albo ligę mistrzów, F1, UFC i od święta jakąś koszykówkę, siatkówkę, czy inne NFLe i może z raz/dwa na całą transmisję trzeba odświeżyć bo zlaguje
ksiazenieporzadek

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

kupcie se iptv i nie musiscie się jebać ze strumykami jakimiś
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

no widzisz, ja tez oglądam dosc czesto i to od dobrych kilku lat i nie zliczę sytuacji kiedy napalalem się na dobrze zapowiadający się mecz (ostatnia sytuacja, która przychodzi mi do głowy to barca - bayern kiedy musiałem w pierwszej połowie odświeżać z 77 razy) a kończyło się na wkurwie i skakaniu ze streama na stream tracąc fchuj czasu. no ale nie ma co dłużej rozmywać tematu
ODPOWIEDZ