NFL vs XFL

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

Problem Pats jest taki, że totalnie im się defensywa rozwaliła i nawet jak im gra biegowa będzie ciągnęła defensywę (bo nie wierzę, że Cam tam będzie dużo rzucał, bo nie ma do kogo), to w plecy powinni sporo dostawać. Wszyscy trzej LB z poprzedniego sezonu out, nie ma Sheltona, generalnie cienko to widzę.
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

nie no, to akurat jasne, że siłą Pats od paru lat jest/była produkcja ze strony defensywy i bez tego zanosi się na sezon w okolicach .500 i to nawet jeśli zaskoczy atak, a Cam będzie w swoim mvp mode

no więc zajebisty debiut Edwardsa, przesilny skurwysyn i dobrze trzyma balans, lubię takich rbs; poza tym to tak jak się spodziewałem, mimo nieobecnego w sumie Hilla przez pierwszą połowę

co na dzisiaj widzowie? no więc o 19 mamy najwięcej spotkań, jak to w niedzielę i tu wypada zrobić sobie multiligę. po pierwsze - Patriots vs Dolphins czyli rzut oka na Nową Anglię po odejściu Bradyego i debiuty Cama oraz Tuy (Tui? rozjeb chłopaku). po drugie - Ravens vs Browns, przede wszystkim dla Lamara Jacksona, ale i żeby zerknąć na Mayfielda i ten niedoszły dreamteam ofensywny z Cleveland (na skrzydle popularny Kevin Malcuit z Napoli); jak nie oglądacie futbolu, a chcecie zacząć to idealny meczyk i będziecie się dobrze bawić. z mniej oczywistych - Packers vs Vikings oraz Seahawks vs Falcons, a dla totalnych masochistów moi smutni Jets. no i 22 - debiut Joe Burrowsa,
galacticos/Lakers 12-13 aka Tampa Bay (w Saints w tym meczu zerkamy na #7 Taysoma Hilla, mega efektowny zawodnik, gra na wielu pozycjach) i chyba najciekawszy z tych trzech meczów imo czyli 49ers z Cardinals (fajny matchup na qb, mnóstwo talentu w ofensywie i topowi hc ligi, nie będzie nudno).

a w nocy to się kurwa śpi, także nie oglądajcie tych Rams bo wam oczy wypali od tych nowych strojów, taka jest moja prawda futbolu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

Jak ktoś nie ogląda futbolu, a chce się dobrze bawić, to przede wszystkim Saints-Bucs, bo zapowiada wysokopunktowe meczazo. :D Nawet ja zerknę, choć rok temu o tej godzinie zawsze mecze Cards szły (Kyler <3), a w tym roku tym bardziej powinni być silniejsi.

A Tua to raczej dziś nie wyjdzie na boisko, o ile Fitz nie dostanie jakiegoś urazu albo nie będzie blowoutu, w co wątpię.
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

liczyłem na jakieś snapy jednak, ale jak Fitz będzie tak podawał to góra w w5 wyjdzie jako starter :lol:

widać w Tampie brak zgrania straszny + Brady właściwie niczego nie udowodnił tym debiutem. niby początek niezły, ale z takim arsenałem to i Winston by im robił jardy, a im dalej w las tym w sumie gorzej wyglądał i szczególnie ten pick6 fatalny.
Patriots za to się jaram - niby to tylko Miami i w powietrzu nic ciekawego się nie dzieje, ale fajnie oglądać w końcu mobilną ofensywę po latach z kieszonkowym qb (najlepszym w historii ofc ale wiadomo o co chodzi)

Hopkins :bowdown:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

Brady pierwszym QB z pick-6 w trzech kolejnych meczach od 2013 roku. :) Generalnie to Tampa wyglądała na niezagraną, poza pierwszym drivem wyglądało to trochę słabo. Evans nie powinien w ogóle grać, bo widać, że mu uraz przeszkadzał, RoJo najwięcej dostawał w ofensywie, ale chyba nie na nim powinna się ona opierać, gdy QB jest Brady.
No a Kamara już poprzedni sezon miał dobry, choć chodzą plotki, że pierwszą połowę grał z kontuzją, o której nie chciał mówić. Jeśli teraz przez cały czas będzie zdrowy, to po dostaniu takiego kontraktu pewnie zagra sezon życia, wczoraj jak potwór.

Liderem NFC East Waszyngton. :lol: Pięknie Eagles wczoraj się zbłaźnili, w sumie nie wiem, kto większym frajerem wczorajszego dnia - Eagles czy Lions. Mitch co czwartą kwartę zagrał. :bowdown:

A, osobny bowdown dla Minshewa, miało być tankowanie po nowego QB, ale chyba wszyscy zapomnieli, że ten typ naprawdę grał dobrze już rok temu. Fajnie, że koledzy z szatni go wspierają. :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

Saquon zerwał acl-a

a Gronk potwierdza btw dzisiejszym meczem, że chyba jednak mógłby zostać na emeryturce. słabiutki ejst
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »



widziałem lepsze flea flickery w historii sportu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »



:bowdown: :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NFL vs XFL

Post autor: RW0 »

Dobra panowie. Wchodzimy w decydującą fazę sezonu, czas polajkować profile na facebookach, instagramach i oglądać analizy meczów na youtube tak by do Superbowl być kurwa SPECJALISTĄ danego sezonu.

Pary finałowe:
Kansas City Chiefs - Buffalo Bills

Green Bay Packers - Tampa Bay Buccaneers


Oczywiście ja cały sercem za 43 letnim ojcem całującym swoje dzieci w usta
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

Mam nadzieję, że Rodgers rozjebie tego marniaka Brady'ego, który trafił do jednej z najbardziej przeładowanych talentem ofensyw, a i tak musi go defensywa ciągnąć dalej. Wczoraj trzy drive'y z przyłożeniem na łącznie 63 jardy, co to kurwa jest. Gdyby nie to, że defensywa Bucs powstrzymała Breesa na najgorszy mecz playoffowy w karierze, to jeszcze by ich Saints przeszli, a zagrali naprawdę strasznie. Packers w ofensywie wyglądają super, mają jedną z lepszych linii ofensywnych w lidze, więc o dziwo jestem trochę spokojny, oby tylko defensywa Packers wylewu nie dostała, bo gra nierówno w tym sezonie.
A Mahomes jak faktycznie wstrząśnienia mózgu doznał i nie zagra, to Bills mają autostradę do Super Bowl. Z Ravens też ich oczywiście defensywa pociągnęła, bo niewiele rzucali przy takim wietrze, ale przy normalnych warunkach Allen pewnie wejdzie na normalne obroty.
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

mimo wszystko Brady spełnił swój podstawowy obowiązek w takim meczu, czyli nie rzucił żadnego int. gorszego meczu już nie zagra, za to w obronę Packers powinien wchodzić jak w masło, szczególnie patrząc na to, jak Rams sobie z nimi radzili i to z niezbyt zdrowym Goffem na kierownicy. natomiast będzie to w chuj dobry mecz i jeśli potwierdzi się kontuzja Mahomesa (a wyglądało to okropnie niestety i nie wiem, czy warto ryzykować), to pod kątem emocji superbowl będzie w tym sezonie na Lambeau Field.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

Dla Brady'ego to już trzeci mecz w tym sezonie z poniżej 200 passing yards, jednym z tych meczów był ten z Packers, który nota bene wygrali, ale też dzięki defensywie Bucs i najsłabszemu meczowi Rodgersa w sezonie. Jak linia ofensywna zagra tak jak w ostatnich meczach, to o Rodgersa jestem spokojny. Gorzej, że defensywa Packers jest nierówna i można się spodziewać bounce back spotkania Toma...
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

Mahomes trenował dziś już w kasku, czyli jednak można się spodziewać, że zagra
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

:mad: :wall: :( :cry:

Secondary Packers zagrało gorzej niż się spodziewałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

nie skreślałbym Packers jeszcze, potrzebują długich driveów żeby wymęczyć obronę Bucs i są w stanie wrócić, to tylko dwa posiadania
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

0 TD 0 INT 84.3 RATING

0 TD 2 INT 57.5 RATING

1 TD 1 INT 76.1 RATING

1 TD 1 INT 79.5 RATING

1 TD 2 INT 56.4 RATING

1 TD 2 INT 62.3 RATING

1 TD 2 INT 77.1 RATING

2 TD 3 INT 66.4 RATING

3 TD - 3 INT - 73.9 RATING
Podsumowanie występów Brady'ego w finałach konferencji. To, że będzie w przyszłości opowiadane, jakim to nie był goatem, woła o pomstę do nieba i jest największy zakłamaniem w sporcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NFL vs XFL

Post autor: RW0 »

A kto jest GOATem według ciebie?

Tak jakbyś miał odpowiedzieć jednym tchem, jednym nazwiskiem
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: NFL vs XFL

Post autor: crbn »

Goatem ogólnie w NFL czy tylko QB?
Jak to drugie to naturalnie chce się powiedzieć Montana, ale mi bliżej do Peytona, bo mogłem go obserwować.
Obrazek
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NFL vs XFL

Post autor: czardi »

Brady vs Mahomes, ale się zajebiście będzie w tym roku januszować Superbowl :bowdown:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

gamepass na superbowl za dolara, polecam wykupić

Dodano po 1 dniu 2 godzinach 9 minutach 34 sekundach:
Spoiler
nie mam pojęcia, kogo zaangażują do komentowania, ale alternatywa też jest
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ