Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Spoiler
Obrazek
moooood
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Tenis

Post autor: yytr »

Wróciłem do tenisa po 10 latach przerwy, nie licząc okazjonalnych odbić i jestem zachwycony. Piękny sport. Myślicie, że spoko kupić używaną rakietę czy zdecydowanie lepiej nową? Szukam główki +98 i wagi 300-305, może ktoś jest w stanie coś polecić. Coś takiego mi wpadło w oko:
Spoiler
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Gorąca sytuacja z Djokoviciem. Australijczycy go nienawidzą, zobacz za co. [Link]
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

no i jebać go, wiedział jakie są zasady
Obrazek jebac kiboli
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

no ale jakby mu powiedzieli że nie i chuj, to nawet by na ao nie przylatywał, a wyszło tak że uzgodnili że może grać bez szczepienia, po czym, po jego wylądowaniu zmienili zdanie i kazali mu wracać, także jebać rząd australii bardziej
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Tenis

Post autor: instinkt »

piękny cyrk dzisiaj cały dzień z Djoko :lol:
ksiazenieporzadek

Re: Tenis

Post autor: ksiazenieporzadek »

Novak -> Novax -> Novisa
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Tenis

Post autor: gambler »

jak typujecie?

w chuj fajnych spotkań, szkoda że i tak sporo przegapiłem (przede wszystkim Igę :( ), mój ulubiony szlem.

trzymam kciuki za Rafcia, ale będą ciężary. w sumie tylko Tsitsipas nie zagrał 5-setówki, ale dla mnie ma najmniejsze szanse i tak.

Danił jak dzisiaj obronił meczówkę, to już wiadomo było co się stanie, kosior tenisista, props.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

nadal - medvedev finał, a jakbym miał stawiać to na daniła

tsitsipas dzisiaj mocno się pokazał z sinnerem, ale mam nadzieję, że rusek od początku wejdzie w mecz i będzie szybki rozjazd

u pań nie wyobrażam sobie, żeby nie wygrała tego barty, serwis i stabilna gra to wyjątek w WTA
ale jeśli ma wygrać, to z igą!

ja wolę wimbledon, w ogóle część sezonu na trawie lubię najbardziej i szkoda, że jest taka krótka
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

No mnie mocno zdziwiło to, że Tsitsipas odprawił niewygodnego przecież Sinnera tak szybko. Meczu nie oglądałem, ale może to ten moment dla niego wreszcie?

A mecz Daniła, mimo, że pięciosetówka to przeraźliwie nudny. Typowy siłowy tenis na pierwsze przełamanie rywala. Obstawiam, że Danił mimo wszystko wygra całość.

A no i za Igę trzymam kciuki mocno. Fajnie, że wreszcie pokazuje charakter. Oby był finał chociaż. Jutro się okaże. ;)

Dodano po 4 dniach 15 minutach 46 sekundach:
Brawo Rafa, nie lubię typa ale szacun za ten powrót. Do tenisa w ogóle i do tego meczu dzisiejszego. Świetny mecz.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Tenis

Post autor: yytr »

Szkoda Danila, fani innych sportów dostali się na korty tenisowe :/
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Tenis

Post autor: juwen »

Ashleigh Barty ogłosiła zakończenie kariery xD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis

Post autor: potter »

ponoć w ciąży jest i dlatego
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Tenis

Post autor: kid »

czyli co iga #1 w rankingu
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

potter pisze: 23 mar 2022, 9:34 ponoć w ciąży jest i dlatego
czy jednak poczuła oddech igi na plecach i obsrała zbroje
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis

Post autor: potter »

no to oficjalnie


:bowdown:
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: Tenis

Post autor: Joaquin »

Kilka lat temu nie sądziłem, że dożyję takiej chwili. Od momentu pojawienia się Igi w tourze już byłem pewien, że jednak dożyję, ale nie sądziłem, że stanie się to tak szybko. W pełni zasłużenie, to jak Iga leci ten sezon to jest niemal poezja, w rankingu race przewaga nad drugą Kontaveit jest już miażdżąca, a po Miami może być jeszcze większa, bo wszystkie rywalki z czołówki albo nie grają, albo już poodpadały (nie licząc Badosy, która w sumie jest po Idze moją drugą ulubioną zawodniczką i zaraz może być numerem 2 - dla mnie układ idealny :oops: ).
A warto wspomnieć, że zaraz sezon na mączce, gdzie jest to ulubiona nawierzchnia Świątek :cool:
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: Tenis

Post autor: Moris »

Bardzo cieszy sukces Igi. I to jeszcze tak sympatyczna dziewczyna, nic tylko kibicować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Tenis

Post autor: kapper1 »

Jakiś w ogóle mnie nie jara Iga jako top1.
Poziom WTA od kilku lat jest tragiczny.
Z Radwańskiej #2 o wiele bardziej się cieszyłem, bo wtedy czołówka była mega mocna, a teraz to :dunno:

Taka sama sytuacja z mężczyznami. Fakt, że w czołówce jest taki Rublev czy Cicipas to... Nie do pomyślenia jakiś czas temu.

Oczywiście fajnie, że Iga top1 i kibicuję (taka Osaka nie zagrozi, bo się boi petard ktoś powie z trybun, że jest chujowa i już po niej)
ODPOWIEDZ