Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

nie no raczej nie jest to specjalnie korzystne ale co zrobić, jakby miała pewność że będzie sobie w singlu dochodzić co turniej do finału to by nie grała ale jak się jest w takim momencie kariery, to trzeba łapać grę i przede wszystkim kasę
np. jak poleciała sobie w tym roku na us open czy teraz do rzymu, loty/hotele/korty opłacone a singla wtapia w początkowych rundach, tak to przynajmniej może trochę na deblu sobie odrobić koszta, skoro i tak tam już musi siedzieć
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

w deblu do tej pory tez niecale 3h w 3 meczach grala, na treningu sie bardziej zmeczy pewnie, nie sadze zeby to mialo jakis wplyw na to jak zagra jutro, zawsze sie ogra cos dzisiaj a debel nie jest specjalnie wycienczajacy
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Jutro mecz Igi na TVN
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

jeju jak łatwo
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Finał z Kenin
Największa pizda na forum:

Mider
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Tenis

Post autor: Malizna »

Wolałbym Kvitova, z Amerykanką będzie ciężej
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

już to pisałem kiedyś z 3 razy ale wciąż nie mogę uwierzyć że mój ziomek z judo z lat podstawówkowych jest głównym trenerem Igi, zawsze mi się tak buzia cieszy jak widzę jego mordkę jak schodzi do Świątek w przerwie że szok (jak jeszcze było można przed covidem) a teraz jak najeżdża na niego kamera w półfinale jebanego frencz ołpen
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

mnie troche martwi to zupełne szaleństwo w mediach i internetach, nie jednemu polskiemu sportowcowi rozjebało tak psyche
jak mam typować wynik, to obawiam się, że Iga jednak zapłaci frycowe, ale chciałbym się mylić
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

z kenin zdecydowanie ciężej niż z kvitovą, będzie meczycho

no panie przedszkolanek przy takim sukcesie na takim etapie kariery trudno byłoby uniknąć rozgłosu, miejmy nadzieję że to na nią bardzo nie wpłynie. mimo to bardzo miło, że dużo ludzi pewnie sobie ten mecz dziś obejrzało i zna Igę bo leciał na tvnie, a i jest z czego być dumnym

bardzo mnie cieszy że dzięki french open będzie miała środki na rozwój kariery, a jednak zawsze gdzieś z tyłu głowy to siedzi i potem przyjeżdżają tenisisci zmęczeni przejebac pierwszy mecz
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

tak, chodziło mi jednak o nasz typowy braku umiaru w takich okolicznościach
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

szkoda tego debelka szczegolnie ze byl w zasiegu spokojnie, w pierwszym secie duza przewaga byla, w trzecim tez mozna bylo no ale duzo bledow, sporo nerwowki, mam nadzieje ze jutro bedzie grac spokojniej bo bylo widac w koncu emocje i chyba presje
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Ustawiony mecz na French Open 2020?!

Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie spotkania I rundy debla kobiet. Na piątego gema drugiego seta w kilku firmach bukmacherskich postawiono kilkaset tysięcy euro, a wątpliwości wzbudziła też postawa tenisistek w tej partii.

Mecz o którym mowa to Jana Sizikowa/Madison Brengle vs Patricia Maria Tig/Andrea Mitu.


A co do dziś to półtora godzinki zaczyna się.. kenin 2,40? Nic nie mówię wiecej :roll: oglądając wczorajszy polfinal widzialem spore zdenerwowanie Igi napierdalała rakieta po korcie co jej się nie zdarzało by tak stracić cierpliwość zeby dzis lebson zachowała, bo rywalka mega systematyczna, a wczoraj co prawda debel ale sporo prostych autow co jej się nie zdarzało tak czesto ale nie ma co - Go Go Iga!!!
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

mówiła że w deblu wkurwia się bardziej bo błędami krzywdzi partnerkę i oby tak było, bo z takim nastawieniem to na Kenin nie ma czego szukać
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Wielki sukces polskiego tenisa. Serce się raduje jak się ogląda jej grę i to jak dojrzale się zachowuje. A najbardziej cieszy chyba to, że ona ma dopiero 19 lat i jeśli głowa nadal będzie tak pracować, jeśli będzie się rozwijała to da nam jeszcze mnóstwo emocji i radości w przyszłości. Bardzo na to liczę. :)
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Ale tak z dupy totalnie wystrzelila z tak dobra dyspozycja, na US Open niby ok-poprawnie ale widac bylo miazdzaca roznice z Azarenka, tu przed szlemem z Rus przegrana w dwoch setach w slabym stylu, no kto by sie spodziewal ze tak sie turniej potoczy. Oby tylko nie byl to taki one hit wonder a zdarzaly sie juz takie ananasy, to co najstarszy szlem Wimbledon odwolany kompletnie na ten rok wiec jak teraz teraz schedule sie klaruje ? w grudniu jest ten turniej najlepszej dziesiatki kurwa poki jest forma a inne panny srednio szloby to wykorzystac i jeszcze dobic jakos do tej 10, po tym zwyciestwie RG gdzies kolo 20 powinna byc w najnowszym rankingu.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Tenis

Post autor: kocur »

Będzie 17
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Pierwsza Pani w historii Roland Garrosa w siedmiomeczowym formacie, która wygrala turniej bez straty seta i do 6 w każdym (bez 7-6, 7-5)
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Tenis

Post autor: crbn »

Pytanie - czy taka Świątek wygrałaby mecz z tenisistą ATP z drugiej setki rankingu?
Obrazek
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

oczywiscie ze nie ale nie o tym mowimy
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis

Post autor: demon »

Siostry Williams kiedyś grały z typem nr 203 i gładko przegrały.
ODPOWIEDZ