Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Dobrze, że biały uderzył białą, bo by większa inba wynikła przy mieszance rasowej.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Te przepisy to zart
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis

Post autor: demon »

Ja pierdolę, serio go za to zdyskwalifikowali :bag:
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Ja pierdole od razu mi sie przypomniało jak Shapovalov bombę wykurwil sędziemu w oko
Spoiler
Niebezpieczne sa te zagrania opor, Djoko niby z rączki uderzył ale ma to swoja moc leci ogień i odległość bliska, jeszcze w krtan dostala najgorzej kurwa. Tam często podają piłki male dzieci, takie cos musi byc karane nie bylo piłki w grze wiec nie musiała być przygotowana a tu kurwa leci w jej stronę niespodzianka. Na takim poziomie to nie powinno sie wydarzyć jeszcze Djoker, ajaja ciężki rok najpierw przepraszał caly świat za ten turniej covidowy teraz to. Zasady są takie same dla wszystkich inni za to dostawali dsq wiec czemu Djoko ma nie dostać, i lepiej ze ten przepis jest bo gdyby nie to myślę że chociażby Fognini juz by miał pare cial na koncie. Na dyskwalifikacji sie raczej nie skończy pewnie kara finansowa wjedzie jakas wieksza i pytanie czy będzie jakas przymusowa przerwa na kilka turnieji. Btw już w tym meczu wypierdolil piłkę w kosmos ale nikogo nie trafił na szczęście to widac ze sie zbieralo, reguly są takie nie od wczoraj, za głupotę - kara. Federer will never :p

Tutaj inna perspektywa uderzenia

Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Tenis

Post autor: Malizna »

Ja tam się bardzo cieszę z tej dyskwalifikacji, nikt mnie bardziej nie irytuję niż Djoković. Chciałbym żeby tytuł m zgarnął Thiem lub Shapovalov, Sasha nie ma psychy na zgarnięcie szlema.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

mam nadzieje ze dostanie bana na garrosa i australie ewentualna, tez go nigdy nie lubilem, tfu jebac
a tytul mam nadzieje medvedev/auger, cos mi sie wydaje ze thiem albo shapo jednak odpadna
a zverev oczywiscie xD bardzo bym sie zdziwil gdyby cokolwiek wygral
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »



Nick z ankietą hah;d ale nie ma co sie dziwić bo tyle co on odjebal to już dawno ma miano recydywisty wiec naturalnie ze kara by byla konkretniejsza. Djoko aniolkiem nigdy nie był w 2016 pamietam na maczce rakieta idiota rzucił do tyłu o włos od typa co pilencje podaje ale i tak do Kyrgiosa to mu brakuje.

Co do US Open ja bym cicho stawiał na Berrettiniego, rok temu doszedł do polfinalu gdzie była pełna obsada i byl rewelacja turnieju, ogólnie solidny sezon i pokazuje że to nie przypadek. Narazie seta nie stracil i gra ze średnią 90% wygranego 1 serwisu, no muci niemiłosiernie podoba mi sie jego ofensywny styl od zawsze a NA szlemie w USA czuje sie jak ryba w wodzie. Dzisiaj ważny test gra z Rublovem ktory jest w życiowej formie, mimo wszytstko widze zwycięstwo Włocha. Rok temu jego marsz powstrzymał Nadal, dzis go nie ma. Dzoker out wiec kazdy na lekko do ogrania przez stefano italiano.

Jak nie on to może Medviediev, rok temu juz bym w finale 5 setów z Nadalem. Teraz niby seta nie stracil poki co ale los mu sprzyja z tymi rywalami, na pierwszego wymagającego rywala dopiero trafi w cwiercfinale i prawdopodobnie będzie to Berrettini. Więc stawiam na zwycięstwo kogos z tej dwójki. Shapovalov to dla mnie ten sam przypadek co Zverev, typo musi zmężniec, za dużo prostych błędów malo regularnosci szybki czajnik ale młody jest gosc 99 rocznik wiec jeszcze bym mu dał pare lat ale na tą chwilę nie widze go jako winner kompletnie.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

Zachowanie głupie jakich wiele, kwestia pecha jaką krzywde wyrządził i tyle, ja się specjalnie nie ciesze ale tak powinno być. Tenisowe realia wyglądają tak, że często Nadal/Fed/Serena unikali kary ze względu na swoje nazwisko i w każdym przypadku powinno być to ukracane. Ostapenko też kiedyś w sędziego czy dzieciaka rakietą rzuciła w ferworze ale krzywdy nie zrobiła i mecz chyba trwał dalej :)

Z życiówką Rubleva w tej chwili bym nie przesadzał bo nikt go jeszcze dobrze nie sprawdził, ale to może być dobry mecz i też myślę że bardziej Berettini. A cały turniej cięzko mi powiedzieć. Obawiam się, że Medvedvev, a chciałbym kolejny tytuł wielkoszlemowy dla Vaska Pospisila :joint:
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Tenis

Post autor: qualite_de_schizoide »

chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Hah teraz by go zjedli mając to w pamięci na konferencji to podkulil ogon i uciekl samolotem do siebie, pisząc tylko lzawy post na insta :D tchórz i tyle ale umiejętności nie można odmówić, niech sobie odpocznie i ustabilizuje banie bo od tych jego dziwnych teorii wysnuwanych to coraz gorzej z nim a jego zona ktora grzmi tu i tam ze koronawirus jest przez instalację sieci 5g na pewno mu w tym nie pomoże.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Tenis

Post autor: Bolo »

A serena dostała coś jak wtedy małpowala ze rasizm, seksizm i najgorsi są bo przegrała z kims tam?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Tenis

Post autor: genocidegeneral »

nie wiem ale pamiętam sytuację gdy federer tłumaczył sędziom dlaczego popełnili błąd opierając się na kierunku rotacji piłki, wg mnie ludzie >>> kobiety
Obrazek
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

w meczu z berdychem to bylo piekna sprawa

a co do berrettiniego to rublev zagral bardzo fajnie moze bedzie niespodziewanka z medvedevem
ale raczej nie

thiem tez solidnie z augerem
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

recklezz pisze: 07 wrz 2020, 9:43 Co do US Open ja bym cicho stawiał na Berrettiniego, rok temu doszedł do polfinalu gdzie była pełna obsada i byl rewelacja turnieju, ogólnie solidny sezon i pokazuje że to nie przypadek. Narazie seta nie stracil i gra ze średnią 90% wygranego 1 serwisu, no muci niemiłosiernie podoba mi sie jego ofensywny styl od zawsze a NA szlemie w USA czuje sie jak ryba w wodzie. Dzisiaj ważny test gra z Rublovem ktory jest w życiowej formie, mimo wszytstko widze zwycięstwo Włocha. Rok temu jego marsz powstrzymał Nadal, dzis go nie ma. Dzoker out wiec kazdy na lekko do ogrania przez stefano italiano.
no i rzuciłeś klątwę :P
na teraz (na ten moment ćwierćfinały) to w mojej opinii każdy prócz Carreno-Busty może zgarnąć zwycięstwo

buki przewidują to tak
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

haha :D taa, to co Rublev w nastepnej kosi Daniła :) w wta miło widziec ten comeback Pironkowej kto by pomyslal ze jeszcze wróci na tak wysoki poziom, 32 lata ostatni mecz 3 lata temu oficjalny a tu proszę, szkoda, że na Syrene trafiła w ćwierćfinale ale nóż nie takie cuda sie zdarzały :P ogołnie mamy 3 bardzo mocne kandydatki do zwycięstwa Azarenka, Osaka oraz Syrena, każda w bardzo dobrej formie - nie wiem na kogo bym postawił dla mnie to fifty fifty.

co do ATP to tak, oprócz Busty no i Corić też nie widzialbym większych szans. Nikt z powyższych nie wygrał szlema więc ktokolwiek winner to bedzie to jego pierwszy raz a moze dojsc do sytuacji gdzie w polfinale najstarsza osoba będzie miała 24 lata nie wiem czy się kiedyś takie coś wydarzyło na szlemie, na szybko to tak z 8 lat conajmniej nie. Nie do końca sportowo młodzież wyeliminowała starych ale no w historii mogą się zapisać :)
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

final medvedev - busta
chociaz fajnie by bylo gdyby deminaur wygral w sumie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

djoko najpiękniej, jak nie idzie to nie idzie

to jak panowie rokowania, thiem?
miedwiediewa nie widzę za bardzo jeszcze z tą ręką
zweriewa nie widziałem w ogóle, jak on gra na turnieju?
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

kurwa thiem kozak w chuj wczoraj szacun
zverev kupa prawie z busta wpierdolil, bede w szoku jak ugra jutro wiecej niz 1 seta, po meczu zverev -pcb ogladanie med-thiem to bylo jak z ekstraklasy na premier league przeskok
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

Ja wiem, że performance w sf w oczywisty sposób wskazuje na Thiema, no ale jednak @4.35 na Zvereva to troszkę za dużo moim zdaniem. No i fajnie, że wreszcie jakiś nowy zwycięzca gs.
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

gra do 3 zwycięskich setów jednak w sporym stopniu zmniejsza wariancje czytaj prawdopodobieństwo że underdog zagra zajebiście przy słabej grze faworyta przez 2 sety jest większe niż przez 3 sety na szlemie, przez co kursy na faworytów są niższe niż standardowo. Ale tak jak mówisz Sasza to nie jest jakiś zwykły solidniak tylko top10 na świecie, a thiem też nie jest kompletnym dominatorem, więc kurs wydaje się być dziwnie wysoki, może jakiś drobny uraz u niemca lub coś w tym stylu
ODPOWIEDZ