Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Tenis

Post autor: the badman »

Szkoda bardzo ale lubię tego wariata. Fajnie jakby zgarnał szlema. W ogóle na Radwańską zeszło szambo bo dała na insta że ma kibicuje, co za ściek.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

całkiem zabawnie wyszło, że rosjanek nie ma na wimbledonie, wiadomo dlaczego, a ze wszystkich 128 nierosjanek wygrała akurat rosjanka
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

No w sumie śmiesznie xd

Dobra Nick lecisz, krótko z foliarzem.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Tenis

Post autor: gambler »

Szkoda, bardzo bym chciał żeby Nick zgarnął kiedyś szlema. Piękna podróż śledzić drogę tego wariata, chociaż te momenty z teamem mocny cringe. Stracił koncentrację, serwis zaczął się rozstrajać, myślisz sobie zamknij mordę, graj, a on wali takie teksty :bowdown:

Dżoker jednak bardziej konsekwentny, dobre returny i klasycznie trzyma key-moments, kiedy rywale tracą głowę.

Imo piękny Rafał by ich rozjebał obu gdyby nie zdrowie, a ta kariera to osobista remontada jaką mi zrobił. Nie lubiłem, męczyłem się oglądając go w rybaczkach i grzebiącego w dupie, a dzisiaj celebruję każde zwycięstwo.


Hubi mega mnie rozczarował, byłem napalony jak ojebał kyrgiosa w Halle.
Iga spodziewałem się ze w końcu straci streaka, ale i tak serduszko dla ciebie
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis

Post autor: potter »

Djoko nie może grać w US Open, ale Ruski to już spoko, no nieźle
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2127
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Tenis

Post autor: suitup »

covid zabija na całym świecie, ruscy tylko w Ukrainie i może jeszcze kilku innych miejscach, ciężko Ci to zrozumieć?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis

Post autor: potter »

ale ja nie bronię Djoko, ale no i tych i tych powinni wyjebać albo nikogo a nie tak rozgraniczać
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2127
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Tenis

Post autor: suitup »

:D nie no wiadomo, napisalem to "z przekasem"
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Tenis

Post autor: manieq »



Roger Federer kończy karierę. Laver Cup ostatnim turniejem Szwajcara.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Tenis

Post autor: juwen »

myślalem że pożegna się w Bazylei, ale to i tak odpowiedni czas na zejście ze sceny
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2127
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Tenis

Post autor: suitup »

chcialem tylko napisac, ze te pozegnianie Rogera poruszylo mnie w wielkim stopniu
do tej pory tylko "pogrzeb" KB24 i pozegnanie Messiego z Barcelona wywolaly u mnie taki sam efekt

choc przez pierwsze jego lata bylem jego "hejterem" (nie wiem czy w 2001/2 roku slowo hejter istnialo w ogole) bo zawsze rozpierdalal Roddicka, ktorego wtedy lubilem, to jednak pozniej sie w nim zakochalem

nikt nigdy nie bedzie gral w tenisa tak jak RF, nie bedzie mial takiego nadgarstka i takiej wizji, timingu i gracji
a te wczorajsze zagranie w dziure pomiedzy slupkiem i siatka (ktore notabene trafilo w kort) to mogl zrobic tylko on

nadal mi smutno + Hubert przejebal z Sonego, trzeba czekac wiec na ATP Finals, ktore chyba jednak bedzie najslabszym z ostatnich (oby Carlos wzial)

:cry: :cry:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Prawda. Mnie zawsze imponowała ta jego gracja na korcie, jak elegancko się poruszał i uderzał, ten przepiękny bekhend. Dlatego też był zawsze dla mnie numerem jeden. Smuteg.
Tak jak komentatorzy powiedzieli, uderzyło mnie to pożegnanie mocniej niż myślałem, że mnie poruszy. Koniec pewnej epoki. Nadal będzie następny. Teraz może być czas Alcaraza, Tiafoe i innych.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Tenis

Post autor: mateko »

piękne obrazki
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

ogladalem wczoraj i full smutno mi sie zrobilo pod koniec
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Tenis

Post autor: juwen »

gdy powiedział this was amazing journey, thank you

to łzy same cisnęły się do oczu :(
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis

Post autor: potter »

byłem sobie dzisiaj na tenisie na żywo pierwszy raz i fajnie się to ogląda kurde. Co prawda to tylko WTA, ale no Iga więc wiadomo się kibicuje, a potem jeszcze Rybakinę z Kvitovą obejrzałem sobie i dobry mecz to był. Szkoda, że na finał nie ma już od dawna biletów, bo pewnie się zmierzą dwie ostatnie zwyciężczynie wielkiego Szlema, chętnie bym też pojechał.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

zazdro, turniej w ostravie zajebiście wygląda cenowo w porównaniu do tego polskiego kurwidołka a dodatkowo to 500 i to z samym topem.
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Tenis

Post autor: kapper1 »

Byłem dziś na dwóch półfinałach w Ostrawie.
Mecze na wysokim poziomie z małą ilością niewymuszonych błędów.

Rybakina sama sobie przegrała mecz, ale i tak wisienką na torcie byli janusze w drugim meczu.
Pierwszy mecz ludzie skupieni klaszczą po akcjach lepszych i gorszych.
Drugi to jebana polska swołocz, która zrobiła wstyd na cały świat. Darcie japy podczas punktów, klaskanie po błędzie pierwszego serwisu rywalki (XD), punktach Igi po siatce, wywoływanie autów (raz Aleksandrowa była zdezorientowana), ODGŁOSY MAŁPY MIĘDZY SERWISAMI (!) w przedostatnim gemie serwisowym, co w ogóle wybiło Rosjankę z gry. Miało to według mnie ogromny wpływ na wygraną Igi (do tego czasu Jekaterina grała jak w transie -siedział serwis, o returnie nie wspominając)

Wypierdalać na trybuny piłki/siatkówki/żużla i tam sobie drzyjcie japę jak zwierzęta.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis

Post autor: potter »

e to ja nie miałem takich odczuć w piątek, ale no Iga chyba też dziś się wkurwiła, bo mówiła o tym w wywiadzie, że nie powinno się przeszkadzać między jednym a drugim serwisem, a też był obrazek jak ucisza kibiców którzy się cieszyli po podwójnym serwisowym błędzie Rosjanki.
Ale czy ja wiem, że tylko nasi tak robią, na meczu Kvitowej też czasem były okrzyki aut zanim piłka wypadła i ten francuski sędzia upominał.

Generalnie widać, że końcówka sezonu i Iga te mecze kolanem przepycha, ale no finałów nie przegrywa więc wierzę, że i jutro da radę. Ale samej jakości to więcej było w meczach Rybakiny z Czeszkami niż w starciach Polki.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Tenis

Post autor: kapper1 »

Odgłosy małpy i krzyczenie, oklaski, zachwyt MIĘDZY PIERWSZYM A DRUGIM SERWISEM, nawet nie po podwójnym to jakiś żart i nigdy takich osób nie powinno się wpuścić ponownie na tenisa.

Plus jak sobota to wszystkie otumanione janusze przyjechali, bo mieli wolne w robocie, a akurat nie grała kopana czy siatka.
ODPOWIEDZ