Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
juwen
Posty: 678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Tenis

Post autor: juwen »

nie udał się powrót Janowicza do Touru - w Lugano, po ponad dwuipółgodzinnej heroicznej batalii, przegrał w 1 rundzie kwalifikacji z Denisem Yevseyevem #338 z Kazachstanu
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6792
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Tenis

Post autor: jAg »

kapper1 pisze: 27 mar 2022, 13:35 Jakiś w ogóle mnie nie jara Iga jako top1.
Poziom WTA od kilku lat jest tragiczny.
Z Radwańskiej #2 o wiele bardziej się cieszyłem, bo wtedy czołówka była mega mocna, a teraz to :dunno:

Taka sama sytuacja z mężczyznami. Fakt, że w czołówce jest taki Rublev czy Cicipas to... Nie do pomyślenia jakiś czas temu.

Oczywiście fajnie, że Iga top1 i kibicuję (taka Osaka nie zagrozi, bo się boi petard ktoś powie z trybun, że jest chujowa i już po niej)
witam naczelnego hejtera Igi
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3981
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

zawsze kurwa cos nie pasuje, juz na wyższym miejscu nie może być żeby cię zadowolić. a co do topu atp to faktycznie brakuje dominatorów, ale co w tym złego?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Tenis

Post autor: kapper1 »

Napisałem tylko swoje odczucia przecież :D Niech wygrywa jak najwięcej przy tak korzystnych warunkach.

Co do ATP już wiele razy się wypowiadałem. Zdrowy Djoko będzie jeszcze wygrywał 10 lat, Nadal 5.
Co to oznacza? Nie wiem, choć się domyślam. Dobrze, że Agassi już za stary.
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 350
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Tenis

Post autor: Korben Dallas »

Konkretny rozpierdol Iga, trzy turnieje i 20 meczów wygranych z rzędu, brawo!
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1789
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Tenis

Post autor: the badman »

Piękne czasy, mamy top 1 tenisistkę na świecie i tenisistę w top10. Ja jestem niedoszły talent :lol: skończyło się na uprawnieniach instruktorskich . Ale do dziś pamiętam jak czekałem na mecze Marty Domachowskiej która była gdzieś koło top100 na świecie a dziś taki dobrobyt.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

kto według was wygra RG?
i dlaczego będzie to Alcaraz?
zapraszam do dyskusji
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Też uważam, że Alcaraz. Wydaje się być bardzo mocny na mączce z racji swojego movementu i umiejętności wychodzenia z trudnych sytuacji w defensywie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

ja jestem tylko ciekawy czy on wytrzyma best of 5, ale jakoś nikt mi nie przychodzi do głowy, kto by go mógł dojechać fizycznie, nole i nadal już chyba nie dadzą rady
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2196
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Tenis

Post autor: suitup »

zastanawiam sie nad tym co sie dzieje z Iga Swiatek
czy ona jest az tak dobra, czy ta cala ekipa, ktora gra jest taka slaba

ma 28W z rzedu, ogladalem wczoraj z Sabalenka(nr 3) i dzis final
ogladalem w Madrycie polfinal i final

ja nie wiem, te klientki to graja tak jakby mialy sie zesrac zaraz
nie wiem czy sa takie zesrane przed wielka Iga, czy po prostu nasza cudowna tenisistka trafila na okres w ktorym sa same chujowe zawodniczki (przypominam ze Barty rozpierdalala tak samo i teraz se poszla w golfa grac)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

why not both?
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3150
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Tenis

Post autor: mas »

Ja jednak jestem zdania ze to jednak słabość przeciwniczek, gdzie reszta topki odstaje ewidentnie potencjałem, gdzie będą w primie niewiele ugrały do tej pory lub się rozsypały jak Osaka czy Sablenka
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Tenis

Post autor: kapper1 »

suitup pisze: 15 maja 2022, 14:38 a cala ekipa, ktora gra jest taka slaba
Nie ma za co.

A szkoda, zobaczyłbym Igę w pojedynkach z kimś poważniejszym niż z Japonką o psychice dziecka czy Grażyną z Białorusi

Janowicz dostał dziką kartę do Poznań Open, dominator genetyczny wraca :cool: (lubię jego styl grania)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2022, 11:48 przez kapper1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1789
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Tenis

Post autor: the badman »

Brenda Fruhvirtova se niedługo wleci w mainstream i bedzie z Igą walczyć
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3150
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Tenis

Post autor: mas »

dajcie spokój z tenisowymi wonderkidami, jeśli w ciągu 3 lat z nią w ogóle zagra to i tak będzie dla niej sukces
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Tenis

Post autor: kshaq »

A ja gdzieś czytałem, że to nie do końca tak, że ta konkurencja taka słaba, tylko Iga po prostu ma takie kosmiczne pierdolnięcie. Ponoć z forehandu taki Hurkacz nie osiąga prędkości, jakie zapodaje przeciwniczkom Świątek. Jakiś tenisowy wariat potwierdzi?
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Tenis

Post autor: maciek »

Nie jestem tenisowym wariatem ale chyba niemożliwe jest to co mówisz
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Tenis

Post autor: kshaq »

Spoiler
Obrazek
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: Tenis

Post autor: Joaquin »

Ja pierdole, jakby patrzeć po rozstawieniach to w Rolandzie ćwierćfinał Djoko - Nadal, a w półfinale zwycięzca zagra z kimś z dwójki Alcarez/Zverev. Mocarna połówka drabinki, ta druga natomiast to jakieś nieporozumienie :crazy:
Co do Igi... Łatwo nie będzie, bardzo nie chciałem aby trafiła na Halep, a tu z Simona już w 4. rundzie może się napatoczyć. Do tego wcześniej Samsonova, która jako jedyna urwała Idze seta ostatnimi czasy, ale mam nadzieję że to był tylko wypadek przy pracy. Ostapenko, Sabalenka czy Badosa to późniejsza faza turnieju, ale te zawodniczki też mogą być niewygodne. Zapewne jakaś zniżka formy u Igi kiedyś przyjdzie, ale liczę na to, że na tym turnieju jeszcze nie i rozniesie go w pył :cool:
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2196
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Tenis

Post autor: suitup »

nie no kshaq, mozesz sobie tym dupe wytrzec

porownujesz srednia predkosc FH za caly rok 2021 w ATP
z jednym meczem, w ktorym moze Iga miala 20 FH (bo moze grala caly czas BH) i na tej podstawie myslisz ze ma pierdolniecie?
pierdolniecie to miala serena, venus, nawet azarenka
nie mam swira na punkcie statystyk, ale zaloze sie ze najszybszy FH Igi to nie jest top 50 najszybszych FH w historii WTA

zeby nie bylo - ja jestem fanem naszej pieknej Igi, trzymam za nia kciuki i ogladam jej mecze (moze nie wszystkie, ale ogladam)
ODPOWIEDZ