Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Prawda. Zawsze go lubiłem i mu kibicowałem. Szkoda tych kontuzji, bo jego potencjał był ogromny i dlugo by się mówiło o wielkiej czwórce, a nie trójce.
Awatar użytkownika
Amadi
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:16

Re: Tenis

Post autor: Amadi »

Bez jaj z tym, że Murray wycisnął tylko połowę ze swojego potencjału. Fakt, jako jedyny potrafił trzymać się latami wielkiej trójki. Jednak był przecież długi okres kiedy w prime jak trafiał na kogoś z nich w półfinale lub finale to niemal zawsze byli dla niego ścianą nie do przebicia. I nie były to krecze tylko ewidentnie mentalnie był zjadany przez takiego Djokovica.
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

No ziomek był numerem jeden w 2016 roku kiedy osiągnął swój prime, 3 finały GS w tym 1 win wieńcząc cały sezon zwycięstwem w ATP finals właśnie nad novakiem. Od 2017 zaczęły się na poważnie problemy z kontuzjami. Gość wygrał do tego czasu 3 GS, więc wydaje mi się, że jakby był w pełni sił to ugranie kolejnych 3 przez następne 4/5 lat nie byłoby czymś mega nieprawdopodobnym. Tym bardziej, że po drodze Nadal też miał kontuzje, a Roger wiadomo na znoszącej niestety od dawna.

Może i tak do tego czasu wypadał najsłabiej z całej czwórki ale też nikt go nie stawiał do końca na równi z top3. Z 2 strony chłopak ma tyle samo GS tytułów co np. Wawrinka, a jednak Murray to była inna klasa zawodnika, regularność itd.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Tenis

Post autor: 2do5 »

GG Hubi
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4655
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Tenis

Post autor: scam_sakawa »

Byłoby pięknie jakby się teraz postawił Federerowi (zajebiście się odmienia xD).

WIELKI HUBERT HURKACZ!
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Tenis

Post autor: Sergiusz »

Hubert dziś bierze Berrettiniego?
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

ciezary beda, ale moze sie milo zaskoczymy
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Tenis

Post autor: exyou »

pozdrawiam_ pisze: 09 lip 2021, 9:11 Hubert dziś bierze Berrettiniego?

Niestety raczej nie, ale kto wie, kto wie.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

niestety nie pyklo, szkoda shapo bo mogl ograc djokovicia ale braklo psychy w kluczowych momentach
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

No to Mateo leci po 1 GS a Włosi po euro i frekwencja w poniedziałek w robocie u Włochów 50 procent. Nie wiem co bardziej by zabolało win Anglików czy otwarta droga Serba do klasycznego szlema.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

tak, oby pies Djokovic dostał 3:0 na dziurę
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Dostanie tak jak ostatnio z Grekiem
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4655
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Tenis

Post autor: scam_sakawa »

Djoko wygra na miękko.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

jak @cyniu
w pierwszym secie może jeszcze jakaś walka, a później 2 już na luzaku dla serba
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Tenis

Post autor: mario995 »

3:0 Djoko na luzaku. Italiano miał wczoraj dobry dzień jak Hurkacz w meczu z Rogerem. Nie do powtórzenia w finale
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Nie no, Djoko to ma. Tak jak wyżej uważam, że u Berretiniego w półfinale zadecydowała dyspozycja dnia. Z Novakiem i jego returnami już nie będzie tak łatwo. 3-1 obstawiam dla Djokovicia.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Tenis

Post autor: qualite_de_schizoide »

beret nawet seta nie ugra, pełne nachy jak zobaczy djoko po drugiej stronie kortu, tak jak było na ostatnim WS
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Oby Djoko po Wielkiego Szlema poleciał i powyjaśniał tych dwóch lamusów z 20 tytułami.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: Tenis

Post autor: Joaquin »

Podbijam kolegę wyżej. Co prawda może Nadal to nie do końca lamus, ale Federer to typ, którego fenomenu nie mogę zdzierżyć. Łatwo się nabijało tytuły wielkoszlemowe w latach 2003-2007, gdzie miał w finale do pokonania takich tuzów jak Fernando Gonzalez, Marcos Baghdatis czy Mark Phillippousis. Przyszedł Nadal i zaczął wyjaśniać tego "goata", a to co później z nim Novak robił to aż szkoda gadać. Do tego te niby rekordowe 103 triumfy we wszystkich turniejach, z czego bodajże 49 to turnieje 250 i 500 :lol: przy tych porównaniach z triumfami Nadala i Djokovicia wygląda to żenująco. A już najbardziej nie mogę zdzierżyć tego nazywania go królem Wimbledonu. Haha kurwa, bilans 8-4 ( :lol: ) w finałach, gdzie Djoko go zlał trzykrotne, raz zrobił to nawet Nadal. Królem to może być Hiszpan na RG z bilansem 13-0 w finałach, królem może być Djoko w AO z bilansem 9-0 w finałach, ale nie typ który czterokrotnie dostawał w cymbał w decydujących meczach, a do tego od jutra będzie miał tylko dwa tytuły więcej od Serba. Jedyne czego żałuję to to, że nie dotarł znowu do finału, ból dupy jego kibiców po porażkach z Novakiem to jest coś najpiękniejszego :D (nie)stety, już tego chyba nie będzie nam dane doświadczyć..
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Djoko przede wszystkim jako jedyny ma przynajmniej po 2 tytuły na każdym z wielkoszlemowych i ATP1000 kortów, czego zapewne nikt już nigdy nie powtórzy. Najbardziej wszechstronny i równy gracz w historii.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ