Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Tenis

Post autor: boixos »

Tenis się skończył na Andre Agassim, on tak go nienawidził, że walił koks żeby przetrwać, ostatecznie coś tam wygrał i tato go mniej bił. O czym tu gadać, Nadal potrzebuje sobie ułożyć fryzurę zanim wykona serwis, Federer jest tak agresywny jak jego narodowość, Djokovic jak typowy Serb, atakuje niewinnych.

A tak serio, to autentycznie, jak byłem fanem Agassiego to nie zapomnę tego szlema, co ograł jakiegoś niemca z dupy bo Andy Roddick był tak zjebany po biciu rekordów w dziwnym wykonaniu serwisu (a'la Andy Roddick), że na półfinał nie wyszedł. Ale jego dziwny serwis zawsze props, no i wygrał fajną dupę, nr 2 bo Kournikova była zajęta.
Lubiłem starych pryków, Lleyton, Andre, czy jeszcze Sampras. Później to już gejoza.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

dobra mam nadzieje ze szybkie 3-0 nadal dzisiaj
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

a dla mnie faworytem tego spotkania jest Djoko, wbrew opini bukmacherów. Ogladalem ostatnie mecze Nadala i mimo tego, ze seta nie stracił to nie zrobił na mnie wrażenia :) na pewno to nie Nadal z prime'u, ostatni set ze Szwartzmanem to lipton z obydwu stron throwy takie ze glowa bolala, w wiekszosci meczow na tym turnieju rywal Nadala śr 50 nie wymuszonych bledow majac w okolicach 20 winnerow gdzie spotkania trwaly 3 sety to dramat jest. Patrzac na stricte mecze polfinalowe i cwiercfinalowe to dla mnie lepiej wyglada Djoker mimo iz stracił łącznie 3 sety to rywale na prawde pokazali sie z b dobrej strony, a z Nadalem to po prostu nie dojechali albo sie zesrali jak Sinner :) dla mnie dzjoko 3-1, kto jak nie on wie jak wygrywać na ziemi z Rafaello

E: miales racje ziomus wyzej powiozl go bez niczego, tak slabego Djokovicia w finale to dawnoo nie widzialem, szczegolnie bylo widac prace na nogach gdzie zawsze mial b dobra to tutaj czeste potkniecia, czeste spoznienia jak nie on kompletnie, Rafa zagrał swoje po prostu niby Djoko wiecej winnerow ale niewymuszonych... 40 wiecej od Rafy, slabizna serwis tez nie siedzial, gratki
Ostatnio zmieniony 11 paź 2020, 19:55 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

Vamos Rafa!

Przed Rafą w Paryżu to każdy sra xdd Na papierze djoko miał trudniejszych rywali, ale weź graj ze Schwartzmanem na mączce, nic przyjemnego. Rafa po prostu nie był zmuszony do gry na najwyższym poziomie. Djokovic gra to co zwykle jeśli Hiszpan zagra swoje to moim zdaniem jest faworytem w tym starciu.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

Rafa widzę że na kwarantannie troszkę se podjadł
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

no ale panie djokovic, tak to się z rafą nie gra
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

wyjebany bez mydla, wielki Rafa :joint:
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

ulubieniec tłumów dorabia w erze covida
Spoiler
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Co tak cichu tu, wczoraj zakonczony ostatni turniej atp w tym roku czyli atp finals 8 najwyzej rozstawionych graczy wedlug rankingu atp bierze udzial w takim turniejku. Ogólnie to co sie wydarzyło może być znamienne na przyszlosc, szczegolnei półfinał gdzie Djoko i Nadal zostali ubici przez kolejno Medviedieva oraz Thiem'a, wczoraj finał zajebisty poziom 2-1 win dla rosjanina. Uklada sie spoko wedle moich przewidywan co do ruska ze bedzie przyszlym numerem jeden takim konkretnym dominantem, szczegolnie na twardej nawierzchni moze byc nie do ubicia jak Nadal na RG hehe, mysle ze te finaly sa prognoza zakonczenia ery nadalowo djokovicowej i w przyszlym sezonie nie zdziwilbym sie jakby zadnego szlema nie wygrali juz "starsi", no ten rolland garros i rafa moze moze ale na reszcie to widze młodzi biorą w swoje ręce puchary.
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Tenis

Post autor: Malizna »

Kto według Ciebie z młodych ma szansę zgarnąć Wimbledon? Jak na innych szlemach widzę takie możliwości, tak na trawie żaden z tych młodszych nie jest wybitny.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

No mnie rozczarowalo to, ze w tym roku odpuscili korty trawiaste bo bardzo lubie ogladac, moimi cichymi czarnymi koniami na wimbledon i ogolnie korty trawiaste w przyszlosci to Felix Auger <- co prawda turnieju nie wygral jeszcze zadnego ale jego styl gry super pasuje do trawy, 70% skutecznosci wygranych meczy na tej nawierzchni, sam kilkukrotnie wspomnial ze ulubiona jego nawierzchnia, czekam az jego talent wybuchnie - i tu licze, ze juz na przyszlorocznych kortach trawiastych zobaczymy pelny jego potencjal a jest bardzo duzy. Drugi mój taki już nie cichy ale dalej outsider raczej - Matteo Berrettini, rowniez najlepiej radzi sobie na trawie - 72 procent wygranych meczow rangi atp, jeden turniej wygrywany atp rok temu, 96 rocznik ale zaliczmy jeszcze umownie do mlodych bo wzglednie pozno zaczal swoja kariere z tego co czytalem to nie jest przykladem typowej kariery od malego co tyra tenis i mozemy go na kortach zobaczyc od 2 lat plus minus i na wimbledonie wystepowal dwukrotnie 2018 2 runda - 2019 4 runda, szybciutka karierka a juz ma numer 10. Wybitny nie jest ale moim zdaniem maja bardzo duze mozliwosci i czekac tylko kiedy odpala wrotki, Djoko i Nadal już w tym sezonie pokazali ze sa jak najbardziej do ruszenia, ze szlemow w 2020 wlasnie najbardziej czekam na halu wimbledun z nadzieja wlasnie na jakiegos mlodego wilka co rozkurwi stara gwardie. Moze ten Tsitsipas tez się włączy w 2018 roku 4 runda wiec cos tam umie plus niezbyt wygodny rywal dla Djokera przeważnie. W 2014 pameitam jak mowilem, ze Nick Kyrgios bedzie mucił jak zły na tych kortach... Ale ten zawodnik to jest ewenement. Na Alex'a Zverev'a to raczej nie ma co liczyc jesli chodzi o te korty bo totalna padaka... ale waruny jak najbardziej ma, w ogole jakby spojrzec ta mlodziez w tej topce 20 to gruba wiekszosc to konkretne dragale w okolicach 2 metrow. Ogólnie jeszcze odpowiadając na pytanie to bardziej widzę możliwość wyjebki Djokera/Nadala niż konkretnie jakiegoś młodego co od poczatku jedzie z każdym na turnieju ale poczekajmy do pierwszych meczy na trawie dużo mówia takie turnieje zawsze w Holandi czy Quenns w UK
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Tenis

Post autor: Malizna »

Dla mnie Aguer/Alliassime nie jest jeszcze mentalnie gotów żeby wygrać jakiś turniej. Zverev też psychicznie nie daje rady, co było widać na US Open gdzie miał Thiema na deskach i przegrał mecz. Co do Kyrgiosa, to życzę mu jak najlepiej bo to mój ulubiony gracz, ale nie wydaje mi się żeby wygrał któregoś szlema kiedykolwiek. Zapomniałem o Berretinim, Shapovalovie i o Rublevie( chociaż na trawie ma 10/8), jest jeszcze mocny na trawie Raonić. Moim zdaniem na pewno w następnym roku jeszcze Wimbledon wygra ktoś ze starszych, RG zgarnie Thiem( oby), a US Open i AO to dla mnie niewiadoma. Jakbym miał stawiać kogoś z młodych, to byłby to Rublev.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Tenis

Post autor: Kibic »

Co Hurkacz wczoraj odjebał to aż nie wierze. Po pierwszym secie myślałem, że to łatwe cyk pyk będzie, ale co on wyprawiał momentami to ja jebe
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Tenis

Post autor: kapper1 »

Gość nie ma psychy. Wystarczy ktoś kto gra agresywniej, a Purkacz na to przystaje i popełnia niewymuszone jak pipa. Warunki i technikę do agresywnej gry ma, ale nie ma jaj.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

to co, djoko wygra ten pierdolnik?
jak dokończy zweriewa, to ruska łatwo przejdzie, a nadal ma w dwóch kolejnych rundach potencjalnie mordęgę
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

Medviedev wygrywa AO, stawiać domy. Podziękujecie w niedziele.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3973
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

męczył się z Krajinovicem i grał z tenisistami poziom niżej w AO, ma do przejścia Rubleva, Nadala/Tsisipasa i w finale Karatseva, dlaczego jesteś taki pewny?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 832
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Tenis

Post autor: tomek5lg »

wie moze ktoś o co chodzi z II albo I polową u kobiet w wielkim szlemie? jest cos takiego w stsie nawet do zagrania ale nie ogarniam co to znaczy dokladnie (tam się obstawia po prostu zwycięstwo)
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3973
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

no masz system pucharowy i dwie połówki, teraz jest już po ćwiercfinalach w jednej polowce, czyli są tylko dwie tenisistki które mogą ją wygrać, a w drugiej cztery

ale raczej nie polecam grania tego skoro nie znasz się na tenisie :D
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

haha co się odpierdala, jak zekrnąłem kiedy nadal miał seta i wyraźną przewagę w drugim, to stwierdziłem, że nie ma po co oglądać, a tu teraz cicipas serwuje na mecz :bowdown:
ODPOWIEDZ