Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

zuperhero pisze: 25 wrz 2020, 12:44 moje czarne konie na ten rok to Ruud, Sinner i Ugo Humbert
kurwa nie wiem ogladalem ich dzis i baloniada jak chuj byla momentami, sraka mocna w portach, nie ugraja z doswiadczonymi bo5 imo
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

całkiem możliwe że to tylko błąd poznawczy, pooglądałem ich trochę przez ostatnie 2 tygodnie, przejechali się po jakiś średniakach i w głowie wytworzyła mi się wizją że ww. to kozaki, a ostatecznie wyjdzie tak że wpierdolą w pierwszej połowie pierwszego tygodnia hehe
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

w ogóle ta pogoda w tym roku na rg xD bedzie patola niezła, azarenka juz na poczatku zeszła bo za zimno

Dodano po 1 dniu 11 godzinach 18 minutach 21 sekundach:
potezny medvedev 4 rok z rzedu nie przechodzi 1 rundy
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

Z wielką satysfakcją pisałem 2 lata temu jak Iga awansowała do finału juniorskiego Wimbledonu i twierdziłem, że dziewczyna ma papiery na co najmniej powtórzenie sukcesu Radwańskiej. Dzisiaj z jeszcze większa satysfakcją piszę, że wygra wielkiego szlema jak nie za tydzień to w okresie tych następnych 2 lat, pis joł wierzę, że zobaczymy się szybciej niż za 2 lata (najlepiej kurwa za tydzień).
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

wielkie kurwa brawa dla pani Świątek, dzisiaj zagrana życióweczka pod każdym względem
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Tenis

Post autor: juwen »

serdeczne gratulacje dla całej rodziny Świątków, olbrzymi sukces polskiego tenisa
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

swietny mecz super sie ogladalo, jak dobrze pojdzie to w qf wta160 trevisan :joint: a nawet jesli bertens to i tak spokojnie do machniecia przy takiej grze jak dzis
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Każdy jej mecz oglądałem na tym turnieju i stwierdzam że dzisiejsza dyspozycja to nie przypadek tylko realne oddanie w jakiej formie jest aktualnie Iga, szczerze to czysto sportowo jest dla mnie faworytka do wygrania. Czekam aż kursy otworzą na wygrana RG zobaczymy co zaproponują, lekko uderzyć będzie to szło. Ta Collins tez mega ciekawa jest, gra w chuj ofensywny tenis kazda piłkę atakuje mega nieprzyjemna rywalka, gra na mega ryzyku, w meczu z Nicolescu zajebala 53 winnery to jakis chory wynik jak na standardy WTA, nawet w turnieju mężczyzn nie widziałem zeby ktos zajebal plus 50 winnerow w 3 setowkach nawet 40 chyba nie bylo. Co prawda tez ogromna niewymuszona liczba błędów bo aż 42 ale to oddaje jej styl - all in. Ale jak Świątek pokonała Halep na ziemi to może pokonać każdą, wierzę w zwycięstwo.

Pisałem już to ale po Halep to ma autostradę do finału, Svitolina lipe gra, Trevisan w ani jednym meczu nie miała na plus rubryki winners/nie wymuszone gdzie Iga w każdym meczu na konkretnym plusie(jedna z dwóch na turnieju które sie moga pochwalić dodatnim bilansem pilek wygranych do niewymuszonych) i wygrywa dlatego że rywalki co druga pilke w siatkę laduja, final powinien na spokojnie wpaść ale wiadomo jak to jest WTA, zły dzień jakas ulewa wicher i chuj bombki strzelił ale patrząc na stricte dyspozycję to Iga powinna przewieźć rywalki.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2020, 12:53 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Trochę się podpalili po zwycięstwie nad Halep szczerze liczyłem cos w okolicach 6-7 ale kursy dynamiczne sa Kvitova zrobi 6-0 6-0 to zaraz moze byc na Ige 2x wiecej wiec poczekam aż rozegrają swoje dzisiejsze mecze panny i 1xbet swoje propozycje da.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

za szybko wygrała, nie zdążyłem włączyć
ale to dobrze
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

santo januszo pisze: 04 paź 2020, 12:53 https://i.imgur.com/6dHxDjo.png

rozbijesz bank xD
łokurva co tu się odjebało

żeby grając z Halep jedynym zagrożeniem dla Igi była ona sama tzn. niewymuszony błąd na siatce czy aucie to trochę w szoku

e: patrząc na drabinkę to finał można spokojnie ugrać, bo svitolina jest nie w formie, jedyną zawodniczką która może być poza zasięgiem jest wyżej wspomniana Kvitova ale ona też jest dość nierówna, więc jak nie trafi na swój dzień to będzie 50-50
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

@zuperhero tez zdziwko niezle mam, Iga dopiero piereszy ćwierćfinał w karierze jesli chodzi o szlemy, jeśli chodzi o finał to byla tylko raz i to w challengerze rok temu. Obok mamy zawodniczki co maja szlemy na końce jak Kvitova czy polfinaly jak Svitolina, 3.5 zdecydowanie nie do grania kursik tu by szło celowac w cos większego, jakie bys zaproponował tu kursy?
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

na oko to powinno być z 15, jeśli z tą trevisan gdzie będzie faworytką pójdzie, to jeszcze zostają 2 mecze z bardzo dobrymi tenisistkami i przed tym meczem w każdym z nich kurs na świątek byłby ponad 3
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

ze świątek jest taka sytuacja że ona umiejętności ma na topowym poziomie i ona po prostu musi się nie spinać i je pokazać, jeśli przegrywa to na swoje życzenie, a taka Trevisan żeby iść w górę drabinki to musi grać co te dwa dni mecz życia, bo nie jest tak dobra. Iga pokazał te kilka dni z rzędu że jest stabilna i stąd te kursy.
Generalnie to tak realnie na ten moment może być faworytką, sam mam problem bo patrzę na te wielkie nazwiska jakbyśmy byli 3/4 lata temu, a trochę jednak się pozmieniało. Zarówno u kobiet jak i u facetów te kilka lat temu był okres gdzie mieliśmy beton w topce i to było nie do ruszenia, praktycznie bez niespodzianek, zawsze te same mordy w ćwierćfinałach. Teraz ze względu na jakiś natłok losowych sytuacji, cała czołówka się wykruszyła i tak naprawdę zdarzyć się może wszystko

Dodano po 7 minutach 6 sekundach:
recklezz pisze: 04 paź 2020, 13:08 @zuperhero tez zdziwko niezle mam, Iga dopiero piereszy ćwierćfinał w karierze jesli chodzi o szlemy, jeśli chodzi o finał to byla tylko raz i to w challengerze rok temu. Obok mamy zawodniczki co maja szlemy na końce jak Kvitova czy polfinaly jak Svitolina, 3.5 zdecydowanie nie do grania kursik tu by szło celowac w cos większego, jakie bys zaproponował tu kursy?
z takich mniej oczywistych to myślę że Sonego lub Sinner mogąc wysoko dojść, chociaż to nawet nie są specjalnie opłacalne typy, bo w tym momencie Sinner gra z Zverevem i tylko po jednym przełamaniu w 1 secie jest już 50-50 na cały mecz
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

a może jej ta piła po prostu przestać siedzieć i wyjebie się jak na Antraxhie Rus tydzień temu
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

z doświadczenia powiedziałbym że takie 'rzuty' formy trwają kilka/naście tygodni, więc jak teraz jest w gazie to jest duża szansa że utrzyma skuteczność. No ale wiadomo to jest kobiecy tenis tutaj wyniki w stylu 6:0, 0:6, 6:0 to nie jest jakaś ogromna niespodzianka, zawsze może coś się zablokować w głowie po przełamaniu i po meczu
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

sory chłopaki, ale w szlema nie wierzę, weźcie pod uwagę, że świątek jest w tej chwili rundę bliżej tytułu niż taka kvitova i jest w łatwiejszej połówce, do tego gra w następnej rundzie z kwalifikantką i stąd częściowo wychodzi taki kurs u buka
ale półfinał jest realny, a finał do zrobienia
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

Ale ten tenis jest teraz fajny, Gaston, Sinner, Korda czy Atlmaier przychodzą dzieciaki i fajnie grają, nareszcie idzie nowe. Gaston co gra z Thiemem, to wkurwienie Dominika bezcenne :D
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

beka po 2:0 nawet przestalem sledzic wynik na livescorze :D az sobie obejrze

Dodano po 15 minutach 38 sekundach:
nie no to co wyrabia Gaston kurwa cos cudownego, nawet jesli tego nie wygra to szacun ultra :bowdown: :bowdown:
ODPOWIEDZ